Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ

Публикувано от valsodar 
Анонимен потребител
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
07-03-2010 - 09:46:07
Ами аз отдавна приказвам, че 675е/м2 за чистата площ е "нормалната" цена за върха на сладоледа в Лозенец, ама кой да слуша.
На, гледай ги, искат като брокера по 1600 и то с общите части - майтапчия *angel*
Свиквай Онъре - такива цените те чакат. 149 няма как да стане, ама по 700 ще се харчат.
И само при такива цени ще потече кеша.
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
07-03-2010 - 10:16:56
Цитат:
>И само при такива цени ще потече кеша.[/quote]<

Кеша се намира в кунките на хора, които знаят разликата между топимот и топидиот-първият носи приходи или кеф, пардон, духовен комфорт ,а втория проблеми.
За все още незнаещите какво е топимот,г-н Тепавичаров пояснява за 3-ти път от 2,5 години насам, при това free of charge

1. Топимот е 30 кв.м. паваж на Женски пазар,защото може да носи рента с цената на бебешки усилия.
2. Топимот е солиднопостроена къща или кооперация на 80 години (но не гредоред) в духа на времето си, поолюпена тук-там, колкото да се видят перфектно изпечените и твърди като стомана големогабаритни тухли прусашки образец, правени в тухларните на Горни Богров , където Тато ви (др. Живков, не г-н Тепавичаров) е чиракувал, когато е зарязал стадото в Ботевградско. Към чувството на носталгия , романтика и солидност , навявани от тези зидове, прибавете и зеленясалите и мухлясали каменни основи от владайски и боянски камък , а също така и дървената дограма и врати с месингови брави, чиито пружини изхвърлят все още дръжката с шума на пистолетен изстрел, когато ги отпуснете и всичко това без идиотските мутрашко елементарни "идеални части) и получавате картината втория вариант на топимот в София.
3. Къща, където от прозореца на стаята си човек да вижда планина, такава, каквато я е гледал 50 години.......
4..............................Думата е ваша, уважаеми съфорумци- нуждаещи се , недотам нуждаещи се и въобще ненуждаещи се, спекуланти-добронамерени, недотам алчни и откровено алчни, сеирджии, поклоници на бог Янус, пардон, исках да кажа Пундели ит.н.т. и.т.н.т



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-07 10:17 от Спиридон Тепавичаров.
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
07-03-2010 - 10:42:48
avatar
Quote
broker112
последно по моя имот, за да ви дам повод още да си чешате езиците

Най - високата цена, която ми предложиха преди десетина дни беше 93000Е.
хайде почвайте сега да анализирате. 93000Е, за 67 кв., в момент на криза, но разбира се аз не се съгласих, зор нямам, кредити нямам, и знам, че ще го продам, за цената която искам, а може и за повече, всеки един изминал ден вече е в полза на Продавачите, не на Купувачите

Адаш, затвори фабриката за илюзии, че се излагаш като кифладжия.
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
07-03-2010 - 11:18:23
поучих се от вашите " компетентни " съвети и мнения, затова реших: Утре го продавам на 300 Е/ м2 с възможен коментар до 250 Е, убедихте ме, Продавам в гадният Лозенец на 250 Е и купувам на пъпа на НДК срещу 149 Е/м2, нали толкова казахте че струва, и даже ще съм 100 Е/м2 на далавера.
Благодаря ви пак за " професионалните " коментари, виждам, че вие сте " специалисти " в областта на имотите.
Жал ми става само, че въпреки всичкият труд, който хвърлихте по тая тема пак си оставате безимотни цървули ( с едно две изключения )
Но продълбавайтя все така по форумите, по добре да се виртуални купувачи по форумите, щото за друго май не ставате.
А пък глупавите модератори, дето се борят за трафик към имоти.нет въобще не си заслужават коментара
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
07-03-2010 - 11:50:28
avatar
Quote
broker112
поучих се от вашите " компетентни " съвети и мнения, затова реших: Утре го продавам на 300 Е/ м2 с възможен коментар до 250 Е, убедихте ме, Продавам в гадният Лозенец на 250 Е и купувам на пъпа на НДК срещу 149 Е/м2, нали толкова казахте че струва, и даже ще съм 100 Е/м2 на далавера.
Благодаря ви пак за " професионалните " коментари, виждам, че вие сте " специалисти " в областта на имотите.
Жал ми става само, че въпреки всичкият труд, който хвърлихте по тая тема пак си оставате безимотни цървули ( с едно две изключения )
Но продълбавайтя все така по форумите, по добре да се виртуални купувачи по форумите, щото за друго май не ставате.
А пък глупавите модератори, дето се борят за трафик към имоти.нет въобще не си заслужават коментара

На пишман брокер модераторите му виновни!:]
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
07-03-2010 - 12:02:23
avatar
Quote
broker112
поучих се от вашите " компетентни " съвети и мнения, затова реших: Утре го продавам на 300 Е/ м2 с възможен коментар до 250 Е, убедихте ме, Продавам в гадният Лозенец на 250 Е и купувам на пъпа на НДК срещу 149 Е/м2, нали толкова казахте че струва, и даже ще съм 100 Е/м2 на далавера.
Благодаря ви пак за " професионалните " коментари, виждам, че вие сте " специалисти " в областта на имотите.
Жал ми става само, че въпреки всичкият труд, който хвърлихте по тая тема пак си оставате безимотни цървули ( с едно две изключения )
Но продълбавайтя все така по форумите, по добре да се виртуални купувачи по форумите, щото за друго май не ставате.
А пък глупавите модератори, дето се борят за трафик към имоти.нет въобще не си заслужават коментара

На теб има ли някой, който да не ти е крив - модераторите, другите брокери от форума, сривльовците, потенциалните купувачи, то други не останаха.

И от всичките нерви не осъзнаваш, колко празна е групата от наистина потенциалните ти купувачи към момента - ако някой има 105К евро, вероятно има и повече - няма да купи 55 квадрата чиста площ, а повече. А тези, които биха купили 55 квадрата, не биха дали по 1900 евро. Така сечението на двете множества е празно.

Все пак ела се похвали ако го продадеш, да натриеш носовете на всички.
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
07-03-2010 - 13:41:18
Quote
tot
аз съм напълно сериозен и предлагам разумна цена - 14 годишния приход от наем на този апартамент, което е изключително щедро предложение. Да направим сметката: 14 x 12 x 250 еуро = 42 000 евро, реални пари.
Ако евентуално имаш интерес от подобна сума, можеш да ми се обадиш или да ми пишеш ЛС във форума.

Това разбира се е приблизителна цена, но схемата за калкулиране е ясна. всичко зависи от срока за изплащане на инвестицията. Ако апартаментът ти разбира се е с хубаво разпределение,с отделна кухня, южно изложение, и не се нуждае от плочки,ламинати, мазилки, баня и т.н. довършителни работи мога да предложа и няколко хил. евра по-нагоре...
успех с продажбата.

Сметката изглежда риалистична, но само за настоящия момент. Скоро 250Е ще са твърди висок наем, а и ако приспаднем разходите за текущи ремонти и данъци, и към 42000Е добавим всички разходи по прехвърлянето /може би поне 1500Е/, имотът става леко надценен за 42000Е.

[zdravbadi.com]
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
07-03-2010 - 15:19:24
Quote
OwnerBG
Я виж тииииииииии.
Всички сриФлЮвци купувачи билииииииииии.
И оферират, и Баучър не харесват, а па таа уличка към Спартак, как ли се викаше.
Какво ви става бре хора.
Криза е и по лоша ще става.
Я си къткайте паричките и не ги давайте за тез гадни копториииииии.
И Куку рече по 149, ама май на вечер до година.
Кеша потече в посоката която му харесва, а който не го е разбрал да чете Чл.6

Owner, извинявам се за това, че коментарите ми те смущават. Не съм очаквал, че да живееш на Деймс Баучер за някой е мечта. Никога не бих си позволил да преча на хората да постигнат мечтите си, но бих ги посъветвал да се целят малко по-високо.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-07 15:19 от javcho.
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
07-03-2010 - 15:32:54
avatar
Quote
javcho
Quote
OwnerBG
Я виж тииииииииии.
Всички сриФлЮвци купувачи билииииииииии.
И оферират, и Баучър не харесват, а па таа уличка към Спартак, как ли се викаше.
Какво ви става бре хора.
Криза е и по лоша ще става.
Я си къткайте паричките и не ги давайте за тез гадни копториииииии.
И Куку рече по 149, ама май на вечер до година.
Кеша потече в посоката която му харесва, а който не го е разбрал да чете Чл.6

Owner, извинявам се за това, че коментарите ми те смущават. Не съм очаквал, че да живееш на Деймс Баучер за някой е мечта. Никога не бих си позволил да преча на хората да постигнат мечтите си, но бих ги посъветвал да се целят малко по-високо.


Я виж тиииииииииии.
Че къде видя смущение.
Само УУчудване че при тази криза апологетите на ГРАНДИОЗНИЯ СРИВ са готови да купуват на цени далеч от мечтаните.
А за района на Баучър и наоколо винаги ще си има желаещи.
И мечтаещи.
Камо ли пък чакащи и недочакващи.

И една молба към всички.
Някой може ли да ме насочи от къде да сваля клипчетата на банката с двете бабички кукли и края на кризата.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
07-03-2010 - 15:50:57
Quote
Спиридон Тепавичаров
Цитат:
>И само при такива цени ще потече кеша.
<

Кеша се намира в кунките на хора, които знаят разликата между топимот и топидиот-първият носи приходи или кеф, пардон, духовен комфорт ,а втория проблеми.
За все още незнаещите какво е топимот,г-н Тепавичаров пояснява за 3-ти път от 2,5 години насам, при това free of charge

1. Топимот е 30 кв.м. паваж на Женски пазар,защото може да носи рента с цената на бебешки усилия.
2. Топимот е солиднопостроена къща или кооперация на 80 години (но не гредоред) в духа на времето си, поолюпена тук-там, колкото да се видят перфектно изпечените и твърди като стомана големогабаритни тухли прусашки образец, правени в тухларните на Горни Богров , където Тато ви (др. Живков, не г-н Тепавичаров) е чиракувал, когато е зарязал стадото в Ботевградско. Към чувството на носталгия , романтика и солидност , навявани от тези зидове, прибавете и зеленясалите и мухлясали каменни основи от владайски и боянски камък , а също така и дървената дограма и врати с месингови брави, чиито пружини изхвърлят все още дръжката с шума на пистолетен изстрел, когато ги отпуснете и всичко това без идиотските мутрашко елементарни "идеални части) и получавате картината втория вариант на топимот в София.
3. Къща, където от прозореца на стаята си човек да вижда планина, такава, каквато я е гледал 50 години.......
4..............................Думата е ваша, уважаеми съфорумци- нуждаещи се , недотам нуждаещи се и въобще ненуждаещи се, спекуланти-добронамерени, недотам алчни и откровено алчни, сеирджии, поклоници на бог Янус, пардон, исках да кажа Пундели ит.н.т. и.т.н.т[/quote]

г-н Тепавичаров , има една друга категория на топ локеишън (за всеки е различно ) за мен са Албена , Несебър, Китен ...душевен локеишън дори да не е топ ....*beer*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход