Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ

Публикувано от peterbg 
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
19-07-2010 - 22:24:56
Дидо,:}:}:}. ше ме спукаш от смях. Я с тебе не мойм ли друг бизнес да врътнем,че го патентоваме това нещо и ще чекаме некой да се набълбоче с идеята и после хоп на съд за патента и само на гръб,скъпа бира и ефтини момичета баце и мойм да си докарваме някой леф от просия,нема данъци нема нищо и живейж сред природата.

Абе вие брокерите работа нямате ли си друга.Всеки иска ако може да купи и да продаде по скъпо, врътка на братлето си да направи, а някакъв реален продукт създава ли се? Ей да се хващате за мотиката както казва Иваноф че голям глад идва. До вчера продавахте вестници на сточна гара сега брокери. Научете поне малко инглиш та като ви пращаме някой линк от запада да не се чудите какво е това и за продан става ли и дали ще има процентче и за вас:]
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
19-07-2010 - 22:28:28
Абе Пешо, строителството не е ли реален продукт? И ако само инглиш си научил в тоя живот..............
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
19-07-2010 - 22:28:42
avatar
Quote
peterbg
Дидо,:}:}:}. ше ме спукаш от смях. Я с тебе не мойм ли друг бизнес да врътнем,че го патентоваме това нещо и ще чекаме некой да се набълбоче с идеята и после хоп на съд за патента и само на гръб,скъпа бира и ефтини момичета баце и мойм да си докарваме някой леф от просия,нема данъци нема нищо и живейж сред природата.

Абе вие брокерите работа нямате ли си друга.Всеки иска ако може да купи и да продаде по скъпо, врътка на братлето си да направи, а някакъв реален продукт създава ли се? Ей да се хващате за мотиката както казва Иваноф че голям глад идва. До вчера продавахте вестници на сточна гара сега брокери. Научете поне малко инглиш та като ви пращаме някой линк от запада да не се чудите какво е това и за продан става ли и дали ще има процентче и за вас:]

Що инглиш бе Пеше.
Турецки се знае.
Руски гаварим по немношко.
Циганиш владеем.
Мтъй де.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
19-07-2010 - 22:33:33
avatar
Quote
OwnerBG
Циганиш владеем.
Мтъй де.

Ще се сетиш.....*angel**beer*
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
19-07-2010 - 22:38:54
avatar
Quote
дидо
Quote
OwnerBG
Циганиш владеем.
Мтъй де.

Ще се сетиш.....*angel**beer*

Аааааа и трънски.
Как попръжам от вчерааааа.
И каска си купих.
гащеризон чакам.
И строител ши стана.
Че кво ми е.
Я коф сам убавец.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
19-07-2010 - 22:41:57
avatar
Абе хора, я докъде се докарахме в чакане на еффтиния.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
19-07-2010 - 22:42:21
avatar
Quote
OwnerBG
Аааааа и трънски.

Трънчанин към продавач на сладолед:

-Ша ми нацвърцаш ли един помръжляк?

Продавача:

- На жена ти да нацвърцам ли?!

- Ааа, не, она ке си лиже от мою....*angel*

Оунъре, всичко е от немотия - от освобождението - насам, преди това не го броим....



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-19 22:43 от дидо.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
19-07-2010 - 22:51:51
avatar
Quote
дидо
Quote
OwnerBG
Аааааа и трънски.

Трънчанин към продавач на сладолед:

-Ша ми нацвърцаш ли един помръжляк?

Продавача:

- На жена ти да нацвърцам ли?!

- Ааа, не, она ке си лиже от мою....*angel*

Оунъре, всичко е от немотия - от освобождението - насам, преди това не го броим....

Що немотия бе Дидо.
Зелева салатка, рикия и муам лутеница от буркано.
Че кво ми е.

Ей уцапааме убавата тема на Пешето.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
19-07-2010 - 23:21:15
Оцапахте я де,ама те кат земат да спат мангасарите по южните райони и те ще ги оцапат*write*, клин клин избива. Правете компоти че тая зима ще е по гадна от миналата. Пенсионера ще му се стъжни тая зима ама нема как,пари нема, аз между другото се чудя от бая дълго време колко може да издържи борда преди да каже БАУ и после едни имоти едни чудесии.

Виш с руския се оправям нема грижи, зная 100-на турски думи и поне 20 цигански, ей ся се сетих за един бизнес ама ми трябва много сода каустик и големи котлони и цигани разбира се :ami:

а и немския 1000 думи знам абе бива,не кат без хич.

С инглиша си вада парите така че там съм патрон ама ако циганите научат българския в трите му форми ще ми се издигнат в очите с цял процент:] е почти цял, майни че още ми се бави калашника,тяхната ма.ица:g:
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
20-07-2010 - 17:41:39
Въртяхте, сукахте, пак до борда я докарахте, като последна надежда да паднат имотите.
Бордът няма да падне. Нещо друго като апокалипсис да ви идва наум?
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.