Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ

Публикувано от valsodar 
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
06-03-2010 - 11:42:44
avatar
Едва ли?

Ти си бил по-вярваш и от първоапостолите бре?
Свещи за продажбата палиш ли?
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
06-03-2010 - 11:47:07
апартаментите са ми бизнес, не наследствени, на мераклията дето ми е харектеризирал кредитната история, да наистина имам имоти за продажба, но за твое голямо съжаление нямам кредити, така че ми е все тая кога и на каква цена ще продам, но цена драстично не свалям. Който иска да купува, който иска да не купува. Когато почнах да се занимавам с имоти един двустаен апартамент беше 8000$, когато цените се върнат на такива нива, тогава ще му мисля и ще призная, че има криза. До тогава всичко са приказки на безимотните и мечтите им да се сдобият с имот.
Все още не видях някой да е писал, че е купил или купува някъде имот за 500 Е/м2, защо ли незнам
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
06-03-2010 - 11:58:47
Изчетох темата и единственото, което разбрах е че се обсъжда уникален имот /според собственика му/ на цена 1600Е/кв.м. Друго което разбрах е: цената на този имот не е такава, всички минали през имота биха купили на по - ниска цена. Ако приемем, че този имот е върха на сладоледа, и към момента няма готов да плати цена от 1 600Е/кв.м. то логично е към средата на сладоледа цената да е под 1/2 ра от готовността на купувачите да плащат за най - доброто. Или за ТОП клиента плаща 1 100Е, за средния клас /определение за средн клас е горе долу "калните и минирани южни пасища на София"/ готовността му е да вади 600Е.
Анонимен потребител
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
06-03-2010 - 12:05:54
Е сега нещата си дойдоха на мястото.
Купил си първия за $8000, после си продал, пак купил, продал и т.н.

Предполагам с "разликите" между покупка и продажба си живял.

Е май сега е дошло време за плащане на сметката.
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
06-03-2010 - 12:11:42
За 1600 Е/м2 апартамента наистина трябва да е уникален. Аз продадох 2 в центъра на Варна (единият срещу Морската градина, другият близо до нея) и то през 2008 г. съответно на 1300 Е/м2 и на 1250 Е/м2. Все пак това беше преди почти 2 години и масово народа идея си нямаше за криза още...
CR
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
06-03-2010 - 12:13:04
нямате ли си друга работа в събота сутрин, че обсъждате имотното състояние и сметките на хората? smiling smiley

който купил на 8000, купил.

мислете шие на колко ще купувате. smiling smiley
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
06-03-2010 - 12:14:13
Quote
BulCan
Все пак това беше преди почти 2 години и масово народа идея си нямаше за криза още...

Макар и същата да беше официално анонсирана по радио, вестници, списания, телевизия и интернет
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
06-03-2010 - 12:16:06
Quote
BulCan
За 1600 Е/м2 апартамента наистина трябва да е уникален. Аз продадох 2 в центъра на Варна (единият срещу Морската градина, другият близо до нея) и то през 2008 г. съответно на 1300 Е/м2 и на 1250 Е/м2. Все пак това беше преди почти 2 години и масово народа идея си нямаше за криза още...

уникално добър ход !
аз продаох малко земя която не ми трябваше и си запазих само ценните парцели *beer*
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
06-03-2010 - 12:21:41
Quote
dival
Quote
BulCan
За 1600 Е/м2 апартамента наистина трябва да е уникален. Аз продадох 2 в центъра на Варна (единият срещу Морската градина, другият близо до нея) и то през 2008 г. съответно на 1300 Е/м2 и на 1250 Е/м2. Все пак това беше преди почти 2 години и масово народа идея си нямаше за криза още...

уникално добър ход !
аз продаох малко земя която не ми трябваше и си запазих само ценните парцели *beer*

Настъпваш ме по слабото място Дивале smiling smiley Яд ме е, че НЕ продадох 2 УПИ-та, а за едното си играх 2 години да го вкарам в регулация. Просто се полакомих да преговарям за обезщетение (а купувачи имаше за парцела доста) и докато се договаряхме, той балона взе, че се спука (зимните курорти "лъснаха" първи)... Каквото било, било, да сме живи и здрави *beer*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-06 12:22 от BulCan.
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
06-03-2010 - 12:22:47
avatar
Броки, ти си чакай отново да мине влака, ама да те питам - казаха ли ти, че преместиха гарата, а там дето чакаш вече и релсите за влака ги няма?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход