Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?

Публикувано от ASSETION 
Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
29-07-2010 - 23:25:22
avatar
Нали все казвате има?
и изгодни има
и качественни има
и на далавера има
дайте тук пример от някой сайт за имоти кой имот е на далавера и си заслужава парите - щото аз мога да покажа 100 които не си заслужават?
Но за да не спорим за глупости - покажете няколко оферти които си заслужават?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
29-07-2010 - 23:48:13
Ще заприлича на реклама, не става.Пък и ако открия нещо качествено на далавера, точно тука ще го пусна, да знаеш. Ганьо нещо все далаверата го влече, а?
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
29-07-2010 - 23:57:14
avatar
Абе пич - покажи нещо дето ти би го купил - аз тържествено обещавам че няма да купувам имот близките 2 месеца
така че айде покажи спокойно да видим
Ама как да покажеш като нема...
Ама иначе на приказки сте големи - опре ли обаче отзад стискате и се вайкате.. като селски моми

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
30-07-2010 - 00:12:28
Да покажа, да го оплюете. Нямаааа......... Не че съм се залетял да купувам. Както сам казваш, няма далавера, не свалят мръсниците.
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
30-07-2010 - 00:42:16
Айде ето ти една

[vlasevmen.snimka.bg]



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-07-30 00:45 от igra4.
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
30-07-2010 - 02:01:20
avatar
Това, да не са от ония къщички, за които обявите висят на входа на Батак?
Хубаво място беше, преди мутрите да влязат в поземлените комисии и да окрадат имотите на хората.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
30-07-2010 - 05:39:22
avatar
Аи сега, ти какво запознанства ли търсиш? Читаво нема братле ни скъпо ни еФтино. Жа требе сам да си строиш.

Ни копува ни продава
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
30-07-2010 - 08:15:07
Валсадоре това е кооперация в град Пещера,парцела беше на мой позна,т който го продаде на инвеститора.

Тук сега някои ще вземат да ми обесняват ,че Пещера е провинция,малък град и.т.н.
Града е доста добре устроен с много малка безработица като хората взимат добри заплати сравними с големи градове.
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
30-07-2010 - 08:16:12
Мисля, че вече повече от година тук се предъвква едно и също - много трудно се намират хубави апартаменти, а което се намери не е на цените, които се подмятат из форумите. Мисля, че преди 8-10 мес. някой писа, че търсил в Дружба и еденственото читаво било на 900, а това дето било по 600-700 не струвало нищо. Преди него имаше подобни, след него пак и т.н. Може да се намери апартамент за малко пари - трустаен или двустаен в панел, ЕПК или стара тухла тип панелка, но винаги са свързани с ремонт поне за 170-220 Е/м2. В един момент се намираха много тристайни ново строителство, на които сваляха цените, но колкото и да ги свалят пак си бяха около и вад 100 хил.
Re: Айде някой да покаже тук оферта която мисли че си струва?
30-07-2010 - 11:07:40
avatar
Quote
igra4
Айде ето ти една

[vlasevmen.snimka.bg]

Супер но винаги м ие било чудно...
Защо някой би предпочел да живее в блок а не в къща щом не е в голям град?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход