Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!

Публикувано от SAHIB 31 
Re: Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!
19-10-2010 - 19:24:12
Quote
greenbul
Под двустаен се има предвид "ту бедруумс", демек две стай хол и кухня, което е минимумът за семено жилище. Боксониерите ще останат за бедни студенти и цената им ще се изчислява не на кв. м., а в брой студентски стипендии. Младите двойки е възможно за кратко да позлават сегашните "двустайни" и те ще са доста оборотни и съобразени със срените стартови заплати.

Моля да ме прощавате, че цитирам сам себе си, ама студнтите не чакат а вече се нанасят и то не в боксониери а в "Баровски кооперации" за повечи информация Баровски кооперации стават общежития. Ех какви времене бяха, ако бях написал подзаглвието на статията "Дават на студенти нови сгради, за които няма купувачи" щяха да ми кажат, че това са мечти на безимотен, вчера мечти, днеска факти, такъв е живота, мойто момче, както казваше Шишо-бакшишо!
Re: Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!
20-10-2010 - 00:30:35
avatar
Сега студентите, а след време и циганите.
Имотите поскъпват неудържимо! winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!
20-10-2010 - 08:54:52
Като дойдат циганите, ти къде ще бъдеш?
Re: Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!
25-01-2011 - 23:00:59
avatar
Quote
Svetlio
Quote
СТОПАНИН ... .
Най-големия проблем на влогарите е че ПАРИТЕ ИМ не стигат за покупка на имот. Ако стигаха щяха ли да чакат апокалипсиса. Чакането му е надежда за тях, Измамна надежда но надежда. Ние само им разваляме мокрите сънища!:]

Попадение *drunk*
............
Ти тепърва ще гледаш сеира на сривлогарите! Ще реват като хималайски мечки- защо не послушахме Перо, Иворад, Имотко, Ками, Стопанина и Уили????!!!!:cry::cry::cry:
Re: Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!
25-01-2011 - 23:04:43
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
Svetlio
Quote
СТОПАНИН ... .
Най-големия проблем на влогарите е че ПАРИТЕ ИМ не стигат за покупка на имот. Ако стигаха щяха ли да чакат апокалипсиса. Чакането му е надежда за тях, Измамна надежда но надежда. Ние само им разваляме мокрите сънища!:]

Попадение *drunk*
............
Ти тепърва ще гледаш сеира на сривлогарите! Ще реват като хималайски мечки - защо не послушахме Перо, Иворад, Имотко, Ками, Стопанина и Уили????!!!!:cry::cry::cry:

Интересно тези, които послушаха горепосочените 2008 г. и теглиха кредит за НИ сега как живеят - сигурно всяка сутрин палят свещичка за тяхно здраве. *angel*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-01-25 23:05 от antoninus_pius.
Re: Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!
25-01-2011 - 23:16:12
avatar
Аз мога да те питам колко от изброените са били регнати 2008г.? Освен това вече ми се струваш от известно време нелечим сривльо, затова те нападнах снощи. Извинявай! Все пак си културен участник.
Re: Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!
25-01-2011 - 23:32:30
Quote
СТОПАНИН ... .
Аз мога да те питам колко от изброените са били регнати 2008г.? Освен това вече ми се струваш от известно време нелечим сривльо, затова те нападнах снощи. Извинявай! Все пак си културен участник.

По принцип аз критикувам изразени тези, а не авторите им - критикувал съм и двата лагера. Ето как изразявам несъгласие с мнение на краен сривльо:
Quote
antoninus_pius
Quote
darkside
Quote
antoninus_pius
Ок, ако стане $149 m2 в центъра на големите областни градове, то колко ще струва в 10-20 хил. градчета като Свиленград - Е 9.99 м2 ли? Че да вадя пачките и да купувам. winking smiley
Сега сериозно! Тези 149$ не ги възприемайте буквално. В много населени места ще е много под тая цена. Този вид стока временно (десетина години) ще загуби стойност. Не наричайте хората селяндури! Ако аз съм такъв, тука има такива на квадрат! И в Народното събрание сте пуснали такива. Значи ви харесва, нали? CR, ако твоя селски произход те притеснява, преодолей го! Това са комплекси. Когато пишеш каквото мислиш, мисли какво пишеш! Лека нощ!

Предполагам, че не се обръщаш към мен относно "селяндурски" - принципно не мисля, че някога съм обидил някого във форума.

Иначе и аз смятам, че цените ще падат още, но $(E)149 няма да станат. Не трябва да забравяш, че в топлокациите в София и големи градове живеят бивши комунисти, които са крали стабилно, та имат и валута и злато и ценни книжа.
Със сигурност ще се създадат и фондове, които да инвестират в НИ (водени от разни политици като Никито Василев). Вярно, може 1 м2 да стане 5 гр. злато (понастоящем 1 гр. = Е30-35), но тогава Е100 може да се равняват на 1 гр. злато.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-01-25 23:37 от antoninus_pius.
Re: Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!
26-01-2011 - 11:26:17
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Аз мога да те питам колко от изброените са били регнати 2008г.? Освен това вече ми се струваш от известно време нелечим сривльо, затова те нападнах снощи. Извинявай! Все пак си културен участник.

провери моята регистрация ако искаш.

Ама като ти гледам мнението с което си открил темата преди половин година, не мога да си поема дъх от смях!
Re: Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!
26-01-2011 - 12:14:34
Тъй като винаги следвам съветите на икономическото светило на форума, май 2010 след като прочетох темата отидох и набързо напазарувах няколко климизарника и започнах да чакам БЕЗКОНТРОЛНОТО ПОСКЪПВАНЕ. Благодарение на сахибта сега съм богаташ, седя си и си гледкам как цените на имотките хвърчат. А вий сривлювчета безимотни, злобни, гладни събирайте кашони.

За да знаете колко съм отгоре: купих 7 боксониери в Обеля на 1500 еврака квадрата, вчера от Китайското посолство ми звъннаха по телефона (незнам откъде са го изровили) и ми предложиха 4500 еврака за квадрат. Умирайте от завист сега злобчовци.

БЕЗКОНТРОЛНОТО ПОСКЪПВАНЕ ОТДАВНА Е ФАКТ! To act like Sahib31. The Winner!

================
kolev@decaleges.com
Re: Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!
26-01-2011 - 13:53:54
Quote
nabludаtel
Тъй като винаги следвам съветите на икономическото светило на форума, май 2010 след като прочетох темата отидох и набързо напазарувах няколко климизарника и започнах да чакам БЕЗКОНТРОЛНОТО ПОСКЪПВАНЕ. Благодарение на сахибта сега съм богаташ, седя си и си гледкам как цените на имотките хвърчат. А вий сривлювчета безимотни, злобни, гладни събирайте кашони.

За да знаете колко съм отгоре: купих 7 боксониери в Обеля на 1500 еврака квадрата, вчера от Китайското посолство ми звъннаха по телефона (незнам откъде са го изровили) и ми предложиха 4500 еврака за квадрат. Умирайте от завист сега злобчовци.

БЕЗКОНТРОЛНОТО ПОСКЪПВАНЕ ОТДАВНА Е ФАКТ! To act like Sahib31. The Winner!

Хаххахаах *angel* Моля те престани да се гавриш със СТОПАНКАТА, че ще се самоубие smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход