Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ

Публикувано от palamud 
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
08-11-2010 - 17:25:11
Ахаа опитваш се да го издокараш по-профо :ami: А защо просто не го написа по български: Трябва да си шутка, лицемер и лизаролапач ??

Нали съм ви писал: "каквото повикало - такова се обадило" Еми трайте си...
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
08-11-2010 - 17:28:07
РМР няма смисъл дори да се опитваш да комуникираш. Дървената глава си е дървена и няма да поумненее. С Радио Точка Люлин и с тоя хубавец просто е губене на време smiling smiley

На всеки нормален човек му е ясно че такава злоба и жлъч с доводи и логика не може да се убори.
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
08-11-2010 - 17:32:44
Quote
Svetlio
....Специално за тебе 20 пъти казахме, че нищо не продавам..
Е като нищо не продаваш, още по-зле. Купил си, значи, скъпо и сега треска те тресе, че си се минал. Че и поддържаш високите цени да не би някой друг да купи по-евтино от теб. Или и това не е вярно. Щото иначе чий го дириш тука? Не купуваш, не продаваш, не си брокер?
Обясни, моля те.
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
08-11-2010 - 17:43:16
Къде видя доводи и аргументи.. бяхте смешни, но ставате трагични smiling smiley

Москвичо, я ти кажи "що дириш" ? Аз съм си аз и ти няма как да си като мен, но поясни (след като пребиваването според теб тук трябва да има определена цел) - ти що дириш ?
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
08-11-2010 - 18:07:14
avatar
Quote
antoninus_pius
[www.sales.bcpea.org] - това е в Модерно предградие - и е поне една идея над съборетина /Начална Цена:
47475лв/. Лошото на Модерно предградие е, че са леко нагъчкани, но иначе нямаше да е модерно. *drunk*

Иначе по-ниските цени - след нова година.

мани модерното бре там е язвата на София... коптори съборетини... мазите им във вода... кенефите им миришат, няма канализация,
има цигани... некакъв ужас... питай баба си камелия да ти обади тея работи...


п.п. Голяма скъпотия искат тия ЧСИ -та бре... да намалят двойно цените - па каквото търга покаже...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
08-11-2010 - 18:54:49
Quote
Svetlio
Къде видя доводи и аргументи.. бяхте смешни, но ставате трагични smiling smiley

Москвичо, я ти кажи "що дириш" ? Аз съм си аз и ти няма как да си като мен, но поясни (след като пребиваването според теб тук трябва да има определена цел) - ти що дириш ?
Ами ще ти кажа - купувач съм и се ориентирам тук за цените. Няма какво да крия. Ти си наред...
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
08-11-2010 - 19:58:56
И аз съм купувач.. и то на 149Е

Други въпроси?
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
08-11-2010 - 20:00:26
Svetlio, ще светне всеки момент, даже ще изгори.

Остана сам да се бори с неизбежното.

Къде са му дружките от агитката?
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
08-11-2010 - 20:05:46
Кое ше светне бре... видехме кой и как свети smiling smiley

Не се боря за нищо, пазара си знае работата - вие гледайте филма, както винаги
Аз се нервя основно на олигофрени, видимо-платени (но неграмотни) драскачи и принципно плюещите наред
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
08-11-2010 - 20:12:25
Quote
palamud
Само преди няколко месеца имотите обявени за продажба поради непогасени дългове бяха около 1000.
Миналата седмица бяха 1900, а тази са над 2100. инфото е на търг.бг на първа страница.
Имотите на търг къде? На Марс, на Венера, в цялата Слънчева система или в цяла България. Да припомня-в София са 220.

Това е сериозен показател, който не се отчита официално за пазара на имоти до момента.
Не се отчита за жалост, не ще и не ще. Няма имоти за без пари, пардон: за вашите пари.
Все пак всички сделки на този пазар (включитлено и заменките) са около 5-6 хил. smiling smiley
Къде са 5-6000 хиляди, за кой район, за колко време? На Марс, на Венера или на майната си. Да припомня-само в София има по 2000-2500 истински продажби месечно.

Ще дойде време половината от сделките да са с принудително отнети имоти...

А дано, а дано, ама надали.


Нали ви разбих в другата тема, та си пуснахте нова за тия пусти търгове. Айде идете си купете, като толкова ви харесва. Омръзна ми да ви ограмотявам за търговете, влиянието им на пазара /никакво/, какви имоти се продават там/не само ипотекирани/, на какви цени и какви са кочини.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход