Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?

Публикувано от ASSETION 
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
30-07-2010 - 12:36:59
Определено обаче има бол оферти за наеми на всякакъв вид имоти, които обезмислят покупката или дори строежа на същия вид имот.
Търсим голям апартамент в Стрелбище, подходящ за тих офис. Задействахме се за един за 230000Е и някой се сети да провери наемите. За 600Е/мес ще разполагаме с по-голям, на по-добро състояние, на по-добро място, един гараж допълнително.
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
30-07-2010 - 14:32:34
Кой тук е казал, че на пазара има хубави оферти? Казват го Валсодарчо и бай ти Пешо. За една група наивници цените винаги ще вървят надолу. Отчаяни собственици на страхотни апартаменти на жълтите павета ще ги продават на 149Е/м2. Растящата криза, безработица и намаляващи заплати засяга единствено ипотекарите, а те си живеят в някакъв друг по-хубав свят.
Иначе има добри неща, винаги е имало и пак ще има, само дето цените им не са за всеки (аз поне си признавам, че нямам 300 000Евро кеш да си купя хубава къща в Банкя).
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
30-07-2010 - 15:04:44
avatar
Пламене, нещо пак са ти избили чивиите, щом ми преписваш неказани неща?
Би ли цититирал, къде точно съм ти дал повод за това?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
30-07-2010 - 18:00:29
Истината е че трябва да имаш постоянни доходи ,после е лесно -може да купиш ,може и под наем .
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
30-07-2010 - 19:08:51
Ей сега излиза от община Троян на търг страхотен имот, приблизително 6 дка, на главен път, равно място за добри пари. Има една сграда дето е за бутане, ама това не е беля.Този имот го дебнах доста време, тогава имах и парите. Сега го обявават за по-малко пари, ама то и моите свършиха *black eye*
Та сделката си е чиста и си заслужава. Не всичко е София, макар че тука горе-долу така се представят нещата.
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
30-07-2010 - 19:26:44
Quote
др. Иванов
Мисля, че вече повече от година тук се предъвква едно и също - много трудно се намират хубави апартаменти, а което се намери не е на цените, които се подмятат из форумите. Мисля, че преди 8-10 мес. някой писа, че търсил в Дружба и еденственото читаво било на 900, а това дето било по 600-700 не струвало нищо. Преди него имаше подобни, след него пак и т.н. Може да се намери апартамент за малко пари - трустаен или двустаен в панел, ЕПК или стара тухла тип панелка, но винаги са свързани с ремонт поне за 170-220 Е/м2. В един момент се намираха много тристайни ново строителство, на които сваляха цените, но колкото и да ги свалят пак си бяха около и вад 100 хил.

Д-р Иванов как го установи това.На колко огледа си отишъл в последните 6 месеца.Немога да говора за другите райони но преди месец търсихме на приятел в Люлин.Споменах го вече.Гледахме невероятно строителство , със страхотна локация за Люлин.Но строителството наистина беше на ниво , просто кооперацията светеше.И цените не бяха лоши.В зависимост от големината , етажа и изложението се движеха между 550 - 620 Е/м2.
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
30-07-2010 - 20:06:06
avatar
Quote
slun4o
Не всичко е София, макар че тука горе-долу така се представят нещата.
Точно така, мой познат търсеше къща за родителите си (без ограничение на района в България).
Показах му къде и как да потърси - нямах време за работа на 250 км от Варна - района на Средна гора.
Откри 10-тина здрави хубави къщи строени 1980 год. в чисто български градчета и големи села на цена до 10.000 лв.
Ето, че има хубави имоти за малко пари. Евстествено, че локацията е недобра за младо семейство, поради безработицата, но за възрастни хора - това е супер, грам циганин няма в близост от 7км.
Кажете ми какво плащаш за масивна измазана къща 150 кв.м. РЗП - хол, кухня, три спални, баня и тоалет, огромна тераса, лятна кухня, ремонт на покрива преди 4 години, гараж, работилница, двор 1 дка, с масивна ограда, кладнец, хидрофорна уредба, та дори и един нов климатик. Всичко това за 10.000 лв. Е, значи имало.......
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
30-07-2010 - 20:36:21
avatar
Quote
това е супер, грам циганин няма в близост от 7км.
това е супер, грам циганин няма в близост от 7км.

гледай какъв е критерия вече...
така е и аз се оглеждам за място на село където няма цигани...
седем километра не са ли малко
той мангала с каруцата ще ги вземе за 20 минути ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
30-07-2010 - 22:51:36
Ей Асешъне,вземи ми думата от устата,НЯМА ЦИГАНИ.

Може би в следващите обяви един от главните критерии ще бъде...НЯМА ГРАМ ЦИГАНИ:]
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
31-07-2010 - 00:13:43
Пешо, в Немско да не би да няма цигани или турци и арабески. Човекът ви дава достоверна информация, вие пак си ръсите простотии.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход