Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ

Публикувано от peterbg 
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
18-07-2010 - 19:40:28
*beer* Мерси на всички темата малко се омеша та затова но все пак е в релси.
Дадох малко инфо за англия щото тук ъпърите си мислят всички на запад мият чинииwinking smiley
При тях има също много сериозен балон който искат да спаднат с поне още 20% от пика.
Та което се опитвах в предишните страници да обясна на господата ъпъри е, че не може голямото колело да се движи назад а малкото напред, ако великите икономики го закъсват и продължават да го закъсват няма начин и у на нас да не се отрази, но те не та не имотите та имотите не могат да паднат ценово и ала бала.
Колкото до ромите нещата ще стават по сериозни от какъфто аспект го искате.
Колкото до емигрантите Иваноф,ти хубаво строиш но някой трябва и да го купи, лошото е че още 1000 фирми и строители си мислят същото.
Безработицата е супер висока,пари нема,цигания сиромашия, но ъпъра си е ъпър, вкопчил се в тухлата и не та не,вие на него не му обяснявайте, ако щат 5 000 000 мангала да станат това не ги е.е важното е мрънкат по форумите че не са се прекарали, а сега тропнете с краче и кажете кой на колко купи че да преключваме с това ъп анд даун.
Да обобщим, няма значение дали ще има трета световна война,циганизация,падане на валутен борд,глад-мизерия,демографски срив или икономически срив кв.м. ще си остане 1000 евро ако ще и зградата да я няма или вътре да живеят мангали:]

айде до после че и аз съм зает човек трябва да си пия уискито.*drink1*
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
18-07-2010 - 19:55:41
avatar
Как да кажат. Нали и гаргите от покривите ще им се смеят. Англичани, Ирланци, Руснаци могат и на загуба да продадат и има къде да отидат, а вие Иванов как я мислите вие на къде ще хващате. Към Факултето? Да се дообразовате, интелектуално да се обогатите и опит да обмените.

Ни копува ни продава



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-18 20:03 от ТОРТКО.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
18-07-2010 - 21:28:13
рядко пиша, но това ме възхити

има цели села цигани, които работят и няма как да не работят, защото вече няма българи от които да крадат - край на цитата.
Ако обичате, моля посочете поне три такива села . не го приемайте за заяждане. явно нещо ми убягва от новините
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
18-07-2010 - 21:34:13
Последните три поста /един на Петер и два на Тортко/ са напълно безсмислени.
Първо, цените на Иванов не са 1000 евро, второ-няма 1000 строители, или нещо не сте в час.
Кои в Англия искат още 20% спад на цените, техните си цървули ли? Или правителството.
Вярно, непазарно високите цени на имотите не влияят в дългосрочен план добре на която и да било национална икономика. За Англия не знам, но нашите вече не са непазарно високи, защото имоти се купуват на сегашните цени, даже се купуват повече, отколкото аз очаквах. Това е факт, които докарва наличните тука сливльовци до нервен срив.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
18-07-2010 - 21:50:08
Тази тема не е само за набълбуканите ъпъри но също за хора които четат форума но под една или друга форма ги е страх да пишат и да изложат техните възгледи, не трябва 10 човека брокита и 1-2 строителя да се опитват да манипулират мненията на хората и особенно на тези които се колебаят дали сега да купят или да поизчакат, да им говорят за влакове и последни шансове и че за този имот чакат още 10 човека с кеш, така че братя не купувайте а изчакайте да се избистрят нещата още сме далеч от края на кризата, ние кога ли сме били вън от нея че сега да излизаме незнам.
между другото гледахте ли нека говорят с росен петров,на мен ми беше интересно.*drink1*
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
18-07-2010 - 22:02:28
А гледахте ли концерта на Галена" На мен ми беше интересно.
Има имоти, за които чакат не по 10, а по 20 с кеш. Ама понеже всичките са тарикати, чакат да падне цената. Като падне с 5000 евро, първия тарикат с кеша ще се облажи. Другите 19 ще духат супата или ще си препрочитат мъдрите мисли на Петер от форума, защото предлагането на добри имоти е ограничено и няма да стигне за всички кешари.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
18-07-2010 - 22:36:18
Толкова много Англичани, Руснаци - че имотите взеха да свършват. Ощипи се да се събудиш - няма кой да вярва на брокерски остроумия.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
19-07-2010 - 00:17:49
Другарят ви Иванов види се е прозорлив човек ама кой да слуша. Отвъд океана, в обетованата земя витае страх от отмирането на така наречените "бейби бумари" които с труд и постоянство създадоха този висок жизнен стандарт и държат паричките. Българските "бейби бумари" както др. Иванов ви каза са нашите емигранти и гурбетчии. Каквото и да си мислят дребни души като Петътр българите са като репей и трудно прекъсват връзката с родината си. Поне 70% от нашенци след взимане на първата пенсия ще се върнат по родните си места и това няма да е само София и Варна. Др. Иванов вече изброи някои от причините, но само някои.
"По-добре пръв на село отколкото последен в града" е само финансовата странаwinking smiley

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-19 00:19 от Geto.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
19-07-2010 - 06:22:04
avatar
Geto и ти си прозорлив откаде ги изкара тези 70%. Май си ходил и ти при Аишето боб да ти фурга.
Когато драги Geto окачествяваш някои като дребна душа първо погледни в твоята неблагодарна душа в лаина обвита! Виж се кви си ги писал жалко селско момче обичливо "По-добре пръв на село отколкото последен в града" е само финансовата страна. Това е драги девиза на всеки див селяк с тясна душица като пресъхнал селски бунар обрасъл с репеите които споменаваш. Иди си Geto на село да ти замириши на пот пръдня и евтина ракия сърце на място да ти легне. Оставиги ти дребните душици по света да се лутат и с мечти за ефтини имоти да заспиват. Имотец си закупил се похвали бетонец ще излееш тухлите ще наредиш и кмет ще те направят даже пръв на селото ще бъдеш. Градът е чужд за тебе драги мазоли от кундурите болят цървулите си нахлузи на мегдано застани и с пълно гърло ти се првикни! Аз съм Geto кмето пръв на село съм и нема други като мен.

Ни копува ни продава
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
19-07-2010 - 08:17:08
avatar
Quote
Geto
Другарят ви Иванов види се е прозорлив човек ама кой да слуша. Отвъд океана, в обетованата земя витае страх от отмирането на така наречените "бейби бумари" които с труд и постоянство създадоха този висок жизнен стандарт и държат паричките. Българските "бейби бумари" както др. Иванов ви каза са нашите емигранти и гурбетчии. Каквото и да си мислят дребни души като Петътр българите са като репей и трудно прекъсват връзката с родината си. Поне 70% от нашенци след взимане на първата пенсия ще се върнат по родните си места и това няма да е само София и Варна. Др. Иванов вече изброи някои от причините, но само някои.
"По-добре пръв на село отколкото последен в града" е само финансовата странаwinking smiley

Така е. Ще се върнат по малките населени места (по-приятно за живеене за възрастен. Дано се случи наистина.)
Но от друга страна трудоспособното население на Европа намалява, увеличават се възрастта до пенсия (за да не се срине пенсионната система). Ще има недостиг на работна ръка, и познай колко от от хората ще се върнат тук (преди пенсия) и колко ще отидат там???
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.