Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Банките

Публикувано от TZARS 
Re: Банките
01-04-2012 - 20:24:19
avatar
Quote
nradev
сахибе 8.85 е простата лихва. ама се олихвява на 4 месеца. за 4 месеца е 2,95 като капитализираш се получава 1,0295 на 3та степен равно на 1,091136422 или 9,11% ефективна годишна лихва. и да не забравиш да почерпиш бутилка мастика за урока по финанси.
Да да, разбрах ти лъжите. Двама човека на партия по 60 бона, те хората вече си нямат доверие за 60лв. той големия баровец капитализира и като капитализираш нали ги капитализираш за 4 четиримесечия бе калтак. Четири четиримесечия не са една година. И какво си сметнал за годишна лихва - някакви виртуални пари дето твоят род не е виждал 10 поколения. То и аз мога да смятам виртуални пари. Мерзавци клошаровидни!
А тази сума как си я измисли не е истина! Май започна смятането с глендфидиша:} Ама така сте всички комплексирани нещасници дошли от долно нанагорнище и сложили на влог като баба и дядо. Смешник! Повръща ми се от тебе вече. Хайде престани с лъжите ти вече, че почваш да ме дразниш. Как пък се събро с този неудачник 1 и 9 ? Да не би той да е другия с 60 бона?:}:}:}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-01 20:32 от панелообитателя САХИБ.
Re: Банките
01-04-2012 - 20:51:26
Сахибе прекаляването с мастика от Пещера ли те парви така агесивен че по4на да сипеш обиди. да нзаеш не те оправдава. а с математиката си скаран нещо. никде на сам казал че 4х4 прави 1 година. ама ефективна лихва се смета за година ама ти кат си финансово неграмотен от де да знаеш. а човека с партията е сина ми тка че не може да стане фал.
Re: Банките
01-04-2012 - 20:58:00
avatar
Quote
nradev
Сахибе прекаляването с мастика от Пещера ли те парви така агесивен че по4на да сипеш обиди. да нзаеш не те оправдава. а с математиката си скаран нещо. никде на сам казал че 4х4 прави 1 година. ама ефективна лихва се смета за година ама ти кат си финансово неграмотен от де да знаеш. а човека с партията е сина ми тка че не може да стане фал.
Не бе не ти се дразня на математиката. Дразня се че много лъжеш за това с което разполагаш. А един истински клошар, който съм виждал да рови по кофите ти приглася! То и ти си си клошар де. Щото за мен човек без собствено жилище е доказан клошар. Ако ще да има милиони, той си е с чергарска езичнишка природа. А нали се сещаш, че аз далеч не мисля, че клошарите имат милиони. Единственото изключение е един мой роднина по майчина линия, но той беш търговец с голямо Т. Всички сегашни ги туря в малкия си джоб.
От всички сривльовци признавам само Явчо. Верно голям язвителен мизерник е и той., но е единствения от вас /другите сте измислени герои от приказките/, който е показал нещо черно на бяло.
Re: Банките
01-04-2012 - 21:10:34
пак обди Сахибе. аз имам къща на село 150кв.м нова на 2 етажа с гараж и двор 1000 кв.м. строена 2009 година . така че не ме мисли.не мисля дълго да седя в София. писна ми. а парите ги имам от продажба на 3-стаен за 79500 го дадох сепрември 2011. мислим взех добра цена. кат изплатих ипотеката и комисиона на брокера и тасите и данъците по прехвърлянето останаха 42К еуро. ако искаш да се басираме и ще ти пратя копие от нот.акт



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-01 21:13 от nradev.
Re: Банките
01-04-2012 - 21:29:47
avatar
Quote
nradev
пак обди Сахибе. аз имам къща на село 150кв.м нова на 2 етажа с гараж и двор 1000 кв.м. строена 2009 година . така че не ме мисли.не мисля дълго да седя в София. писна ми. а парите ги имам от продажба на 3-стаен за 79500 го дадох сепрември 2011. мислим взех добра цена. кат изплатих ипотеката и комисиона на брокера и тасите и данъците по прехвърлянето останаха 42К еуро. ако искаш да се басираме и ще ти пратя копие от нот.акт
Трябва човек малко да ви обиди за да започнете да говорите нормално и по същество! Извинявай за обидите! Не ме е срам да ти се извиня. Но постинга ти задава много допълнителни въпроси: Защо трябваше да го продаваш? Ако ипотеката е била непосилна и мислиш да се върнеш на село е добра идея, но парите които са ти останали дали компенсират първоначално вложените? Питам щото и аз имам ипотека , по точно съипотека, но не се знае родата на жената как ще реагира.
Признавам, че най много ме издразни в теб изказването, че имаш едни мижави 60 бона! На всички е ясно, че не са мижави, но както и да е. Пожелавам ти успехи и да се върнеш на село ей! Аз също ще се върна там откъдето е тръгнала майка ми. Не аз , майка ми. Трябва да правим като гърците, да се върнем по родните си места и там да се опитваме да създаваме стойностен продукт. Иначе мангалите ще ни завладеят.
Re: Банките
01-04-2012 - 22:15:08
Ипотеката беше на 9 гпр фиксирана . ама за какво да се набутвам 15 години. като след 15 години нема да ми требе. а и цените падат . 79500 за 93кв.м. чисти си е далавераза 2011 година. ако ми беха дали 70к примерно немаше да го дам. купих го за 74К преди бума и дадох към 6-7 К за довършителни и живях 2 години в него. така 4е не сам на далалвера ама то може секи път да се пе4ели. имам 8 сделки с покупка и после продажба 2 пъти загубих и 6 пъти на печалба така 4е е не се оплаквам.Ипотеката беше за 40К по 400 еуро на месец.не 4е не мога да ги плащам ама наем 200 ми се види по длалвера и парите да си седят на лихва 9.11%



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2012-04-01 22:23 от nradev.
Re: Банките
01-04-2012 - 22:28:03
avatar
Quote
nradev
Ипотеката беше на 9 гпр фиксирана . ама за какво да се набутвам 15 години. като след 15 години нема да ми требе. а и цените падат . 79500 за 93кв.м. чисти си е далавераза 2011 година. ако ми беха дали 70к примерно немаше да го дам. купих го за 74К преди бума и дадох към 6-7 К за довършителни и живях 2 години в него. така 4е не сам на далалвера ама то може секи път да се пе4ели. имам 8 сделки с покупка и после продажба 2 пъти загубих и 6 пъти на печалба така 4е е не се оплаквам.Ипотеката беше за 40К по 400 еуро на месец.не 4е не мога да ги плащам ама наем 200 ми се види по длалвера и парите да си седят на лихва 9.11%
Благодаря за личните преживяваня! Бих ти задал конкретни въпроси, но твоят син с 60 бона участие в депозита как се чувства?

ПП. Не е препоръка за инвестиция в каквото и да е било!
Re: Банките
01-04-2012 - 22:38:08
моя син работи програмист за голяма американска фирма и се 4уства добре основна заплата 2900 лева . ама с бонусите ги докарава до към 3600-3700 на месец нето.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-01 22:38 от nradev.
Re: Банките
02-04-2012 - 08:43:02
Quote
nradev
моя син работи програмист за голяма американска фирма и се 4уства добре основна заплата 2900 лева . ама с бонусите ги докарава до към 3600-3700 на месец нето.

С подобна заплата купуването на жилище средна хубост е невъзможно. Кажи ми как с 2000 евро заплата синът ти може да събере 75 000 евро. Веднага ти отговарям - няма начин. Е какво тогава си говорим за целия пазар на имоти в българия, като сигурно 90% от българите гледат на споменатата заплата, като на непостижима химера?

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Банките
02-04-2012 - 08:47:41
avatar
Quote
greenbul
Quote
nradev
моя син работи програмист за голяма американска фирма и се 4уства добре основна заплата 2900 лева . ама с бонусите ги докарава до към 3600-3700 на месец нето.

С подобна заплата купуването на жилище средна хубост е невъзможно. Кажи ми как с 2000 евро заплата синът ти може да събере 75 000 евро. Веднага ти отговарям - няма начин. Е какво тогава си говорим за целия пазар на имоти в българия, като сигурно 90% от българите гледат на споменатата заплата, като на непостижима химера?
Грийнбуле, защо мислиш, че имотите трябва да са за 90 % от населението? Аз мисля, че може и да са за 10%. Другите "богати" 90% /щото тука във само в този форум много хора достигнахме до извода, че всички богаташи живеят под наем/ могат да си кютат добре под наем. Аз вече ги съжалявам всички собственици по северната яка на Витоша. Явно те са "бедняци" и не са се светнали , че да си богат означава да живееш под наем!*xxx**yes*
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.