Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Банките

Публикувано от TZARS 
Re: Банките
02-04-2012 - 13:55:29
avatar
Quote
greenbul
Добре, да дам обратната задача. Щом 4000 лева доход не стигат за купуването на жилище средна хубост, то колко трябва да ти е дохода, че да стига?
Мен не ме урежда условието на задачата и ще я задам така:
Щом всички даунъри взимате над 2000лв. и не желаете да си купувате жилище, колко трябва да ви се намалят доходите за да си купите?:}:}:}
Re: Банките
02-04-2012 - 14:01:16
на въпроса на сахиба за моята работа. занимавам се предимно с данъчно право и давам финасови консултации на тема данъчно облагане. освн това поназнайвам нещо за анализи на финасово състояние на индустриални фирми и инвестиционни проекти сметам.А сега Сахиба да каже кво работи щото четох във форума че бил милиционер.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-02 14:01 от nradev.
Re: Банките
02-04-2012 - 14:52:13
Quote
nradev
Авионосецо повтарям за 2ри път за надоразбралите и за последен. смята се така 2,95 за 4 месеца нали
значи (1+0,0295)^3=1.0911. ^ е знак за степен. дига се на 3та степен защото годината има 3 периода по 4 месеца. това се нарича ефективна годишна лихва.60 000х1,0911=64566 толкова ще имам след 1 година
Радев не ме учи как се смята.Това с Математическата гимназия и топ 10 ме разсмива.Остава да ми кажеш че си и първенец в международна олимпиада по математика???????!!!!!!!!!!!!!!!Та ти нямаш умствен капацитет и да лъжеш бе мойто момче.
Грешката ти е в 0,0295 ей тука си сбъркал.60000 кинта попадат в друга графа а там лихвения процент е 0.0265.
За да си тарикат и мошеник требе много акъл а не математическа гимназия.
[www.corpbank.bg]
Re: Банките
02-04-2012 - 14:56:25
а бе депозита е за 120К бе Авионосецо ама ти пак не си разбрал писах го 3 пъти
Re: Банките
02-04-2012 - 15:04:13
Quote
nradev
сахибе сложил сам едни мижави 60 000 лева на 4х4 ж КТБ годишна лихва 9.11. това прави 5466 лева на година. кат си платя наема ми остават 666 лева да си купа кашон Glenfidich 12 годишен 12 бутилки по литър и още толкоз бутилки хубаво френско вино. а ти с наема от гарсониерката си пии пещерска мастика
Радев това кой го написа????!!!!!!!!!!!!!!!!Или си мислиш че пасем трева?Като те хванахме че лъжеш и почна с финтовете ма ние сме двама трима ма еди какво си.Признай си извини се и разбери че да лъжеш не е проста работа.Не става само с желание требе и акъл.
Re: Банките
02-04-2012 - 15:11:07
avatar
Мани друго, ама големия данъчен експерт пише май от телефон. Дава юридически съвети, а не изписва правилно глагола съм!
Явно си няма идея какво е да си завършил право. Ама мен много взе да ме кефи. Колкото повече споделя, толкова повече се оплита:]
Re: Банките
02-04-2012 - 15:24:33
сахибе не съм правист а икономист. А ти не спомена дали не си милиционер
Re: Банките
02-04-2012 - 15:46:39
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
greenbul
Добре, да дам обратната задача. Щом 4000 лева доход не стигат за купуването на жилище средна хубост, то колко трябва да ти е дохода, че да стига?
Мен не ме урежда условието на задачата и ще я задам така:
Щом всички даунъри взимате над 2000лв. и не желаете да си купувате жилище, колко трябва да ви се намалят доходите за да си купите?:}:}:}

За твое съжаление, плановата икономика вече я няма. Доходите се опрделят от пазара. От търсенето и предлагането на специалисти. Същото важи и за наемите. Единствено при цените на имотите не работи пазарния принцип, защото хората плащат с пари, които нито имат, някога няма ще имат.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Банките
02-04-2012 - 15:51:55
Quote
nradev
сахибе не съм правист а икономист. А ти не спомена дали не си милиционер
Радев да лъжеш умело требе широка култура.Сахибата е готин.Понякога прекалява ама простено му е.Пожелавам и на теб на шише мастика да смяташ като него.Не се сърди.Човек греши.Извини се и продължаваме напред.Ще ти простим.Не сме лоши момчета.Понякога човек в желанието си да се похвали греши.Ти си от свестните в този форум.
Re: Банките
02-04-2012 - 15:54:21
а авие освен че сте неграмотни сте и нахални . а сахиба не каза дали не милиционер.
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.