Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
29-08-2010 - 13:17:29
Quote
batko
Quote
Azaril
Quote
batko
Quote
СТОПАНИН ... .
Мале като се сравнят цените в София с други европейски градове, как на сривовците им пресъхват устата и им зачестява пулса!:loveu: А те милите мислеха че ще купят еФтинко :]
Пунди и пари имам и ще купувам но не на всякаква цена и не боклуци.И на Имоткото казах и на теб казвам.Купувам тристаен като спалните да са по 14-45 квадрата минимум хол бокс и трапезария ако са на едно минимум 30 квадрата ако са отделни бокса поне 8 квадрата траезарията 14 а хола 22 квадрата банята с WC 5-6 а WC поне 2.Квартали Хиподрума Лозенец Медицинска академия.Цена до 100 000евро.И да не е на оживена улица.Айде Пунди търси ще изкараш някой лев.


Батко, ако мечтата на живота ти е да счупиш 100 к Е. и разполагаше с такива то одавна щеше да си направил своята покупка. (което ме води на мисълта, че не познаваш парите) Но това си е твой бизнес ..... нищо лично.

"чиста квадратура от 100 кв.м. Състои се от 4 просторни самостоятелни стаи - кухня с трапезария, отделно хол, 2 големи спални, дълга южна тераса от хола и спалнята /обезопасена/, гледа към поддържан и осветен парк с много алеи, пейки и детски площадки. Има баня и отделно тоалетна. Тип строителство: тухла "

Така наречения пазар на НИ е залят с такива и подобни пръчки ... в изброените от теб квартали .... далеч под 100 к. Евро .... Успех!
Tова не е мечтата на живота ми нещо си се объркал.Вместо да ръсиш глупости из форума намери ми такъв апартамент.Ще ти платя.и етажа да е втори максимум трети и не последен.И ДА ОТГОВАРЯ НА ПОСОЧЕНИТЕ КВАДРАТУРИ А НЕ СПАЛНИ ПО 10 КВ. И WC ПО ПОЛОВИН А ХОЛА С ТРАПЕЗАРИЯТА И БОКСА 20КВАДРАТА.

1. Това което твърдиш, че търсиш го има на доста по разумни цени!
2. Не съм брокер за да ми плащаш ... (а парите които ще предложиш не представляват интерес за мен)
3. Аз също търся да купя но в друг район .... за сега само кочини на безумни цени !!!
Успех както казах

При нас има само три вида разплащания - Кеш, В брой и На ръка. ..
Още съм млад и зелен, но когато узрея, че пръсна !!!
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
29-08-2010 - 13:24:20
avatar
Ти явно си доста нисичка топчица, пък аз се подведох да вляза в диалог с теб. Нали ти казах, че не съм Пунди. Повтаряйки една неистина като латерна не я прави факт. От софийските квартали явно си нямаш хал-хабер и стреляш напосоки белким нещо удариш кьоравото. Относно баса за парите, нали се сещаш че в нашата Татковина, всеки може да декларира всичко? Не ме разсмивай влогарю, досега не си казал никакъв факт-реален.........
По темта мога да кажа, че цените на имотите в БГ, са подценени определено. И то заради участници като горния, които искат и невъзможното, ако може, пък и някой да ги дари със 100 000 ойро.*yes*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-29 13:26 от СТОПАНИН ... ..
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
29-08-2010 - 13:30:16
Quote
СТОПАНИН ... .
Ти явно си доста нисичка топчица, пък аз се подведох да вляза в диалог с теб. Нали ти казах, че не съм Пунди. Повтаряйки една неистина като латерна не я прави факт. От софийските квартали явно си нямаш хал-хабер и стреляш напосоки белким нещо удариш кьоравото. Относно баса за парите, нали се сещаш че в нашата Татковина, всеки може да декларира всичко? Не ме разсмивай влогарю, досега не си казал никакъв факт-реален.........
По темта мога да кажа, че цените на имотите в БГ, са подценени определено. И то заради участници като горния, които искат и невъзможното, ако може, пък и някой да ги дари със 100 000 ойро.*yes*

Ако не си Пунди значи можем да отчетем 100% ръст на вярващите в ррррррррррррръста - от един станахте двама.
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
29-08-2010 - 13:52:08
Quote
batko
Quote
др. Иванов
Купувам тристаен като спалните да са по 14-45 квадрата минимум хол бокс и трапезария ако са на едно минимум 30 квадрата ако са отделни бокса поне 8 квадрата траезарията 14 а хола 22 квадрата банята с WC 5-6 а WC поне 2.Квартали Хиподрума Лозенец Медицинска академия.Цена до 100 000евро.И да не е на оживена улица.

Пунди, пробвай се да разрешиш квадратурата на кръга, там наградата е много милиони, а и е реално, не фантасмагории.
Иванов не се прави на луд 14-15квадрата

Аз винаги съм се съмнявал, че тука има хора, които реално се занимават с имоти. Естествено, че не съм мислил, че някой ще търси стаи по 45 м2, макар че такива има в бившите казарми. Апартамента който търсиш трябва да е от 150 м2 и няма как да го купиш на 100 хил м посочените квартали, аз продавам приблизително такъв в Триъгълника от 128 м2 и паркомясто за малко по-ниска цена и няма как да намериш такъв в Хиподрума, Лозенец или Медицинска академия. Да не говорим, че описаното може да е само нова строителство, да не обяснявам сега причините, подобни могат да се вземат, но панелни с някой отклонения от квадратурите, има стара строителство с по-много стаи, но то е с различни бани, с огромни холове и т.н. Да не говорим за множеството тихи улици из района, където понякога може и да паркираш.
Ако имаш парите и конкретни изисквания за апартамент може да търсиш, но по друг начин.

А който може да намери апартамент от чисто/каквото и да означава това/ 100 м2 в посочените квартали за тази цена ще изкара добра комисионна.
1.9
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
29-08-2010 - 14:15:39
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
1.9
Да. И заплатите там не са за коментар. Но нищо. Скоро нещата ще си дойдат на мястото. Пори нама ...
..............
Ела в Редута да ти дам някой лев, че вече почва да ми става много жал за тебе. То бива немотия бива, ама ти все това повтаряш - пари няма. Коя жена те търпи да и го приказваш денонощно? Имам и стари дрехи и обувки ако ще ти влязат употреба. Изчакай още две-три седмици и мога да те уредя със стари кухненски шкафове и уреди. Споко.winking smiley

Тц. Много е далеч от София ...
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
29-08-2010 - 14:59:54
avatar
Quote
greenbul
Quote
СТОПАНИН ... .
Ти явно си доста нисичка топчица, пък аз се подведох да вляза в диалог с теб. Нали ти казах, че не съм Пунди. Повтаряйки една неистина като латерна не я прави факт. От софийските квартали явно си нямаш хал-хабер и стреляш напосоки белким нещо удариш кьоравото. Относно баса за парите, нали се сещаш че в нашата Татковина, всеки може да декларира всичко? Не ме разсмивай влогарю, досега не си казал никакъв факт-реален.........
По темта мога да кажа, че цените на имотите в БГ, са подценени определено. И то заради участници като горния, които искат и невъзможното, ако може, пък и някой да ги дари със 100 000 ойро.*yes*

Ако не си Пунди значи можем да отчетем 100% ръст на вярващите в ррррррррррррръста - от един станахте двама.

Не е пунди. Сахиба е - още по-зле...
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
29-08-2010 - 15:00:46
Azaril пак повтарям гледай квадратурата на отделните стаи.Пълно е с маломерни боклуци за по 90000 евро.Не ми се спори с теб ако намериш дай линк но спални по 10-11квадрата.
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
29-08-2010 - 15:05:03
Quote
СТОПАНИН ... .
Ти явно си доста нисичка топчица, пък аз се подведох да вляза в диалог с теб. Нали ти казах, че не съм Пунди. Повтаряйки една неистина като латерна не я прави факт. От софийските квартали явно си нямаш хал-хабер и стреляш напосоки белким нещо удариш кьоравото. Относно баса за парите, нали се сещаш че в нашата Татковина, всеки може да декларира всичко? Не ме разсмивай влогарю, досега не си казал никакъв факт-реален.........
По темта мога да кажа, че цените на имотите в БГ, са подценени определено. И то заради участници като горния, които искат и невъзможното, ако може, пък и някой да ги дари със 100 000 ойро.*yes*
Остави имотите в България да говорим за София.Да в провинцията наистина са посценени много.Но в София???И как разбра че от софийските квартали си нямам хал хабер.Щото не харесвам това дето ти харесваш?ПАК ПИТАМ ИСКАШ ЛИ БАС?Не ми излизай с разни простотии.
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
29-08-2010 - 15:46:22
Quote
др. Иванов
Quote
batko
Quote
др. Иванов
Купувам тристаен като спалните да са по 14-45 квадрата минимум хол бокс и трапезария ако са на едно минимум 30 квадрата ако са отделни бокса поне 8 квадрата траезарията 14 а хола 22 квадрата банята с WC 5-6 а WC поне 2.Квартали Хиподрума Лозенец Медицинска академия.Цена до 100 000евро.И да не е на оживена улица.

Пунди, пробвай се да разрешиш квадратурата на кръга, там наградата е много милиони, а и е реално, не фантасмагории.
Иванов не се прави на луд 14-15квадрата

Аз винаги съм се съмнявал, че тука има хора, които реално се занимават с имоти.
А който може да намери апартамент от чисто/каквото и да означава това/ 100 м2 в посочените квартали за тази цена ще изкара добра комисионна.

г-н Иванов, сигурен ли сте в това ваше твърдение ???
Кое е правилно за вас ? висока цена на имот предлагащ се 7-10 месеца за добър комисион ???
Или да реализирате няколко такива на по ниска цена (от така наречената пазарна) за 2-3 месеца ??
Кое ще доведе до по висока печалба ?!
И до кога в България така наречения собственик ще определя цената на имота (в това число слагам и себе си)
Нима, няма начин да се определят точни и ясни критерии за ценообразуването на имоти от хора занимаващи се само с това (да тук ще добавите, че има такива .... а аз питам кой ги спазва?)..... това което виждам е АНАРХИЯ и ХАОС от там следва и лесно маниполиране на цените ... банките не само не отпускат кредити .... но скоро няма и да отпускат ... следователно цените не падат с 20-30 % а се връщат на първоначалните си места на Българина ще му трябва време за да го осъзнае ..... и след това да корегира исканията си .... но дали няма да е късно ?

532 Е м2 за 3 стаен панелен апартамен от 76 кв. без тераси (4 кв), мазе (5 кв.) и общи части в кв.Света Троица (до градинката) добра ли е според вас? И каква е цената? или можете да намерите нещо по добро като цена, разпределение и тип стройтелство в същия квартал ? търся апартамент а не старо обзавеждане .... камо ли леко поосвежени панелки на ламинат и латекс предлагани за лукс от ваши колеги ! (бивши или настоящи учители и не само)

Силно вярвам във вас, че ще успеете да разберете какво ви пиша този път !!!

При нас има само три вида разплащания - Кеш, В брой и На ръка. ..
Още съм млад и зелен, но когато узрея, че пръсна !!!
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
29-08-2010 - 15:59:14
Quote
batko
Azaril пак повтарям гледай квадратурата на отделните стаи.Пълно е с маломерни боклуци за по 90000 евро.Не ми се спори с теб ако намериш дай линк но спални по 10-11квадрата.

5,95 метра на 4,45 метра колко квадрата спалня е ? 10-11 ли ?!
както сподели г-н Иванов има старо стройтелство със сходни на твоите искания .... аз твърдя, че има и по ниска цена и го виждам нагледно но не в интернет ....
В спора се ражда истината бате !

При нас има само три вида разплащания - Кеш, В брой и На ръка. ..
Още съм млад и зелен, но когато узрея, че пръсна !!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход