Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Под наем или На заем ?

Публикувано от barbaron 
Re: Под наем или На заем ?
31-05-2010 - 08:54:29
Quote
Перловец
Quote
batko
Имотко и Перловеца трябва да знаят че това ми е четвъртия ник защото ме трият заради предвиждане на ниски цени и разкриване на брокерските тарикатлъци.Във форума съм от години.Апартамент в София не ми трябва.Така че нямам интерес някакъв.Просто логиката е такава.Това какво ви ви се иска на вас и Пунди изобщо не ме интересува.Не се ли уморихте да серете глупост след глупост?А искате ли бас че цените са надолу?Стиска ли ви?

Първият ти е бил Нострадамус ли?:]
А спри с простотиите...
Питай кака ти Камелия кои са ми другите никове.Питай я какво и предлагах да правим по време на оглед срещу 3%.И досега никое брокерче не отговаря алчност и простотия ли са 3000 евро за два три огледа.В България е пълно с такива дето се мислят за тарикати и затова повечето българи са все преебани.
Re: Под наем или На заем ?
31-05-2010 - 09:13:47
Quote
OwnerBG
Quote
batko
Имотко и Перловеца трябва да знаят че това ми е четвъртия ник защото ме трият заради предвиждане на ниски цени и разкриване на брокерските тарикатлъци.Във форума съм от години.Апартамент в София не ми трябва.Така че нямам интерес някакъв.Просто логиката е такава.Това какво ви ви се иска на вас и Пунди изобщо не ме интересува.Не се ли уморихте да серете глупост след глупост?А искате ли бас че цените са надолу?Стиска ли ви?

И какава е логиката бе БАТЕ. Не купуваш, не те интересува, нямаш интерес обаче знаеш на къде отиват цените и на бас ще се ловиш.
На какво бре Батьо.
На клечка от сладолед, втора употреба.spinning smiley sticking its tongue out
Ето ти логиката.Имотите и строителството докарваха много пари в бюджета.На синджира бяха вързани от едната страна държава общини архитекти строители предприемачи банкери брокери нотариуси и от друга нещастните купувачи.Та тарикатите от едната страна осраха столицата няколко големи градове най хубавите морски и планински курорти от друга даваха и нещо на бюджета та държавата си затваряше очите за далаверите и беззаконията им.ЗУТ е лобистки и там отговорност на строители и предприемачи за качество на строежите няма щото 10 г е нищо.6-6,5 по Рихтер ще ви докаже какво пиша.Няма и закон който да регулира дейността на брокерите те не носят отговорност за нищо а искат по 3% комисион.Та да си дойдем на думата.Тези отрасли са в основата на сегашния бюджетен дефицит както бяха в основата на бума на приходите преди две години.Ей този балон дефицита и страха на Бойко ще докарат МВФ с по високи данъци по висока възраст за пенсиониране по високи лихви по висока безработица.И от тук колкото по бързо се въведе ред в този пазар и се свалят цените до нивото на доходите в нашата китна родина толкова по добре за всички.Никой не желае да плаща за строителните мутреси джипките и простотията на мутростроителите.Със заяждане по форуми платени медийни изяви и ослушване няма да стане.Цени над 600 евро в София за масови жилища са неразумни и купувачи за тях няма.Е те това е истината.А вие си мечтайте за марсианците или китайците да дойдат и да ви изкупят боклуците дето сте нацвъкали из цяла София.Това е един съсипан за живеене град.Това е град на бачкерите.Идват тук да бачкат и петък хайде по родните места.Мръсотия кучета клошари задръствания простотия цигания въобще селяния отвсякъде.Да изброявам ли местата.Насред центъра е женския пазар.Е това го няма и в Димитровград.
Re: Под наем или На заем ?
31-05-2010 - 09:17:00
avatar
Не се карайте, всички знаем, че цената е равна на 1000 наема, всичко друго е подценено:]
----------------------------
Между това твърдение и по-горното подобно приликата е във всякаква липса на икономическа обоснованост!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-31 09:31 от СТОПАНИН ... ..
Re: Под наем или На заем ?
31-05-2010 - 22:37:55
Искам да ви върна към темата. Май ще ми предстои покупка. Преди 3 месеца, не бих си и помислил, но новото ми гадже май е бременно, а аз май искам да съм с нея... "До като смъртта ни раздели".
Та имам кеш примерно 100к лева. Печеля 15-20к на месец. Но и харча 7-10к на месец(голямо съм прасе). Как да постъпя ? Ама сериозно !
Да наема многостаен в Лозенец/южни квартали за 500-600евро временно си мисля и да се свия малко за година две докато спестя или да търся заеми от приятели или да се нахлузвам с банки, които мразя ?
Имам тристаен на Опълченска и Сливница - нов, но според мацката, там е депресарско...... -sad smiley(....... ЖЕНИ !
Re: Под наем или На заем ?
31-05-2010 - 22:48:29
Голям заем е най-лесния начин да се скараш с приятел. По-добре банки.
Другото сам си го решаваш.
Re: Под наем или На заем ?
31-05-2010 - 23:09:58
avatar
Quote
Panther1
Голям заем е най-лесния начин да се скараш с приятел. По-добре банки.
Другото сам си го решаваш.
.....................................................
*ok**ok**ok**ok**ok**ok**ok**ok**ok*
Re: Под наем или На заем ?
01-06-2010 - 00:07:18
avatar
Quote
batko
Quote
OwnerBG
Quote
batko
Имотко и Перловеца трябва да знаят че това ми е четвъртия ник защото ме трият заради предвиждане на ниски цени и разкриване на брокерските тарикатлъци.Във форума съм от години.Апартамент в София не ми трябва.Така че нямам интерес някакъв.Просто логиката е такава.Това какво ви ви се иска на вас и Пунди изобщо не ме интересува.Не се ли уморихте да серете глупост след глупост?А искате ли бас че цените са надолу?Стиска ли ви?

И какава е логиката бе БАТЕ. Не купуваш, не те интересува, нямаш интерес обаче знаеш на къде отиват цените и на бас ще се ловиш.
На какво бре Батьо.
На клечка от сладолед, втора употреба.spinning smiley sticking its tongue out
Ето ти логиката.Имотите и строителството докарваха много пари в бюджета.На синджира бяха вързани от едната страна държава общини архитекти строители предприемачи банкери брокери нотариуси и от друга нещастните купувачи.Та тарикатите от едната страна осраха столицата няколко големи градове най хубавите морски и планински курорти от друга даваха и нещо на бюджета та държавата си затваряше очите за далаверите и беззаконията им.ЗУТ е лобистки и там отговорност на строители и предприемачи за качество на строежите няма щото 10 г е нищо.6-6,5 по Рихтер ще ви докаже какво пиша.Няма и закон който да регулира дейността на брокерите те не носят отговорност за нищо а искат по 3% комисион.Та да си дойдем на думата.Тези отрасли са в основата на сегашния бюджетен дефицит както бяха в основата на бума на приходите преди две години.Ей този балон дефицита и страха на Бойко ще докарат МВФ с по високи данъци по висока възраст за пенсиониране по високи лихви по висока безработица.И от тук колкото по бързо се въведе ред в този пазар и се свалят цените до нивото на доходите в нашата китна родина толкова по добре за всички.Никой не желае да плаща за строителните мутреси джипките и простотията на мутростроителите.Със заяждане по форуми платени медийни изяви и ослушване няма да стане.Цени над 600 евро в София за масови жилища са неразумни и купувачи за тях няма.Е те това е истината.А вие си мечтайте за марсианците или китайците да дойдат и да ви изкупят боклуците дето сте нацвъкали из цяла София.Това е един съсипан за живеене град.Това е град на бачкерите.Идват тук да бачкат и петък хайде по родните места.Мръсотия кучета клошари задръствания простотия цигания въобще селяния отвсякъде.Да изброявам ли местата.Насред центъра е женския пазар.Е това го няма и в Димитровград.


Ахааааааа, цените на имотите, според доходите.
Я си потърси пионерската връзка.
И върви там където не е съсипано.
Еййййййййй, гаден град пък все нанитатика подскачате.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Под наем или На заем ?
01-06-2010 - 18:34:50
Друже,ти сериозно ли ...се колебаеш?Твоята е ясна-къща!К*ъв Лозенец,кви апартаменти?
ss7
Re: Под наем или На заем ?
01-06-2010 - 22:30:45
Quote
OwnerBG



Ахааааааа, цените на имотите, според доходите.
Я си потърси пионерската връзка.
И върви там където не е съсипано.
Еййййййййй, гаден град пък все нанитатика подскачате.

Когато имотите започнат да ги изнасят извън БГ в контейнери на терминала на Варна Запад и когато правителството обяви митата за износ тогава цените на имотите няма да са обвързани с местните доходи. А до тогава ще се налага да се съобразяват. Не случайно цените в Трънско са по-ниски от тези в София!
Re: Под наем или На заем ?
02-06-2010 - 01:33:29
Барбароне защо купувача е с кредит а наемателят с депозит, не можах да разбера.
Постави ги при равни условия и после смятай, да видим какво ще излезе а....
пример
и двамата имат 50 000 единият купува ап. а другия депозит 49 750....
и т.н. ти си по сметките моля те продължи...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход