Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко са богати българите ?*book*

Публикувано от dival 
Re: Колко са богати българите ?*book*
17-03-2010 - 00:35:27
Ками,
И аз това искам да кажа. Някои с кръв и трохи се борят за тази хартийка,
за да могат след това да я превърнат в друг вид хартийки с разни водни
знаци и нишки по тях. Точно пък заради тях едни бъркат бетон и редят
тухли като луди....! И накрая, какво се получи? И едните и другите се умориха,
а бетона си остана!
Според теб, ние откъде щеминаваме и какво ще ползваме?
Re: Колко са богати българите ?*book*
17-03-2010 - 00:39:15
avatar
Quote
partzalev
Ками,
И аз това искам да кажа. Някои с кръв и трохи се борят за тази хартийка,
за да могат след това да я превърнат в друг вид хартийки с разни водни
знаци и нишки по тях. Точно пък заради тях едни бъркат бетон и редят
тухли като луди....! И накрая, какво се получи? И едните и другите се умориха,
а бетона си остана!
Според теб, ние откъде щеминаваме и какво ще ползваме?

Ох, ако зависеше от мен, взимам един печен бомбаджия и тръгвам по обектите...........
Re: Колко са богати българите ?*book*
17-03-2010 - 00:40:42
Quote
sobstvenik 31
Quote
partzalev
Дивал!
А колко са богати циганите, като си помислиш само, че никой от тях
не живее в апартамент, а върху земя!

Почти колкото влогарите, но са май по-богати поради следните причини:

Разлика между цигани и влогари:
Циганите никога нищо не плащат на държавата, а влогарите плащат данъци осиуровки и т.н.
Циганите реално живеят върху чужда земя, строят върху нея безнаказано и си живеят живота!, влогарите са самотни души, чакащи да съберат необходимата сума и пасивно живеещи при родителите си !
Циганите създават семейства върху ничията земя и продължават рода си и си живеят реалния живот.
Влогарите, чакат да натрупат спестявания , стистати са и затова не ги харесват жените, не се женят, и не създават поколения!

РЕЗУЛТАТ: ЦИГАНИЗАЦИЯ НА НАЦИЯТА ; ЗАБВЕНИЕ ЗА АЛЧНИТЕ ВЛОГАРИ И НАЙ - ГОЛЯМАТА ПРОЯВА НА НЕУВАЖЕНИЕ КЪМ РОДИТЕЛИТЕ СИ - ДА ГИ ОСТАВЯТ БЕЗ ВНУЦИ!!!

Добре де, ти сметки или влогове в банки нямаш ли? Не си ли и ти "влогар" тогава? Спестовността изобщо не е лошо качество, особено ако можеш да го правиш без да си нарушаваш стила на живот. Ти май наистина като Левски-ЦСКА, София - не-София ги разбираш нещата.
Re: Колко са богати българите ?*book*
17-03-2010 - 00:43:47
Quote
камелия
Quote
partzalev
Ками,
И аз това искам да кажа. Някои с кръв и трохи се борят за тази хартийка,
за да могат след това да я превърнат в друг вид хартийки с разни водни
знаци и нишки по тях. Точно пък заради тях едни бъркат бетон и редят
тухли като луди....! И накрая, какво се получи? И едните и другите се умориха,
а бетона си остана!
Според теб, ние откъде щеминаваме и какво ще ползваме?

Ох, ако зависеше от мен, взимам един печен бомбаджия и тръгвам по обектите...........

... но такава е работата, че трябва да ги продаваш. Поздравления за коментара! *rose*
Re: Колко са богати българите ?*book*
17-03-2010 - 00:45:20
Quote
камелия
Quote
partzalev
Ками,
И аз това искам да кажа. Някои с кръв и трохи се борят за тази хартийка,
за да могат след това да я превърнат в друг вид хартийки с разни водни
знаци и нишки по тях. Точно пък заради тях едни бъркат бетон и редят
тухли като луди....! И накрая, какво се получи? И едните и другите се умориха,
а бетона си остана!
Според теб, ние откъде щеминаваме и какво ще ползваме?

Ох, ако зависеше от мен, взимам един печен бомбаджия и тръгвам по обектите...........

Миналата година бях писал тук, че когато почнат взривовете нещата ще се оправят, но
засега, само тук-там по булдозерче!
Записвайте се за курсове за бомбаджии!
Re: Колко са богати българите ?*book*
17-03-2010 - 00:57:58
avatar
Quote
BulCan
Quote
sobstvenik 31
Quote
partzalev
Дивал!
А колко са богати циганите, като си помислиш само, че никой от тях
не живее в апартамент, а върху земя!

Почти колкото влогарите, но са май по-богати поради следните причини:

Разлика между цигани и влогари:
Циганите никога нищо не плащат на държавата, а влогарите плащат данъци осиуровки и т.н.
Циганите реално живеят върху чужда земя, строят върху нея безнаказано и си живеят живота!, влогарите са самотни души, чакащи да съберат необходимата сума и пасивно живеещи при родителите си !
Циганите създават семейства върху ничията земя и продължават рода си и си живеят реалния живот.
Влогарите, чакат да натрупат спестявания , стистати са и затова не ги харесват жените, не се женят, и не създават поколения!

РЕЗУЛТАТ: ЦИГАНИЗАЦИЯ НА НАЦИЯТА ; ЗАБВЕНИЕ ЗА АЛЧНИТЕ ВЛОГАРИ И НАЙ - ГОЛЯМАТА ПРОЯВА НА НЕУВАЖЕНИЕ КЪМ РОДИТЕЛИТЕ СИ - ДА ГИ ОСТАВЯТ БЕЗ ВНУЦИ!!!

Добре де, ти сметки или влогове в банки нямаш ли? Не си ли и ти "влогар" тогава? Спестовността изобщо не е лошо качество, особено ако можеш да го правиш без да си нарушаваш стила на живот. Ти май наистина като Левски-ЦСКА, София - не-София ги разбираш нещата.

Бул Кан, грешиш за мен, въобще не поставям нещата София - страната! Това е тема от форума по която се паля защото ми се навират в носа! Мен ме вълнуват съвсем други неща и и аз пиша за тях сериозни писания, но някои хора ме помнят само с лютите спорове за Столицата и продължават да се заяждат с мен. Ако трябва да ти отговоря по същество, аз наистина не съм влогар. Има тук и един участник във форума който ме разобличи! Ако той не се сети да ме цитира, аз сам ще го намеря!
Това за Левски - ЦСКА е малко опростенческо!
Ако трябва да ти отговоря защо не съм влогар ще ти отговоря честно и по същество: Когато бях първа година студент, беше Виденовата зима - барикади , хипер инфлация, обезценяващи се влогове! Оттогава не вярвам на банките и кешовицата ! Може и да ме искараш,че имам психологически проблем. Няма да ти се разсърдя! Просто обяснявам. На мен искренно ще си призная , че яйцата са ми в една кошница- НИ.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Колко са богати българите ?*book*
17-03-2010 - 01:16:44
avatar
Quote
sobstvenik 31
Когато бях първа година студент, беше Виденовата зима - барикади , хипер инфлация, обезценяващи се влогове! Оттогава не вярвам на банките и кешовицата ! Може и да ме искараш,че имам психологически проблем. Няма да ти се разсърдя! Просто обяснявам. На мен искренно ще си призная , че яйцата са ми в една кошница- НИ.

Хората бързо забравят. Това е хубаво, защото могат да продължат напред. И лошо, защото в един момент, пак се сриват. По- скоро, ГИ сриват.
Re: Колко са богати българите ?*book*
17-03-2010 - 01:20:01
Quote
sobstvenik 31
Когато бях първа година студент, беше Виденовата зима - барикади , хипер инфлация, обезценяващи се влогове! Оттогава не вярвам на банките и кешовицата ! Може и да ме искараш,че имам психологически проблем. Няма да ти се разсърдя! Просто обяснявам. На мен искренно ще си призная , че яйцата са ми в една кошница- НИ.

Разбирам логиката ти. Но не мислиш ли, че онази и тази криза се различават? Най-малкото, че онази беше инфлационна, докато тази дефлационна? Разбира се, във всяка криза има финансови проблеми. Но тогава бяха български банки, а сега са чужди. Тогава нямаше фиксиран курс, сега има. Тогава парите се обезценяваха, сега имотите се обезценяват.
Как ще го коментираш това? Дали не ти предстои още един житейски урок?
Re: Колко са богати българите ?*book*
17-03-2010 - 01:29:00
avatar
Quote
Scyther

Разбирам логиката ти. Но не мислиш ли, че онази и тази криза се различават? Най-малкото, че онази беше инфлационна, докато тази дефлационна? Разбира се, във всяка криза има финансови проблеми. Но тогава бяха български банки, а сега са чужди. Тогава нямаше фиксиран курс, сега има. Тогава парите се обезценяваха, сега имотите се обезценяват.
Как ще го коментираш това? Дали не ти предстои още един житейски урок?

За себе си, знам че се различават. И какво от това? Нали чуждите банки се сринаха по света? При нас беше по една причина, при тях- по друга. А резултата за хората- един и същ. А имотите останаха. Не мисля, че ние сега, сме по- мъдри от дедите си. По- напреднали сме в технологиите и по- арогантно високомерни сме.
ss7
Re: Колко са богати българите ?*book*
17-03-2010 - 01:34:27
Quote
Scyther
Quote
sobstvenik 31
Когато бях първа година студент, беше Виденовата зима - барикади , хипер инфлация, обезценяващи се влогове! Оттогава не вярвам на банките и кешовицата ! Може и да ме искараш,че имам психологически проблем. Няма да ти се разсърдя! Просто обяснявам. На мен искренно ще си призная , че яйцата са ми в една кошница- НИ.

Разбирам логиката ти. Но не мислиш ли, че онази и тази криза се различават? Най-малкото, че онази беше инфлационна, докато тази дефлационна? Разбира се, във всяка криза има финансови проблеми. Но тогава бяха български банки, а сега са чужди. Тогава нямаше фиксиран курс, сега има. Тогава парите се обезценяваха, сега имотите се обезценяват.
Как ще го коментираш това? Дали не ти предстои още един житейски урок?

Т.е. тогава са ти се обезценявали влоговете, а сега ти се обезценяват имотите собственико smiling smiley Това значи ли че след като се набуташ яко с падащите цени няма повече да си държиш "яйцата" в НИ smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход