Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мъртва хватка на пазара на НИ

Публикувано от greenbul 
Re: Мъртва хватка на пазара на НИ
23-10-2010 - 14:17:37
Браво, така трябва. Мезонетите по 400 лева в Лозенец се прескачат, а къща 300 кв.м. излиза 100 000 евро с мястото. Вервайте.
Пайо, къде видя спад на имотите от 2009 досега с 40%. Нещо си се пообъркал.
Re: Мъртва хватка на пазара на НИ
23-10-2010 - 14:47:47
Нали знаеш,че съм лаик в строителството ! Купих си вестници с обяви от няколко града. Този процент действително не е точен. Между 20% и 50% са нещата. На много обяви пише СПЕШНО!!!



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-10-23 16:34 от paio.
Re: Мъртва хватка на пазара на НИ
23-10-2010 - 15:53:34
Сори, точно 100 000 евро излиза къщата. smiling smiley
Re: Мъртва хватка на пазара на НИ
23-10-2010 - 16:37:26
Във Флоримонт мината година да не са били по 1000, та да са спаднали с 40% досега. А иначе честита продажба, и това дето си го взел за Младост-4, може да се окаже, че му е много.
Не съм спец по поляните на Панчарево и къщите "направи си сам", та може и да греша за къщата. За строителството на къщите си има раздел във форума и там много не вярват на такива изказвания.
Re: Мъртва хватка на пазара на НИ
23-10-2010 - 16:50:27
Със сигурност му е много.Но ако го бях забавил още месец и това нямаше да взема. Другата седмица ще взема още два на бартер. Дано изпреваря Големия Срив!
Re: Мъртва хватка на пазара на НИ
23-10-2010 - 20:43:56
bah
Re: Мъртва хватка на пазара на НИ
23-10-2010 - 21:09:51
avatar
Quote
paio
Quote
bah
Относно спокойствието, което ти дава бизнеса - това е измамно.
Пред очите ми фалираха много сериозни предприемачи. Гледката е ужасяваща.
Да загубиш за 400.000 евро бизнес е кофти. Единия ми казва: Да бях купил преди година 10 апартамента и сега щях да съм цар, ама аз не: бизнес, та бизнес.
Щом 7 от 8 са на заплата, значи около 90% са застрашени. Битието им зависи от работодател с неясна според теб съдба. За приятеля ти, дето съжалява че не бил купил апартаменти 2009 за да си запази парите , много странна мисъл за човек от бизнеса! Повечето съжаляват, че са купили 2009, защото към днешна дата са загубили около 40% от парите.

Човека зверски съжалява, че не е купил 10 апартамента пред 2009, защото днес бизнеса му се срина.
Сега една - две години, ще се влачи по разни ЧСИ, докато си финализира фалита.
Ако си беше обърнал фирмените средства в жилища - сега щеше да си дърпа наеми, нищо, че пазарната им цена е по-малка. 10 апартамента са повече от нула.
Хората, които са на "твърда заплата" някои детайли не могат да ги разберат.
В бизнеса както можеш да дръпеш здраво, така може и да потънеш в блатото.
Re: Мъртва хватка на пазара на НИ
23-10-2010 - 21:48:50
Quote
bah
Quote
paio
Quote
bah
Относно спокойствието, което ти дава бизнеса - това е измамно.
Пред очите ми фалираха много сериозни предприемачи. Гледката е ужасяваща.
Да загубиш за 400.000 евро бизнес е кофти. Единия ми казва: Да бях купил преди година 10 апартамента и сега щях да съм цар, ама аз не: бизнес, та бизнес.
Щом 7 от 8 са на заплата, значи около 90% са застрашени. Битието им зависи от работодател с неясна според теб съдба. За приятеля ти, дето съжалява че не бил купил апартаменти 2009 за да си запази парите , много странна мисъл за човек от бизнеса! Повечето съжаляват, че са купили 2009, защото към днешна дата са загубили около 40% от парите.

Човека зверски съжалява, че не е купил 10 апартамента пред 2009, защото днес бизнеса му се срина.
Сега една - две години, ще се влачи по разни ЧСИ, докато си финализира фалита.
Ако си беше обърнал фирмените средства в жилища - сега щеше да си дърпа наеми, нищо, че пазарната им цена е по-малка. 10 апартамента са повече от нула.
Хората, които са на "твърда заплата" някои детайли не могат да ги разберат.
В бизнеса както можеш да дръпеш здраво, така може и да потънеш в блатото.


Така е.

Всеки 'мечтае' за собствен бизнес ... ама като са хване ... олеле майко ...
почват мисли от рода 'абе тия три хиляди, вярно малко ми бяха, ама беше ми сигурно ...'
... а сега тоя месец 5 напред, другия си няколко хилки назад

ама ... то и за т'ва собствен бизнес не е за всеки, пък и повечето хора не желаят да
поемат отговорност за себе камо ли за други хора. Факт. Или тъжна истина. Въпрос на преценка ...
bah
Re: Мъртва хватка на пазара на НИ
23-10-2010 - 22:00:07
avatar
Quote
iNet_Hobo
Така е. Всеки 'мечтае' за собствен бизнес ... ама като са хване ... олеле майко ...
почват мисли от рода 'абе тия три хиляди, вярно малко ми бяха, ама беше ми сигурно ...'
... а сега тоя месец 5 напред, другия си няколко хилки назад

ама ... то и за т'ва собствен бизнес не е за всеки, пък и повечето хора не желаят да
поемат отговорност за себе камо ли за други хора. Факт. Или тъжна истина.

Hobo, дано да не видят написаното за "три хиляди" заплата, че ще кажат: абе тоя кви ги ръси.
Вие в София такива заплати ли взимате ?

Аз, ако вземах 3.000 лв заплата, нямаше и да си помисля за частен бизнес.
За добро или лошо, бях на 600 лв. заплата (с абитурент и студент), затова бях принуден да рискувам с "частно".
Имах добри периоди, сега с кризата - предпочитам да замълча.
Re: Мъртва хватка на пазара на НИ
23-10-2010 - 22:37:48
avatar
Quote
Imotko
Браво, така трябва. Мезонетите по 400 лева в Лозенец се прескачат, а къща 300 кв.м. излиза 100 000 евро с мястото. Вервайте.
Пайо, къде видя спад на имотите от 2009 досега с 40%. Нещо си се пообъркал.

Ми прескачат се къщите от по 250 кв. м. за 100 000 Е, не в Лозенец, но в Малинова долина мога лично да те заведа на 3 такива. с по 500 кв, двор и завършени - не на шпакловка smiling smiley

навит ли си?

на мен лично повече ми харесва от Лозенец вече. ако ли не може и до камбаните да отскочим, там има по-голям избор smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход