Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!

Публикувано от SAHIB 31 
Re: Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!
26-01-2011 - 14:49:45
Той не знам, ама на теб ти е време да се гърмиш знаеш ли василев ?
Re: Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!
26-01-2011 - 15:05:03
Много жалко че баннаха Светлето Стефанова. Заради нея май и китайските инвеститори май са се отдръпнали от пазара. Намислили са да бойкотират пазара ако Светлето не бъде върната. Даже и търсенията на имоти в имоти.нет от китайски сървъри са почти спрели.

Кофтии а тъкмо пазара се бе РАЗДВИЖИЛ, РАЗМЪРДАЛ, ПОРАЗКЪРШИЛ...

================
kolev@decaleges.com
Re: Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!
26-01-2011 - 15:12:47
Мдаа безконтролното поскъпване на ляба, ще доведе до безконтролно поскъпване на имотите и бентлитата...
Re: Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!
26-01-2011 - 21:24:10
avatar
Quote
nabludаtel
Тъй като винаги следвам съветите на икономическото светило на форума, май 2010 след като прочетох темата отидох и набързо напазарувах няколко климизарника и започнах да чакам БЕЗКОНТРОЛНОТО ПОСКЪПВАНЕ. Благодарение на сахибта сега съм богаташ, седя си и си гледкам как цените на имотките хвърчат. А вий сривлювчета безимотни, злобни, гладни събирайте кашони.

За да знаете колко съм отгоре: купих 7 боксониери в Обеля на 1500 еврака квадрата, вчера от Китайското посолство ми звъннаха по телефона (незнам откъде са го изровили) и ми предложиха 4500 еврака за квадрат. Умирайте от завист сега злобчовци.

БЕЗКОНТРОЛНОТО ПОСКЪПВАНЕ ОТДАВНА Е ФАКТ! To act like Sahib31. The Winner!
............
Прекалено си елементарен. Не се казва климизарник /с климатик/ а кимизарник, но както и да е за прост човек и силен вятър прегради няма!
От друга страна спада непрекъснато е на спирачки от три месеца. След това газ!:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход