Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете

Публикувано от Продавач 
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
09-01-2011 - 22:24:11
avatar
ами погледни ЧСИ *write*
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
09-01-2011 - 22:32:29
Погледнах - мизерия. Погледнах на реалния пазар-парите не стигат. Трябва да се работи.
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
09-01-2011 - 22:34:05
Quote
Imotko
Погледнах - мизерия. Погледнах на реалния пазар-парите не стигат. Трябва да се работи.

от кога пък тримата глупаци и баба им камелия започнаха да работят?
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
09-01-2011 - 22:38:29
avatar
Quote
Брокеръ
ами погледни ЧСИ *write*

Да погледнах между другото току що и какво да видя - страхотен избор... Двустаен апартамент в София с цена под 60000лв (защото над тази цена има на свободен пазар предложения и търсим нещо на далавера) се оказа че има някъде около 12-13 предложения в Ботунец, Люлин 5, Илинден и т.н. страхотен избор, просто така се впечатлих, че мисля в следващите 2-3 месеца да не посещавам този иначе не лош сайт :]

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
09-01-2011 - 22:43:00
avatar
На мен ми липсва темата за вазелина и ъпърите. Беше толкова конструктивна и юридически издържана! Дано не се повтаря, че иначе ще ми падне нивото на този форум.
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
09-01-2011 - 22:44:59
Quote
СТОПАНИН ... .
На мен ми липсва темата за вазелина и ъпърите. Беше толкова конструктивна и юридически издържана! Дано не се повтаря, че иначе ще ми падне нивото на този форум.

теб жена ти пак те е отсвирила
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
09-01-2011 - 22:56:30
avatar
Quote
hubb
Quote
СТОПАНИН ... .
На мен ми липсва темата за вазелина и ъпърите. Беше толкова конструктивна и юридически издържана! Дано не се повтаря, че иначе ще ми падне нивото на този форум.

теб жена ти пак те е отсвирила
................
Не знам, за жена ми , но питай мъжа ти-брокер-инвеститор.
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
09-01-2011 - 22:58:21
Quote
СТОПАНИН ... .
Дано не се повтаря, че иначе ще ми падне нивото на този форум.

Това е вица на месеца!
Прочети произволно избрани 30 последователни по време мнения от този раздел и кажи за кои от тях си е струвало времето, отделено за прочитането им.
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
09-01-2011 - 23:00:54
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
hubb
Quote
СТОПАНИН ... .
На мен ми липсва темата за вазелина и ъпърите. Беше толкова конструктивна и юридически издържана! Дано не се повтаря, че иначе ще ми падне нивото на този форум.

теб жена ти пак те е отсвирила
................
Не знам, за жена ми , но питай мъжа ти-брокер-инвеститор.

аха, значи той е причината за да си отсвирен.
Еми така е, знаем кой изкарва паричките с имотите в момента.
Умна била жена ти бе, да и се ненадяваш. Все си мислех, че щом търпи цървулкото значи и тя е като него.
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
09-01-2011 - 23:09:07
avatar
Quote
hubb
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
hubb
Quote
СТОПАНИН ... .
На мен ми липсва темата за вазелина и ъпърите. Беше толкова конструктивна и юридически издържана! Дано не се повтаря, че иначе ще ми падне нивото на този форум.

теб жена ти пак те е отсвирила
................
Не знам, за жена ми , но питай мъжа ти-брокер-инвеститор.

аха, значи той е причината за да си отсвирен.
Еми така е, знаем кой изкарва паричките с имотите в момента.
Умна била жена ти бе, да и се ненадяваш. Все си мислех, че щом търпи цървулкото значи и тя е като него.
..................
Акои чета Хуба Буба, нито минута не си е заслужавало в тоя форум.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход