Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

гергьовден иде

Публикувано от Баш Брокеро 
гергьовден иде
16-03-2010 - 14:23:16
Току що от кухнята ми дадоха менюто за да видя "гергьовското агне". То ще е Първото Изпечено що още Боза. Ама я там цвика не сам турял, който е турял сам да си бере сега гайлето на фуража.


Пак голеееемо мерси на Асен и на Бойчовия Рашко. Верно бая пара се фърли по тия лифтове и сега некой требе да плати в хоремаго.

Съмявам се Баш Бойко сега па пожарища да тръгне да гаси, оти той вече не е у пожарната, па и пожарогаситело бил празен. На изгорелото место Цветелина пак заедно с Цеко щела да сади.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-03-16 14:32 от Баш Брокеро.
Re: гергьовден иде
16-03-2010 - 15:34:18
Баш Брокеро,
Да те разследват и тебе за този пост.
Re: гергьовден иде
16-03-2010 - 15:45:46
Quote
Dimitar.
Баш Брокеро,
Да те разследват и тебе за този пост.

Митак, май не четеш както трябва. Я пак виж дали датата на статията не е от петък, 16 май 2008. Тогава агнето не трябваше да коли. Сега ДА.
Re: гергьовден иде
16-03-2010 - 15:48:20
Датата знам много добре, просто забравих да сложа емотикон в края на поста, за реванш ето два: smiling smiley smiling smiley

П.С. Като прегледах темата пак, разбрах защо не си ме разбрал. Исках да напиша: "Да не те разследват и тебе", но съм изпуснал не-то. Оттам се променя смисъла.

Иначе, не съм съгласен, че ще допуснат фалит на коя да е банка в този момент. В една съседна тема има няколко поста по въпроса.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-16 15:53 от Dimitar..
?
Re: гергьовден иде
16-03-2010 - 15:53:00
avatar
За банкити - или хубуу или ништу - Юлий Цезар 67 г. пр.н.е.

Еврото идва към България.
Re: гергьовден иде
16-03-2010 - 15:56:05
Тогава СърГей Скаишев и Хер Флик (flikker) означава същото, а Цеко е доказано такъв нямаше как да оставят ситуацията да излезе от контрол, макар че замалко им беше. Сега пък Баш Гойко тия двамата не го интересуват въобще.
Re: гергьовден иде
16-03-2010 - 16:26:49
Хайде на промотоо! 8% лихвааа! Хайде народее!

Едногодишен депозит "Четири сезона" с 8% годишна лихва в лева и евро
Нашето предложение Ползите за Вас Откриване

Депозит "Четири сезона" с лихва 8% в лева и евровалута - лева и евро;
срок - 12 месеца;
обслужване - във всеки клон на Банката;
без минимална сума за откриване;
промоционалният лихвен процент важи за първия 12-месечен период;
довнасяне на суми в брой или получаване на суми по депозита по банков път по всяко време;
без такси за теглене на датата на падеж.
Допълнителна информация:

Лихвата е валидна за депозити, открити до 31 март 2010 г.
Re: гергьовден иде
16-03-2010 - 19:28:56
Quote
Баш Брокеро
Току що от кухнята ми дадоха менюто за да видя "гергьовското агне". То ще е Първото Изпечено що още Боза. Ама я там цвика не сам турял, който е турял сам да си бере сега гайлето на фуража.


Пак голеееемо мерси на Асен и на Бойчовия Рашко. Верно бая пара се фърли по тия лифтове и сега некой требе да плати в хоремаго.

Съмявам се Баш Бойко сега па пожарища да тръгне да гаси, оти той вече не е у пожарната, па и пожарогаситело бил празен. На изгорелото место Цветелина пак заедно с Цеко щела да сади.

Според мен за да напишеш нещо подобно за определена институция и то да дадеш срок (нали си говорим ужким кодирано) трябва да си или изключително сигурен в информацията си и много благороден (да се опиташ да предпазиш четящите) или да си изключително безотговорен. Ей го къде е Гергьовден, ще разберем кое от двете е smiling smiley
Re: гергьовден иде
16-03-2010 - 19:55:13
Просто си е тъп, мното тъп. Вижте му и другите теми.
Re: гергьовден иде
16-03-2010 - 23:09:27
avatar
Quote
Imotko
Просто си е тъп, мното тъп. Вижте му и другите теми.

Напълно съгласен! Няма по смотан тъпагьоз !
И все пак за да се обоснова - никога никаква конкретика! , никога реални примери! , уникален диалект! , Свещена простота !

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход