Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Каква е истината за цените на имоти в България ?

Публикувано от VladimirYosifov 
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
28-08-2010 - 21:13:58
avatar
Аз не съм решил да ти подарявам нищо.Като станат двойни ще ме молиш да ти продам за да не изпуснеш влака на тънкажа. Но аз ще ти искам отделно за паркомясто, общи части въздуха който дишаш и водата която пиеш*write*
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
28-08-2010 - 21:27:13
Quote
СТОПАНИН ... .
Аз не съм решил да ти подарявам нищо.Като станат двойни ще ме молиш да ти продам за да не изпуснеш влака на тънкажа. Но аз ще ти искам отделно за паркомясто, общи части въздуха който дишаш и водата която пиеш*write*


clap:clap:clap:
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
28-08-2010 - 22:18:37
Quote
СТОПАНИН ... .
Защо пък аз да се изнервям, като ти нямаш пари да купиш? Нещо не мога да вдена. Изкарай някой лев и тогаз глей имоти. Те навсякъде по света се водят луксозна стока.Не е лъжица за всяка уста и не е за всякакви сривовци с желание но без възможности. В този форум има хора , които от около 8-9 години вече говорят за предстоящ спад и чакат да купят. Колко ще чакат 20, 30, 40 години? И колко време очакват да се наслаждават на новата си придобивка? Мисля, че те трябва да са изнервените. Затова плещят такива небивалици. Ако беше така колкото по-голяма глупост кажеш, толкова да спадат цените на имотите, досега щяха да са с отрицателна стойност.
Вече има с отрицателна стойност. Не си в течение. Наследник не значи собственик. 1/12 от апартамент или 1/8 от къща на село.Чакаме някой да гушне босиляка?Какво е туй? За мен джипа е по-важен от апартамента. Това е имидж. Сключвам договори.Извършвам СМР. Изкарвам пари.С парите купувам това което ми ТРЯБВА а не апартаменти.Живея под наем в хубави апартаменти и често се местя.Имам и собственост -ниви, гора , голяма къща във вилна зона Гривица - 5км. от Плевен. Но не мога да я местя! Купих я 1996 г. за 11000dm - нормална цена за 1000кв.м. двор с овошки и двуетажна къща с гараж тип вила. Имам наследство и от дядо ми по майчина линия , небезизвестния плевенски фабрикант Пъшо Занов "умрял от силното слънце" февруари 1963-та в Белене! Гените съм наследил , майна! Дай сега къвърверсията си!
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
28-08-2010 - 22:31:39
avatar
Какъв наследник, какъв собстрвеник, не моа те разбера? Аз съм Стопанин на няколко имота. Естествено че съм и техен собственик. Не всички са ми в наследство. Може да се каже че наследството ми към придобитото е 30/70 % като цена.А ти как изкарваш пари ако не е тайна? Ако твоята вила на 5 км. от Плевен е 5500 юро, то моята на 60км. от София трябва да струва 55000 юро. Какво е това СМР? Не можеш да я местиш щото е НИ. Да не кажеш още малко че си десидент?eye popping smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-28 22:41 от СТОПАНИН ... ..
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
28-08-2010 - 22:49:41
Quote
СТОПАНИН ... .
Какъв наследник, какъв собстрвеник, не моа те разбера? Аз съм Стопанин на няколко имота. Естествено че съм и техен собственик. Не всички са ми в наследство. Може да се каже че наследството ми към придобитото е 30/70 % като цена.А ти как изкарваш пари ако не е тайна? Ако твоята вила на 5 км. от Плевен е 5500 юро, то моята на 60км. от София трябва да струва 55000 юро. Какво е това СМР? Не можеш да я местиш щото е НИ. Да не кажеш още малко че си десидент?eye popping smiley

Тъкмо се бях стреснал, че си някой баровец и наистина богат човек, пък то излезна, че си обикновен цървул!
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
28-08-2010 - 22:56:41
avatar
Quote
3.14
Quote
СТОПАНИН ... .
Какъв наследник, какъв собстрвеник, не моа те разбера? Аз съм Стопанин на няколко имота. Естествено че съм и техен собственик. Не всички са ми в наследство. Може да се каже че наследството ми към придобитото е 30/70 % като цена.А ти как изкарваш пари ако не е тайна? Ако твоята вила на 5 км. от Плевен е 5500 юро, то моята на 60км. от София трябва да струва 55000 юро. Какво е това СМР? Не можеш да я местиш щото е НИ. Да не кажеш още малко че си десидент?eye popping smiley

Тъкмо се бях стреснал, че си някой баровец и наистина богат човек, пък то излезна, че си обикновен цървул!
...........................
И на каква база реши че съм обикновен цървул? Защото от така дадената инфо, и да си гениален математик няма да можеш да разбереш.
Това какво би трябвало да означава, че кой е цървула? Според мен който прави неверни изводи. Язък че носиш ника на числото Пи



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-28 23:00 от СТОПАНИН ... ..
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
28-08-2010 - 23:09:18
Quote
СТОПАНИН ... .
Какъв наследник, какъв собстрвеник, не моа те разбера? Аз съм Стопанин на няколко имота. Естествено че съм и техен собственик. Не всички са ми в наследство. Може да се каже че наследството ми към придобитото е 30/70 % като цена.А ти как изкарваш пари ако не е тайна? Ако твоята вила на 5 км. от Плевен е 5500 юро, то моята на 60км. от София трябва да струва 55000 юро. Какво е това СМР? Не можеш да я местиш щото е НИ. Да не кажеш още малко че си десидент?::o
Не ме питай такива неща! Би трябвало да знаеш какво е СМР ! Как изкарвам парите? Много деликатен въпрос , направо интимен. А ти как ги изкарваш? Едни глупаци ми даваха 48000е. 2008-ма за вилата. А тя си струва 5500е.! Определено съжалявам ,че не я дадох. Вече съм наясно,че тая лудост няма да се повтори следващите 30г.
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
29-08-2010 - 01:36:09
avatar
Такива разлики от 9 пъти няма как да има. С каквито и СМР да се занимаваш. Може да си и искал толкова след дозата
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
29-08-2010 - 09:15:01
Quote
СТОПАНИН ... .
Мале като се сравнят цените в София с други европейски градове, как на сривовците им пресъхват устата и им зачестява пулса!:loveu: А те милите мислеха че ще купят еФтинко :]
Пунди и пари имам и ще купувам но не на всякаква цена и не боклуци.И на Имоткото казах и на теб казвам.Купувам тристаен като спалните да са по 14-45 квадрата минимум хол бокс и трапезария ако са на едно минимум 30 квадрата ако са отделни бокса поне 8 квадрата траезарията 14 а хола 22 квадрата банята с WC 5-6 а WC поне 2.Квартали Хиподрума Лозенец Медицинска академия.Цена до 100 000евро.И да не е на оживена улица.Айде Пунди търси ще изкараш някой лев.
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
29-08-2010 - 09:33:21
Купувам тристаен като спалните да са по 14-45 квадрата минимум хол бокс и трапезария ако са на едно минимум 30 квадрата ако са отделни бокса поне 8 квадрата траезарията 14 а хола 22 квадрата банята с WC 5-6 а WC поне 2.Квартали Хиподрума Лозенец Медицинска академия.Цена до 100 000евро.И да не е на оживена улица.

Пунди, пробвай се да разрешиш квадратурата на кръга, там наградата е много милиони, а и е реално, не фантасмагории.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход