Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Съотношението доход-цени...

Публикувано от dmb 
Re: Съотношението доход-цени...
24-08-2010 - 21:26:33
жалко е да живееш в тъпотия това е жалкото..... Както казах всеки сам си пресенява.

Върколак, по принцип това ми е идеята, да си живея от парите, но съм сигурен че мога да ги увеличавам с бизинес в Бг, вече сум изградил "базата". Другото което ми направи впечетление е че хората в БГ не знаят как да правят бизинес( без да обиждам никои), много мързел и всеки иска да стане милионер утре... това е мое мнение.
Re: Съотношението доход-цени...
24-08-2010 - 21:42:52
Как пък прецени, че в България няма малък бизнес. По цял свят има, само тука - не. Пълни глупости, или нещо не съм разбрал какво значи малък бизнес.
В България има много поле за бизнес, има и поле за много мързел. Всеки си преценява сам.
Re: Съотношението доход-цени...
24-08-2010 - 21:54:43
Quote
newman
жалко е да живееш в тъпотия това е жалкото..... Както казах всеки сам си пресенява.

Върколак, по принцип това ми е идеята, да си живея от парите, но съм сигурен че мога да ги увеличавам с бизинес в Бг, вече сум изградил "базата". Другото което ми направи впечетление е че хората в БГ не знаят как да правят бизинес( без да обиждам никои), много мързел и всеки иска да стане милионер утре... това е мое мнение.
Не само на теб ти прави впечатление това.Освен че не знаят не искат и да се научат.Все някой им пречи постоянно мърморят и се оплакват.Мързела и глупостта в нашата мила родина са в необятни размери.Българина не желае да работи постоянно и упорито цял живот той иска яко бачкане 3-4 години и хоп милионер и като се почне един живот коли курви курорти.Ама тя природата си знае работата
Re: Съотношението доход-цени...
24-08-2010 - 21:55:59
Абсолютно сум съгласен че в БГ има малък бизнес и аз също виждам потенциал за възможности за бизнес, просто както казах всичко зависи от човека, но понеже и темата е за доход-цени, моето виждане е че с капитала които имам мога да си живея много по спокоино и да оделя много повече време на семеиството и децата ми, затова и казвам че се замислям сериозно за живот в БГ, не че не мога да живея тук.
Re: Съотношението доход-цени...
24-08-2010 - 22:35:42
Quote
newman
Абсолютно сум съгласен че в БГ има малък бизнес и аз също виждам потенциал за възможности за бизнес, просто както казах всичко зависи от човека, но понеже и темата е за доход-цени, моето виждане е че с капитала които имам мога да си живея много по спокоино и да оделя много повече време на семеиството и децата ми, затова и казвам че се замислям сериозно за живот в БГ, не че не мога да живея тук.

Отдели и малко време на четене или на правопис, че е съмнително колко успешен бизнесмен си, след като за два поста по четири реда имаш над 10 грешки.
Re: Съотношението доход-цени...
24-08-2010 - 22:56:42
Нямам кирилица на този компютър и ми се налага да кирилизирам през програма а буквите не съвпадат, за което се извиниявам. Не знаех чх правописа е показател за това колко успешен е един бизнесмен....аз не претендирам да съм успешен бизнесмен нито нещо друго просто споделям моето виждане за нещата. Лек ден
Re: Съотношението доход-цени...
25-08-2010 - 03:58:44
avatar
Quote
newman
Нямам кирилица на този компютър и ми се налага да кирилизирам през програма а буквите не съвпадат, за което се извиниявам.

Опитай тук : [www.metodii.com]





Не зная защо постоянно се сравняват България и Северна Америка!?!Навярно ,защото в този форум пишат и българи, живеещи в САЩ и Канада освен местните форумисти...Ако в този форум пишеха малгаши, живеещи в Източен Тимор, сигурно нямаше да го има този проблем за сравняване на БГ и САЩ / Канада. Плюсове и минуси Америка и американците не могат да имат сами по себе си, защото в това отношение няма абсолютни величини. Трябва база за сравнение. Независимо от заглавието на темата накрая нещата се свеждат до няколко неща: - Едни започват да се обясняват защо са в САЩ / Канада, да оправдават взетото си решение за емиграция (понякога без дори да са сигурни, че това което пишат важи и за тях, а просто защото по-принцип е така) други пък защитават решението си да останат в България (и те понякога без да са сигурни, че България е това, което им се иска да е), трети търсят начин да отидат там, от където четвърти искат да се върнат. И това е. Ама че няма нищо общо с темите, голяма работа. Важното е да си кажем това което сме си решили.
По този начин темите губят смисъла си... .На мен отдавна ми омръзнаха тези теми , защото ми е ясно че темата не е пусната да събере различни мнения ,а да потвърди концепцията в съзнанието на питащия.
Re: Съотношението доход-цени...
25-08-2010 - 07:25:44
Quote
newman
Нямам кирилица на този компютър и ми се налага да кирилизирам през програма а буквите не съвпадат, за което се извиниявам. Не знаех чх правописа е показател за това колко успешен е един бизнесмен....аз не претендирам да съм успешен бизнесмен нито нещо друго просто споделям моето виждане за нещата. Лек ден

Кирилица? Грешките ти са пунктуационни.
Re: Съотношението доход-цени...
25-08-2010 - 08:06:34
avatar
Темата е: Съотношението доход-цени... и е добре да се сравни с колко средни заплати тук човек може да купи жилище или кв.м. и какво е положението зад океана.
Аз писах по-рано, че според мен тук с две заплати се купува един кв.м. жилище.
Re: Съотношението доход-цени...
25-08-2010 - 10:32:33
Какъв бизнес тука , ще се побъркаш от бюрокрация ,лоши закони и не спазването им ,лоша и липса на съдебна система ,общински неуредици,мошенници -не лоялни партньори,мутри -ще настъпиш някой без да искаш,партийни лобита , давате ли там рушвети, после клиентите са от типа -Дави помогна с нещо .- Не ,само гледам.Има и още подмолни камани за които не се сещам и не са толкова за бизнеса колкото до нормален живот -няма медицина,няма пътища, банките имат големи такси,за веика и енергото нямам думи.Ако пък бизнеса ти ще е нетолкова почтен -поле за изява колкото щеш.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-08-25 10:36 от filmatoplo.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход