Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ

Публикувано от valsodar 
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
07-03-2010 - 16:31:34
Quote
OwnerBG

И една молба към всички.
Някой може ли да ме насочи от къде да сваля клипчетата на банката с двете бабички кукли и края на кризата.

Не знам дали ще ти свърши работа вибокса, а може и да си го видял де, но все пак
Края на кризата
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
07-03-2010 - 17:05:24
avatar
Quote
Кандидат селянка
Quote
OwnerBG

И една молба към всички.
Някой може ли да ме насочи от къде да сваля клипчетата на банката с двете бабички кукли и края на кризата.

Не знам дали ще ти свърши работа вибокса, а може и да си го видял де, но все пак
Края на кризата

Благодарности.*beer*
Не знаех името и рових напразно.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
07-03-2010 - 18:14:26
Quote
Спиридон Тепавичаров
солиднопостроена къща или кооперация на 80 години (но не гредоред) в духа на времето си, поолюпена тук-там, колкото да се видят перфектно изпечените и твърди като стомана големогабаритни тухли прусашки образец, правени в тухларните на Горни Богров

Бих искал да запитам г-н Тепавичаров конструкцията пруски свод ли визира , щото на такава възраст май са такива сградите ?
tot
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
07-03-2010 - 18:36:03
Quote
Бай Пешо
Quote
tot
аз съм напълно сериозен и предлагам разумна цена - 14 годишния приход от наем на този апартамент, което е изключително щедро предложение. Да направим сметката: 14 x 12 x 250 еуро = 42 000 евро, реални пари.
Ако евентуално имаш интерес от подобна сума, можеш да ми се обадиш или да ми пишеш ЛС във форума.

Това разбира се е приблизителна цена, но схемата за калкулиране е ясна. всичко зависи от срока за изплащане на инвестицията. Ако апартаментът ти разбира се е с хубаво разпределение,с отделна кухня, южно изложение, и не се нуждае от плочки,ламинати, мазилки, баня и т.н. довършителни работи мога да предложа и няколко хил. евра по-нагоре...
успех с продажбата.

Сметката изглежда риалистична, но само за настоящия момент. Скоро 250Е ще са твърди висок наем, а и ако приспаднем разходите за текущи ремонти и данъци, и към 42000Е добавим всички разходи по прехвърлянето /може би поне 1500Е/, имотът става леко надценен за 42000Е.
Бай Пешо така е, затова казвам, че офертата ми е изключително щедра и не е за изпускане. Да не говорим, че 14 годишен период също не е малък, би трябвало да е поне 12, но няма значение. Също така предполагам ще е на тапа и ще иска още едни минимум 20 бона за довършване. Но ако наистина имота му се намира на добро място в Лозенец съм склонен да му платя 42 000 евро за 55 квадрата.
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
07-03-2010 - 21:31:39
Quote
дами и господа
Quote
Спиридон Тепавичаров
солиднопостроена къща или кооперация на 80 години (но не гредоред) в духа на времето си, поолюпена тук-там, колкото да се видят перфектно изпечените и твърди като стомана големогабаритни тухли прусашки образец, правени в тухларните на Горни Богров

Бих искал да запитам г-н Тепавичаров конструкцията пруски свод ли визира , щото на такава възраст май са такива сградите ?

Не , не визирам пруски свод. Неслучайно споменавам възрастта на сградите - 80 години. Това е горе-долу времето, когато в София са станали задължителни бетонните пояси в строителството и...................................................млъквам, защото г-н Тепавичаров няма интерес да предизвикава интерес към тези сгради. Или...... както би казал Пундела:
" Я ...... марш към към "Джеймс Баучер" , където мъдро ви напътствува Оуни"
. Но понеже и Оуни е терикат, не уточнява коя част на Дж. Баучер-тази с бръшляните и дворчетата ли до Семинарията, или онази -оттатък трамвая с алуминиевите фасади и курвите около Кемпински .
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
07-03-2010 - 22:10:05
avatar
Quote
Спиридон Тепавичаров
Quote
дами и господа
Quote
Спиридон Тепавичаров
солиднопостроена къща или кооперация на 80 години (но не гредоред) в духа на времето си, поолюпена тук-там, колкото да се видят перфектно изпечените и твърди като стомана големогабаритни тухли прусашки образец, правени в тухларните на Горни Богров

Бих искал да запитам г-н Тепавичаров конструкцията пруски свод ли визира , щото на такава възраст май са такива сградите ?

Не , не визирам пруски свод. Неслучайно споменавам възрастта на сградите - 80 години. Това е горе-долу времето, когато в София са станали задължителни бетонните пояси в строителството и...................................................млъквам, защото г-н Тепавичаров няма интерес да предизвикава интерес към тези сгради. Или...... както би казал Пундела:
" Я ...... марш към към "Джеймс Баучер" , където мъдро ви напътствува Оуни"
. Но понеже и Оуни е терикат, не уточнява коя част на Дж. Баучер-тази с бръшляните и дворчетата ли до Семинарията, или онази -оттатък трамвая с алуминиевите фасади и курвите около Кемпински .

Драги Тепавичаров, тез къщурки които си харесваш, прекалено дълго бяха стопанисвани от общински колибари и сродни организации.
Е, ефекта беше унищожаващ, и когато ги възстановиха на собствениците беше останало малко от добрия начален замисъл.
Не бих придобил подобен имот.
Твърде много и твърде прости хора са пипали.

А за Баучър.
Има си хора за всичко.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
07-03-2010 - 22:18:26
Quote
Спиридон Тепавичаров
Бих искал да запитам г-н Тепавичаров конструкцията пруски свод ли визира , щото на такава възраст май са такива сградите ?

Не , не визирам пруски свод. Неслучайно споменавам възрастта на сградите - 80 години. Това е горе-долу времето, когато в София са станали задължителни бетонните пояси в строителството и...................................................млъквам, защото г-н Тепавичаров няма интерес да предизвикава интерес към тези сгради. Или......

Аха , досещам се защо г-н Тепавичаров няма интерес. И той като мен гледа именно такива сгради *pardon*
Аз дори залитам малко по-далеч във времето - пруският свод .
Предварително се извинявам за нахалството но ме човърка
И тъй като ценя конкретно вашето мнение (не че другите не ги ценя) , доста ми е любопитно мнението ви за тези имоти (откъм негативната им страна). които явно не представляват интерес за вас *huh*
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
07-03-2010 - 22:19:32
avatar
Лозенец?!?!

67кв.м.?!?!

105 000Е?!?!

8-10 огледа седмично?!?!


Сигурен ли си, че огледите не са визитация?
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
07-03-2010 - 22:24:55
avatar
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
08-03-2010 - 07:28:39
Quote
дами и господа
Quote
Спиридон Тепавичаров
Бих искал да запитам г-н Тепавичаров конструкцията пруски свод ли визира , щото на такава възраст май са такива сградите ?

досещам се защо г-н Тепавичаров няма интерес. И той като мен гледа именно такива сгради *pardon*
Аз дори залитам малко по-далеч във времето - пруският свод .
Предварително се извинявам за нахалството но ме човърка
И тъй като ценя конкретно вашето мнение (не че другите не ги ценя) , доста ми е любопитно мнението ви за тези имоти (откъм негативната им страна). които явно не представляват интерес за вас *huh*

Мили дами и вся остальная свол....., пардон , и годпода,
Пруския свод е перфектен като топлоизолация, на запад ме е впечатлявала и сечението на стените на стаите-двойно по-голямо от другото строителство. Там тези сгради все още си остават най-красивите- по критериите на г-н Тепавичаров, разбира се. Тук обаче има един фактор , които , поне в моите очи им сваля цената, а именно: земетръсността на района. По сеизмична устойчивост те не могат да съперничат на бетонния пояс
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход