Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете

Публикувано от Продавач 
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
03-11-2010 - 23:12:32
На Тортко това му е амплуато, не е от простотия.
Валси, нелош апартамент ще рече 100-ина квадрата в Младостите, нали? Или в ливадите? По 450 евро метъра, без общи части и без посредник/представител/брокер и прочие. Във всеки случай без комисиона.
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
03-11-2010 - 23:22:20
avatar
Да, нещо близко до това, за този момент.
След година, далеч по-добро за същите пари.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
04-11-2010 - 11:28:28
avatar
Quote
Imotko
На Тортко това му е амплуато, не е от простотия.
Валси, нелош апартамент ще рече 100-ина квадрата в Младостите, нали? Или в ливадите? По 450 евро метъра, без общи части и без посредник/представител/брокер и прочие. Във всеки случай без комисиона.

на мен ми звучи много по добре нещо от сорта на ... 70 квадрата за 25 000 евро ? или 130 за 45 ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
04-11-2010 - 11:42:16
avatar
Quote
ASSETION
Quote
Imotko
На Тортко това му е амплуато, не е от простотия.
Валси, нелош апартамент ще рече 100-ина квадрата в Младостите, нали? Или в ливадите? По 450 евро метъра, без общи части и без посредник/представител/брокер и прочие. Във всеки случай без комисиона.

на мен ми звучи много по добре нещо от сорта на ... 70 квадрата за 25 000 евро ? или 130 за 45 ?

Дааам, може - в Перник са точно толкова.
Виж за София си приготви около 40-55К евро за 70 квадрата според зависи от локацията и типа на строителството.
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
04-11-2010 - 11:56:11
avatar
Quote
Wilson
Quote
ASSETION
Quote
Imotko
На Тортко това му е амплуато, не е от простотия.
Валси, нелош апартамент ще рече 100-ина квадрата в Младостите, нали? Или в ливадите? По 450 евро метъра, без общи части и без посредник/представител/брокер и прочие. Във всеки случай без комисиона.

на мен ми звучи много по добре нещо от сорта на ... 70 квадрата за 25 000 евро ? или 130 за 45 ?

Дааам, може - в Перник са точно толкова.
Виж за София си приготви около 40-55К евро за 70 квадрата според зависи от локацията и типа на строителството.

smiling smiley СИГУРЕН ЛИ СИ В ДУМИТЕ СИ ? ЩОТО ПРИЕМАМ ОБЛОЗИ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
04-11-2010 - 12:50:01
avatar
Виж сега ... на теб може добре да ти звучи и 70 м2 за 15 К евро, ама има разлика на теб как ти звучи
и реално какви са цените ...
Така че приемай си облози ... кат' си купиш 70 м2 за 25 К евро се обади
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
04-11-2010 - 13:04:32
avatar
Quote
Wilson
Виж сега ... на теб може добре да ти звучи и 70 м2 за 15 К евро, ама има разлика на теб как ти звучи
и реално какви са цените ...
Така че приемай си облози ... кат' си купиш 70 м2 за 25 К евро се обади

ОК, ПРИЕМАШ ЛИ ОБЛОГ ЧЕ СЪМ КУПИЛ НА ТАЗИ ЦЕНА ТОГАВА?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
04-11-2010 - 13:11:07
Quote
iNet_Hobo
Quote
malka_kushta
За такива умници като Продавач, който лелее оборотец, кани сближаване на позициите, а е забравил времето, в което жънеше комисионни от двамата си клиенти – и от купувача и от продавача. Я Продавач брокерски – се изцепи и се откажи от половината си комисион! Заяви категорично, че няма да взимаш вече и от купувача 2,5 % и от продавача 2,5%. Защото знаеш, нали? Като се сложат и цените на другите хиени – юриста и администратора, взимате общо 7-10% от джобовете на страните по сделка. Не ви ли е жал? А?! Жал ви е?! Намалете с 50% комисиона си. Заявете дружно, че ще взимате само по 2,5 % и само и единствено от купувача и пазара ще тръгне.
Знам че този пост ще го махнат. Както махнаха и други… Но чак когато всеки плати за пазара си – тогава ще има пазар. Не е ли ясно, че пазара е най-скъпата стока?. Който иска тая стока – да си я купи и тогава да я ползва. ТОЧКА.
Сега е № 8573/111. Ха да видим активността по повод поста ми.

==============================================

Боже, боже колко мъка има по тоя свят божееееееее eye popping smiley

Брокерският комисион бил виновен за кризата и затова, че пазара е в застой ...
Чудни мнения могат да се срещнат в тоя форум?!?
Аз пък си мислех, че причина за това бяха надутите с 200% цени на имотите от лятото на 2008 г., а не 6%-овия комисион ...
Ама нейсе ... в грешка съм бил ... сега почвам да преговарям с брокера ми да не ми взема комисионна, щото заради него
пазара е замръзнал ... със собственика никакви преговори ... абсурд ... важно е да се преговаря не за цената, а за комисионната
на агента

ааа забравих от Утре започвам преговори и с майстора, който ми работи вкъщи да не ми взима пари за работа, ще плащам
само материалите и то от ПРОИЗВОДИТЕЛ, на никакви доставчици и търговски вериги НЯМА да плащам, тъй като си
калкулират 20% върху цената - печалба!

Започвам и кампания под надслов 'НЕ НА КОМИСИОНИТЕ И ТЪРГОВСКИТЕ НАДЦЕНКИ!' 'НЕ НА БРОКЕРИТЕ, ДИЛЪРИТЕ И ТЪРГОВСКИТЕ ПОСРЕДНИЦИ!' ... а мотото-двигател на кампанията ми ще е 'КУПУВАЙТЕ САМО ОТ СОБСТВЕНИК И ПРОИЗВОДИТЕЛ' и 'НАПРАВИ СИ САМ - ТИ МОЖЕШ!' *ok*

Какъв 6 % бе? 1,25% е вече комисиона ти, не разбра ли? Строителя плати над 100%, продавача намали около 50 до 100% следва и брокера да намали със 100%, ясно ли ти е сега? Боже божееееееееее ... мъка, докато проумее брокер или агент по запознанства или двоен агент или - както и да се нарича - все тая.
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
04-11-2010 - 17:49:22
ASSETION,

Поздравления за покупката. Иначе нямаш нещо против да пишеш каква е цената на м2; за панел, ЕПК или тухла става дума, и в кой квартал е? Също така колко успя да свалиш от първоначалната цена. Мисля някъде беше писал, че е панел и си го взел на Е350, ама ако може да пишеш малко по-подробно, ще съм благодарен.
Интересно ми е как вървят сделките послените 3-4 месеца.

*drunk*
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
04-11-2010 - 18:10:50
avatar
Quote
antoninus_pius
ASSETION,

Поздравления за покупката. Иначе нямаш нещо против да пишеш каква е цената на м2; за панел, ЕПК или тухла става дума, и в кой квартал е? Също така колко успя да свалиш от първоначалната цена. Мисля някъде беше писал, че е панел и си го взел на Е350, ама ако може да пишеш малко по-подробно, ще съм благодарен.
Интересно ми е как вървят сделките послените 3-4 месеца.

*drunk*

панел, лош квартал, партер, ... но на фона на цената.. под 350 евро всички минуси не ме вълнуват изобщо smiling smiley
не искам да го обсъждам все още, нека мине поне месец

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход