Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
04-11-2010 - 18:21:21
Еееее браво бре smiling smiley Ти май не си чел темата за партерите winking smiley
Дано да нямаш и част от проблемите описани в нея.

Иначе 350 чисти или с общи?
Нали не е от 60-80годишните?!
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
04-11-2010 - 18:31:10
avatar
Quote
Svetlio
Еееее браво бре smiling smiley Ти май не си чел темата за партерите winking smiley
Дано да нямаш и част от проблемите описани в нея.

Иначе 350 чисти или с общи?
Нали не е от 60-80годишните?!

ми не знам за каква тема ми говориш smiling smiley
но съм живял 4 години на партер и го предпочитам пред среден апартамен, щото както вече споменах не съм много социален за да търпя съседско обкръжение smiling smiley

търсех си покрив панорамен, ама има време надявам се да си намеря до другото лято smiling smiley 350... какато искаш го смятай smiling smiley и с общи и без общи както ти харесва...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
29-11-2010 - 23:16:17
avatar
Тази зима ли щеше да е мега срива или почвате прогнозите за следващата зима 2011/2012г.? :]

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
29-11-2010 - 23:36:20
Quote
Продавач
Тази зима ли щеше да е мега срива или почвате прогнозите за следващата зима 2011/2012г.? :]

Мега срив тази зима е малко вероятен, ама мега ъп - още по-малко. spinning smiley sticking its tongue out
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
30-11-2010 - 00:07:47
avatar
Общо взето няма да има нищо мега нито тази зима нито другата :] Аз се чудех само къде са прогнозаторите, които трябваше да купуват миналата зима на 300 ойро за топ локейшън, а после остана за тази зима ама като гледам ще започнат скоро мечтите за следващата зима преди тази още да е започнала *pardon*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
30-11-2010 - 00:52:25
Quote
Продавач
Общо взето няма да има нищо мега нито тази зима нито другата :]

И аз така мисля...освен поредните прогнози на Дянков за излизане от кризата и мега ръст през 2011. Но и с тях май свинахме...:]
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
02-01-2011 - 23:13:46
avatar
Quote
ASSETION
Quote
OwnerBG
До една седмица ще му проличи ако е купил наистина.
.

не знам по какво ще ми проличи, но няма да е до седмица, защото ламята не иска да се мести преди да е в напълно завършен вид, лъскав и луксозен, за да се нанесе и да си покани приятелките и родата на гости. Така че още поне 3 месеца съм си на квартираsmiling smiley
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
п.п. та в тоя ред на мисли колко пари горе-долу излиза окачен таван 25 квадратя?
..............................................................................................................................................................................
ЗАВЪРШЕН К..ШАР. Л....ЕЦ КОЙТО ТВЪРДИ ЧЕ ИЗКАРВА ПО 6000 ЕВРО. Явно са 60 евро!!!!!!!:}
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
09-01-2011 - 22:11:37
avatar
Тези дни не трябваше ли да идва поредния потоп съпроводен от свирепа зима, сривове на борси, фалити на български банки, нестабилна политическа обстановка, 300 ойро за топ локейшъни, разпродажби при чси-та, самоубиващи се "набълбукани ипотекари" и т.н.? Или не май това беше прогнозата за миналата зима...или за беше за следващата? Или то така или иначе догодина е 2012 и тогава свършва света *drunk*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
09-01-2011 - 22:18:08
avatar
Ееее, всички бързате. Споко, ще си купите... Ама няма да ви се живее тук...
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
09-01-2011 - 22:22:12
avatar
Quote
Брокеръ
Ееее, всички бързате. Споко, ще си купите... Ама няма да ви се живее тук...

Започнах да губя търпение от 4-5 години ми обещават и са все едни и същи хора smiling smiley)) Аз все си ги гледам гарсониерките в младост на едни цени и не щат да мърдат и не щат аз незнам тези хора не четат ли какво им се пише от форумите?! :]

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход