Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?

Публикувано от ASSETION 
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
02-08-2010 - 11:45:14
avatar
Quote
Пламен Николов
В центъра повечето сгради са гробници, строени във време оно, обитавани от пенсионери, които лекарствата си не могат да платят и почти всички са обявени за паметници на културата. Каква култура, какви пет лева. За да се оправи това положение трябва или да се изгонят обитателите, да се продадат на хора, дето ще ги възстановят или по-правилния вариант - насочени взривове и да идва фандромата.

Каква култура, какви пет лева.
Абсолютни бордеи, които само загрозяват главните улици на големите ни градове.
Фадромите да идват и да се вдигат здрави съвременни сгради - японците така правят. Избрали са си няколко многовенковни постройки, стегнали са ги - кукли, всичко друго под ножа: багери, фадроми........ - всичко ново: бетон, стъкло и алуминий - здраво и красиво.
Ние тук робуваме на някаква уж история. Достатъчни са ни Царевец, Рилски манастир, Несебър, Созопол и още няколко наистина ценни исторически паметници.
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
02-08-2010 - 18:59:03
Quote
др. Иванов
Не знам за какво говориш. Вероятно строителите с които се срещаш за такива на чашка. Хубаво е да направиш курсове, щом можеш да докараш такива печалби ще има много кандидати.
Проблечът с живота в София и България се решава па няколко начина - първият е родителите ти да ти спрат пари и да те натирят да работиш/едно нещо дето като свършиш някоя работа ти плащат/, може да си намериш гадже, а в краен случай да си вържеш един камък на шията и да се отървеш от мъките в морето. Това, че аз не бих живял в скандинавските страни не означава, че там имотите трябва да са по 200Е/м2, а че на мене не ми харесва.
Строителството в София, лошо или добро е много по-скъпо от строителството в 90% от страните в ЕС по простата причина, че там няма земетресения. Много е лесно да правиш макети на жилища от картон и дърво и тези макети да изгреждат добре, но тук се работи само и изключително с железобетон. В Германия сега било модерно да се слагат дървени стълби/6-8 см. широколистна/ и било страшно красиво, но при земетресение ще трябва да скачаш с чадъра, тука същите стълби ги правиш от железобетон и излизат 2 пъти по-скъпи и естествено не толкова красиви. Аз там съм виждал балкони "присадени" към сградата на 4 четални греди, хванани за стената с дюбели, отджлу на пода рифел, отгоде дърво. Тук е друго- скъпо и да издържа на стотици пъти по-силни трусове от тези дето ще изравнят Германия със земята.
Иванов тука се оля.Ти имаш ли представа 6,5 по Рихтер какво ще направи от София?Искаш ли бас че нито една нова жилищна сграда няма да удържи 9.0 колкото е по закон.Имам впредвид сгради от няколко входа по на седем етажа строени с цел продажба.Можеш ли да ми намериш поне една сграда в която всичкото желязо и бетон са тези които е определил конструктора?Поне една.И не само турския цимент е калпав гарантирам че и този на Титан в Златна панега е същия.Преди три години бетонирах на кучето площадката с бетон който собственоръчно забърках в съотношение две колички филц една пясък и две торби цимент по 25 кг.Бетона беше с дебелина 6-7 сантима.Кучето го изрови с ноктите така че да ти пикая на бетона и на украинското желязо.
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
02-08-2010 - 19:25:32
avatar
не може по закон да е 9 по рихтер...
бъркаш сигурно
при 9 по рихтер няма да остане нищо
даже незнам и Витоша дали ще остане smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
02-08-2010 - 19:45:53
avatar
Незнам за желязото и бетона, обаче тротоарните плочки се ронят като халва.
Бай Тошовските от 40 години не са мръднали.
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
02-08-2010 - 19:46:02
Quote
ASSETION
не може по закон да е 9 по рихтер...
бъркаш сигурно
при 9 по рихтер няма да остане нищо
даже незнам и Витоша дали ще остане smiling smiley
9.0 по Рихтер е за София.Освен това отговорността на строителя за конструкцията е 10 години а за инсталациите 5 години.Прочети закона и наредбите и ще разбереш какво ти говоря.
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
02-08-2010 - 19:51:57
avatar
Чили (27.02.2010) го сполетя 8.8 по Рихтер.
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
02-08-2010 - 19:55:35
avatar
ASSETION: Търся хубава къща с още по-хубав двор на невероятна цена!

Не си ли намери къща най-после, че да смениш подписа.
Така излиза, че има купувач, а пък няма собственик с имот насреща, който да ти вземе кинтите.
Срамота, уж нямало купувачи.......
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
02-08-2010 - 21:33:40
Quote
TZARS
Чили (27.02.2010) го сполетя 8.8 по Рихтер.
Чили не е София и нашите тарикат политици не са Пиночет.То и в Хаити имаше земетресение.Резултатите видяхме
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
02-08-2010 - 21:48:31
ЗА София 9 по МШК интензитет по Медведев-Шпонхоер-Карник,По Рихтер е магнитуд говори се за отделена енергия.При магнитуд 9 по Рихтер няма да можете да седите на поляна в поза партер.Имате 30 секунди максимум да се отдалечите поне на 50%разстояние от височината на вашата сграда.За етажи над третия не опитвайте нищо само ще си строшите краката.За десети етаж е невъзможно да виждате стъпалата по които ще слизате заради ускоренията и сумарните междуетажните отмествания почти надвишаващи размера на стъпалото.Затова не се занимавайте с глупости пийте си мастиката и ако има нещо да става то ще си стане.
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
02-08-2010 - 22:11:16
Нямало нито една сграда с предписаното желязо и бетон. Абе вие да не сте мръднали от жегата нещо. Всички предприемачи, строители и конструктори са идиоти, само вие безимотните не сте. Айде стига глупости. Четете си там в Гугъла за Шпонхойер, Карник и брат им Рихтер и си трайте.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход