Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!

Публикувано от SAHIB 31 
Re: Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!
25-05-2010 - 20:26:26
Ще започне безконтролно вдигане на цените, тогава и само когато парите ви се обезценят... (по-просто от това няма как да се каже) smiling smiley

А Сахиб/Собственика не трябваше да бъде баниран. Не е честно. Съвсем нормална реакция бяха постовете му с оглед на ситуацията - 10 срещу 1.. да не говорим за провокации, обиди и тн
Re: Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!
25-05-2010 - 20:44:43
avatar
Quote
Svetlio
Ще започне безконтролно вдигане на цените, тогава и само когато парите ви се обезценят... (по-просто от това няма как да се каже) smiling smiley

А Сахиб/Собственика не трябваше да бъде баниран. Не е честно. Съвсем нормална реакция бяха постовете му с оглед на ситуацията - 10 срещу 1.. да не говорим за провокации, обиди и тн

ХАХАХА,
че то и сега може да се вдигне една цена. Вместо 50000 слагаш 80000 и си вдигнал цената (офертната). Е ,и кво.
Ще има повече пазар ли???
Re: Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!
25-05-2010 - 20:47:25
Брокера, явно не си ме разбрал
Re: Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!
25-05-2010 - 20:59:27
avatar
97 година при хиперинфлацията ИМАШЕ ЛИ безконтролно вдигане на цените???
Re: Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!
25-05-2010 - 21:04:32
Нали ти казах, че не си ме разбрал :}
Re: Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!
25-05-2010 - 21:12:45
avatar
Quote
Svetlio
Нали ти казах, че не си ме разбрал :}
Предполагам, че имаше в предвид, че хиперинфлация= високи цени?
Но въпроса си остава (за 97 година) - към всички?
Re: Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!
25-05-2010 - 21:16:36
Ако толкова държиш за тази година, провери курса долар/лев и после помисли в левове ли бяха цените или в долари, след което ще намериш и отговор на въпросът си
Re: Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!
25-05-2010 - 21:24:25
avatar
Хм,
сега им валутен борд. Лев към евро; и какво съотношение трябва да имат евро-долар за да стане подобно нещо?
Re: Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!
25-05-2010 - 22:00:20
Аз пък се питам дали така наречените кешовици ще гледад безучастно как еврата им се обезценяват и ако са изтървали влака да скочат в долари дали няма да се огледат в имоти......?winking smiley
Re: Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!
25-05-2010 - 22:09:29
avatar
Реалната стойност на прехваленият ви долар е около 20 цента, така че.. докато дойде време за скачане към него winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход