Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Банките

Публикувано от TZARS 
Re: Банките
02-04-2012 - 10:25:27
да пише го в договора и депоазита е над 100К така че сам на 9.11
Re: Банките
02-04-2012 - 10:31:14
ето линк за тия които хем не могат да смятат хем се ежат хем не вярват на другите

[www.moitepari.bg]
Re: Банките
02-04-2012 - 10:33:53
avatar
Quote
nradev
да пише го в договора и депоазита е над 100К така че сам на 9.11
Че не си сам, не си сам:} Вече няколко пъти те гледам, че така го изписваш, но се пише СЪМ Ето защо не вярвам, че си помирисвал 60 бона- неграмотен си!
Re: Банките
02-04-2012 - 10:36:10
да бе Сахибчо така е ти си баровец а тия дет не са си купили с кредит на 12% ГПР са клошари и немат нищо



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-02 10:38 от nradev.
Re: Банките
02-04-2012 - 10:41:10
Сахибе да ти обясня какво се крие в понятието баровец. Баровец не тоя дето има много(като теб) а тоя дето харчи много(а не пие пещерска от 8 лева бутилката)
Re: Банките
02-04-2012 - 10:49:05
avatar
Quote
nradev
Сахибе да ти обясня какво се крие в понятието баровец. Баровец не тоя дето има много(като теб) а тоя дето харчи много(а не пие пещерска от 8 лева бутилката)
Въпрос на гледна точка. Клошарите са най-голямите баровци тогава според теб, защото като намерят едно кюфте в контейнера за боклук си го делят със стоящото до него куче.
За мен баровци са шефовете на ИКЕА и ХАЙНЕКЕН, които се возят на трамвай, и не дават нито излишен лев за глезотии. Всичко отива в реинвестиране. Не си чел как се градят големи компании, не си чел и почни нищо сигурно за голяма част от милиардерите във Форбс. Никой не се интересува от показни разходи. Това е мания само на селските тарикати и парвенюта. Разбира се временна, щото пилеенето е до време и не носи нищо градивно за поколенията. Малко страни останаха като България, където някой демонстрира богатство с питиета, дрехи и храни. В нормалния свят на бизнеса това са едни клоуни, повечето сред модните среди. Там е пълно с хора с разстройство във влечението меко казано.
Re: Банките
02-04-2012 - 10:59:17
тия дет се возат на трамвая ги мани тия са циции.аз не харча за показ харча за себе си. а за поколенията нема зашо да оставям нещо . то моето поколение е достатъчно добре възпитано и образовано да се справи само



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-02 11:02 от nradev.
Re: Банките
02-04-2012 - 11:09:22
avatar
Quote
nradev
тия дет се возат на трамвая ги мани тия са циции.аз не харча за показ харча за себе си. а за поколенията нема зашо да оставям нещо . то моето поколение е достатъчно добре възпитано и образовано да се спарви само
Всички сривльовци във форума си приличате като две капки боза. Радвате се като малки деца на уиски, дрешки и всякакви бързооборотни стоки.
Имате къс хоризонт! Мисълта да оставите нещо след себе си е табу . Издигате в култ харченето за ненужни неща, робуването на марки и спестовността едновременно в банка, което най-много ви уличава, че сте едни лъжци! Няма ревностен спестовник, който да пръска пари за кашони уискита,, модни парцалки и тем подобни. Това е нон сенс, аз никога няма да повярвам в това. Същевременно мислите влога за инвестиция. Виждаш ли като нахвърлих всичко наведнъж, колко объркани умове сте , как смесвате действителността с желаното. Вие сте пълен фарс и за съжаление.


П.П. Питай синовете на шефовете на ИКЕА и ХАЙНЕКЕН дали съжаляват, че бащите им са били циции?:}
Re: Банките
02-04-2012 - 11:16:11
ако имам баща дето се вози на трамвай и пие пещерска ще ме е срам да кажа че съм му син



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-02 11:17 от nradev.
Re: Банките
02-04-2012 - 11:21:50
avatar
Quote
nradev
ако имам баща дето се вози на трамвай и пие пещерска ще ме е срам да кажа че съм му син
Това си е твой проблем, не ме занимавай с психическите си комплекси. Чао засега, щото ще ходя да ремонтирам външна чешма, на която се е спукал водопровода, въпреки че е от белите тръби с алуминиева вложка. Ама вие безимотните по принцип не ги разбирате тези работи, та защо ли ти ги обяснявам?winking smiley
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.