Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Банките

Публикувано от TZARS 
Re: Банките
25-04-2011 - 10:32:10
Quote
sid 40

Много тарикати вече плакаха. *angel* Чакат с години , някои вече десетки години да купят основно жилище. Сменени 20-тина квартири, косите посивели, пропиляли живота си, някои изгубили работата си и семейството си. Перспектива от никъде няма, но все пак прав си, аз познавам толкова пращяши от здраве клошари. Само да не се наложи някога да потрябват пари и подслон.clap:

верно е това
Крайно време е хората да проумеят че покупка на първо жилище не е инвестиция а задоволяване на потребност,особено в България, където нямаш никаква сигурност за работа/здравеопазване/инвестиции.
Re: Банките
25-04-2011 - 13:50:21
Quote
sid 40
Quote
bota156

Аз дето се пиша по тарикат......Ако не го дочакам здраве да е.

Много тарикати вече плакаха. *angel* Чакат с години , някои вече десетки години да купят основно жилище. Сменени 20-тина квартири, косите посивели, пропиляли живота си, някои изгубили работата си и семейството си. Перспектива от никъде няма, но все пак прав си, аз познавам толкова пращяши от здраве клошари. Само да не се наложи някога да потрябват пари и подслон.clap:

Те тарикатите май плачат, че са купили преди две-три години "супер изгодно", а не че не са купили до момента. *pardon*. Тези дето не са купили сега си вземат едни 8,5% лихви /примерно от Корпоративна търговска банка/ и спокойно чакат цените да се нормализират /разбирай да станат поне на половина от сегашните/. *beer*
Re: Банките
25-04-2011 - 13:52:08
Quote
Бай Пешо1
Те тарикатите май плачат, че са купили преди две-три години "супер изгодно", а не че не са купили до момента. *pardon*. Тези дето не са купили сега си вземат едни 8,5% лихви /примерно от Корпоративна търговска банка/ и спокойно чакат цените да се нормализират /разбирай да станат поне на половина от сегашните/. *beer*

Не ги вземаш от банката ,а от имотните като Сахиба.
Re: Банките
25-04-2011 - 14:46:12
avatar
Quote
Бай Пешо1
Quote
sid 40
Quote
bota156

Аз дето се пиша по тарикат......Ако не го дочакам здраве да е.

Много тарикати вече плакаха. *angel* Чакат с години , някои вече десетки години да купят основно жилище. Сменени 20-тина квартири, косите посивели, пропиляли живота си, някои изгубили работата си и семейството си. Перспектива от никъде няма, но все пак прав си, аз познавам толкова пращяши от здраве клошари. Само да не се наложи някога да потрябват пари и подслон.clap:

Те тарикатите май плачат, че са купили преди две-три години "супер изгодно", а не че не са купили до момента. *pardon*. Тези дето не са купили сега си вземат едни 8,5% лихви /примерно от Корпоративна търговска банка/ и спокойно чакат цените да се нормализират /разбирай да станат поне на половина от сегашните/. *beer*

И колко взимаш? Я да сметна- за една година на среден влогарски депозит - 1000лв. - 8.5%-6% инфлация = 2.5% от илядарка. Което прави 25 кинта яка доходност!*angel*
Re: Банките
25-04-2011 - 16:59:20
avatar
Quote
sid 40
И колко взимаш? Я да сметна- за една година на среден влогарски депозит - 1000лв. - 8.5%-6% инфлация = 2.5% от илядарка. Което прави 25 кинта яка доходност!*angel*

А ти с ипотеката как си ? Цена на имота -40% - супер инвестиция smiling smiley, лихви по ипотеката 10-11%, лоши сънища - ЧСИ, съкращение в службата smiling smiley ...
Като са толкова печеливши тия имоти не мога да разбера що не си траеш и да купуваш още. Остави ни нас стадото да се мъчим smiling smiley СПАМЕР !!!

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Банките
25-04-2011 - 18:31:27
Quote
drakkar
А ти с ипотеката как си ?
Той няма ипотека и кредити. Защото не купува *drunk*

Купувал е преди години, на нормалните цени и на далавера, ако е паднело нещо - от 3-4 години обаче ни купува, ни продава. Чест му прави, че сподели тази информация за себе си преди време.

Така ли беше, г-н Анонимен Собственик?

редакция
Е сега ще последва, какъв съм гащник, прованс, скатаващ ддс, мизерник, просяк и какво ли не, как никога нямам да имам имот и алабала, веселба :}



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-04-25 18:36 от Атанас Янев.
Re: Банките
25-04-2011 - 22:34:35
Янев, да не си търсиш жилище, та си се разпалил такъв по всички теми. Щото и други така търсеха и после, като купиха, се кротнаха.
Re: Банките
25-04-2011 - 22:41:09
Quote
Imotko
Янев, да не си търсиш жилище, та си се разпалил такъв по всички теми. Щото и други така търсеха и после, като купиха, се кротнаха.
Ако изпадне нещо - взимам! winking smiley

Разтягаме локуми тука.

То и ти не търсиш, ама пишеш winking smiley
Re: Банките
25-04-2011 - 23:03:07
Quote
Атанас Янев
Quote
Imotko
Янев, да не си търсиш жилище, та си се разпалил такъв по всички теми. Щото и други така търсеха и после, като купиха, се кротнаха.
Ако изпадне нещо - взимам! winking smiley

Разтягаме локуми тука.

То и ти не търсиш, ама пишеш winking smiley

Той продава, ама нещо май не му се получава, та затова е лют. winking smiley
Re: Банките
29-04-2011 - 09:31:32
avatar
Не ви ли прави впечатление, че в последно време намаляха рекламите за кредити по телевизията за сметка на увеличените реклами на депозити ? На какви мисли ви довежда това ?

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.