Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ

Публикувано от peterbg 
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
20-07-2010 - 18:17:55
Quote
Imotko
Въртяхте, сукахте, пак до борда я докарахте, като последна надежда да паднат имотите.
Бордът няма да падне. Нещо друго като апокалипсис да ви идва наум?
Имотко за борда си прав да няма да падне но имотите ще паднат както съм писал много пъти до 500-600 евро за Лозенец и Иван Вазов и 400 по кварталите.Никакъв апокалипсис няма да има освен ако Всевишния да се свети името му не реши.Но той като ни вижда какви сме няма да ни прати гнева си.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
20-07-2010 - 21:14:36
Дай боже. Докато чакаме, ако може да ми обясниш, защо тия мръсници, дето строят 13- етажна ??? сграда на входа на Южния парк в Иван Вазов, искат по 4000 евро за кв.м. Може би не са чели форума или не знаят, че има криза. Или може би за тях няма криза? Обясни, ако обичаш.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
20-07-2010 - 21:29:57
Това до Южния на ген.Владимиров ми е?
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
20-07-2010 - 21:41:28
avatar
Quote
batko
Quote
Imotko
Въртяхте, сукахте, пак до борда я докарахте, като последна надежда да паднат имотите.
Бордът няма да падне. Нещо друго като апокалипсис да ви идва наум?
Имотко за борда си прав да няма да падне но имотите ще паднат както съм писал много пъти до 500-600 евро за Лозенец и Иван Вазов и 400 по кварталите.Никакъв апокалипсис няма да има освен ако Всевишния да се свети името му не реши.Но той като ни вижда какви сме няма да ни прати гнева си.

подкрепям напълно и съм готов да се обзаложа с който поиска че имотите ще паднат под 1200 лева за квадрат ново строителство - някъде и под 1000 лева според мястото
а панелките ще се харчат на 800 - 1000 левчета според квартала
които иска можем да сключим облог пред нотариус дори smiling smiley
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
20-07-2010 - 22:22:03
Още сега съм съгласен с тези цени-за новото относно Люлин, Дружба и други такива; за панелите може и по-надолу.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-07-2010 - 00:11:43
Имотко много чужди фирми напускат пазара незнам до колко си осведомен, Правителството като цяло се опитва да уддържи ситуацията но да видим до кога. Великолепната тройка за сега пожертва парите за малките градове за да просперира софия/ В малките градове безработицата е между 30-50%. Докато аз ви пиша за изключителни проблеми които могат да възникнат вие(брокитата и баш строители) само се опитвате да хвърляте прах в очите на хората като защо тази сграда била за 4000 евро кв.м.

Когато доктора ти предпише антибиотици ти казва да ги пиеш 5 дена а не до когато се почустваш по добре,така че дори и да паднат на 200 евро имотите ако остават още 2 дена за хапчетата процедурата трябва да се спази. Нямаше граница нагоре нали, е няма граница и надолу,закони на физиката. Спокойно съм в казал, не можеш да имаш бум на цените в продължение 4-5 години и писле да искаш всичко да се оправи за 1 година. Пътя нагоре е толкова дълъг колкото пътя надолу+ 3G ускорението. За сега намират още пари да плащат на медиите за намаляващата безработица и ала бала глупости.

СД пак каза днес в ефир че скоро сме вън от кризата. Трябва до сега да ти е станало ясно че ако едно събите не е отчетено от медиите то не е събитие. Емигрантите и 3 милиона да станат докато не започне да бие камбаната по националните телевизии значи няма свръх емиграция. Симпъл уотсънwinking smiley. Така че ийзи с излизането на кризата за да не ти копват писаниците след 1-2 години и да те е срам. айде че стана утре
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-07-2010 - 01:24:23
avatar
Quote
peterbg
Имотко много чужди фирми напускат пазара незнам до колко си осведомен,
:}eye popping smiley*ok*

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-07-2010 - 08:19:50
Quote
Imotko
Още сега съм съгласен с тези цени-за новото относно Люлин, Дружба и други такива; за панелите може и по-надолу.
Mного скоро ще се съгласиш и за Лозенец и Иван Вазов.Пак повтарям за някои дебели глави.Не може чрез комунистическо партийни далавери да ти дадат апартамент в Лозенец за 20 000лева и след 40 години да искаш 150 000евро че и повече.при положение че половината живот на сградата е минал.Да не говорим за състоянието и в момента.Тези хора още не са се събудили.Те живеят в техен измислен свят че са някакъв елит София е елит и квартала им е такъв.Е когато се събудят ще разберат че с едната ръка са бръкнали в контакта.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-07-2010 - 09:02:55
Стига с тоя комунизъм, бе. Да не сте от твърдия електорат на Ванката Костов. Щото ако да, то да знаете, че точно неговите така ограбиха София, че накраденото се равнява на 10 х 100 цар Симеончовци и пак няма да стигне. Няма да говорим повече за политика, ама не се сдържах.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-07-2010 - 09:34:23
Quote
Imotko
Стига с тоя комунизъм, бе. Да не сте от твърдия електорат на Ванката Костов. Щото ако да, то да знаете, че точно неговите така ограбиха София, че накраденото се равнява на 10 х 100 цар Симеончовци и пак няма да стигне. Няма да говорим повече за политика, ама не се сдържах.
Имотко ти не прави ли някакви заключения за хората които говорят безпричинно за политика?
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.