Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мъртва хватка на пазара на НИ

Публикувано от greenbul 
Re: Мъртва хватка на пазара на НИ
22-10-2010 - 17:14:39
iNet_Hobo, защо живееш в панелка? Аз лично не обичам панелките и ако живеех в панелка (което никога не ми се е случвало) първото, което щях да направя е да "избягам" от там.
Re: Мъртва хватка на пазара на НИ
22-10-2010 - 17:24:13
Верно, Hobo 31 год., що живееш в панелка при толкова имоти? Това "31" ми напомня някого- ти ли си? По- добре живей в "фиат гранде"-то!
Re: Мъртва хватка на пазара на НИ
22-10-2010 - 17:25:09
Quote
Potential_Buyer
iNet_Hobo, защо живееш в панелка? Аз лично не обичам панелките и ако живеех в панелка (което никога не ми се е случвало) първото, което щях да направя е да "избягам" от там.

Пак добре за човек, който се е крътил Hobo - бездомник.
Re: Мъртва хватка на пазара на НИ
22-10-2010 - 17:43:00
Quote
iNet_Hobo
...
Пропуснах отделно от тези двата имам и двустаен - 68 м2 панел пак в Младост 1, в който живея с жена ми
и детето
....

Ей, за това говорих. Семейство с дете се тъпче в 68 м2 панел в Младост. Поне в случая им е без пари.
Re: Мъртва хватка на пазара на НИ
22-10-2010 - 17:54:02
"купих на 350 и беше супер"
"11.2008 г. купих пак на етап изкоп двустаен 62,2 м2 в Младост 1 с ипот. кредит от Уникредит Булбанк ...
тук малко може и да се минах ... ", който впрочем още е без акт 16
Ами, ти излизаш жив"сривлювю" по стандартите на форума :]
Иначе със здраве да си ги ползваш и двата апартамента, само че каква точно трябваше да е поуката от историята? Че на 350 евро излиза изгодно? Ъммм, ок, това беше нещо неочаквано....
Re: Мъртва хватка на пазара на НИ
22-10-2010 - 18:06:47
да, Явчо. На всичкото от горе сме писали и по едно и също време.
bah
Re: Мъртва хватка на пазара на НИ
22-10-2010 - 18:20:29
avatar
Quote
Potential_Buyer
iNet_Hobo, защо живееш в панелка? Аз лично не обичам панелките и ако живеех в панелка (което никога не ми се е случвало) първото, което щях да направя е да "избягам" от там.

Що се подигравате на човека бе, три милиона българи са в панелки.
Дори да има няколко апартамента, може да се окаже, че панела, като обем, изложение, простор и функционалност го устройва за момента най-добре.
Добре, че е предприел няколко хода отностно "оземляване" на "млади години" и сега има мая зад гърба си.
Re: Мъртва хватка на пазара на НИ
22-10-2010 - 18:33:43
bah, не се подигравам. Просто аз ако бях на негово място моята задача номер 1 щеше да е "отърваване от панелката". Това е.
Re: Мъртва хватка на пазара на НИ
22-10-2010 - 19:18:19
Quote
paio
Верно, Hobo 31 год., що живееш в панелка при толкова имоти? Това "31" ми напомня някого- ти ли си? По- добре живей в "фиат гранде"-то!

Paio,

колко пък са 'толкова имоти' ... 3 апартамента и 1 къща ... селската не се брои ... тя е за кеф.
От които забележи два имам намерение да отдавам под наем (единия вече го давам, другия след 6 мес.).
Иначе ДА, живея в панел ... ама си е мой, саниран е и си го харесвам ... това
беше акцента, а не че да имаш 3 собствени имота и един фамилен (къщата в Панчарево) значи че си богат.
Ако бях богат щях да карам Майбах, а не ФИАТ.

Не че съм беден, не се оплаквам smiling smiley ... но дори и това е без значение в случая ...
акцента беше върху това, че да си собственик на имоти е едно, а да си под наем
ми се струва несериозно, особено за мъж с претенции за нещо. Пак казвам
НЕ обиждам никой и нека никой не се засяга, пределно ясно ми е че в BG Reality Zone
много хора нямат възможност за собствено жилище, но да се хвалиш с това и да
обясняваш, че по-добре да го удариш на харчлък и ходене по Планет и прочие
чалга истории ... това ... ДА ... може и да се издигнеш в очите на някоя десетокласничка ...
но и това е до време ... жените не са глупави ... те за разлика от нас мъжете могат да мислят за семейство
в дългосрочен аспект ... и перспективата да живеят с някой под наем едва ли
ги блазни. И за да не излиза като заяждане ... Ок ... щом сте решили под наем
живейте ... хвърляйте пари на вятъра ... аз нямам против ... все пак нали от
такива като Вас имам допълнителен доход. Така и Вие доволни и аз. *beer*
Re: Мъртва хватка на пазара на НИ
22-10-2010 - 20:05:08
Скъпи Хобо! Знам,че не си богат. Начина ти на мислене е на човек който е на заплата и не би рискувал , а имотите внушават спокойствие. Чувството за собственост допълва егото и повдига самочувствието. Много хора смятат ,че е продължение на оная им работа.Скъпата кола също.За това си има термин." Комплекси" е думата .Тия 500 лева наем след квартирант вандал стават 5000 за ремонт. Ако пък не плаща - гониш го и търсиш с месеци друг , по-читав. Риска на бизнеса! Защо приемаш, че под наем живеят бедните? Голяма заблуда. Човек , който притежава работещ бизнес , инвестирал в машини и съоръжения носещи сериозен годишен доход може да си позволи да живее под наем, вервай ми! Каквато и да е кризата. Относно Майбаха-на теб това ли ти е мечтата ? На лизинг е идеалния вариант . Един мой познат кара по тая схема.Първа вноска 79000е. Месечна xxxxx е. На три - четири месеца им дава малко и го търпят. Кой да го вземе след него? А отстрани изглежда внушително! Респект майна! По същата схема строи и в Младост 4. Леко, с пиниз.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход