Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ

Публикувано от valsodar 
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
06-03-2010 - 12:23:52
последно по моя имот, за да ви дам повод още да си чешате езиците

Най - високата цена, която ми предложиха преди десетина дни беше 93000Е.
хайде почвайте сега да анализирате. 93000Е, за 67 кв., в момент на криза, но разбира се аз не се съгласих, зор нямам, кредити нямам, и знам, че ще го продам, за цената която искам, а може и за повече, всеки един изминал ден вече е в полза на Продавачите, не на Купувачите
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
06-03-2010 - 12:28:09
Quote
BulCan
Quote
dival
Quote
BulCan
За 1600 Е/м2 апартамента наистина трябва да е уникален. Аз продадох 2 в центъра на Варна (единият срещу Морската градина, другият близо до нея) и то през 2008 г. съответно на 1300 Е/м2 и на 1250 Е/м2. Все пак това беше преди почти 2 години и масово народа идея си нямаше за криза още...

уникално добър ход !
аз продаох малко земя която не ми трябваше и си запазих само ценните парцели *beer*

Настъпваш ме по слабото място Дивале smiling smiley Яд ме е, че НЕ продадох 2 УПИ-та, а за едното си играх 2 години да го вкарам в регулация. Просто се полакомих да преговарям за обезщетение (а купувачи имаше за парцела доста) и докато се договаряхме, той балона взе, че се спука (зимните курорти "лъснаха" първи)... Каквото било, било, да сме живи и здрави *beer*
Защо не се обади за регулацията , вкарах малко за парцели за зелена енергия *beer* а иначе морските упи-та си ги държа защото сина ми е на 12 и мисля да му ги оставя winking smiley
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
06-03-2010 - 12:28:33
avatar
Броки, ти си вече нашата пътеводна светлина, Пунди го прибраха и ако не си ти, кой ли ще ни просветли за идните времена?!

Бъди жив и здрав, до сто да докараш поне, че така като ти гледам мераците, ще ти е нужно немалко време за да ги реализираш! winking smiley
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
06-03-2010 - 12:30:28
брокер,да те питам имота ти да не е в центъра на Брюсел??
я слез малко на земята,имот в България не струва над 1200 евро никъде!!!!
това че последните 5 години надухте един балон,не значи че ценовите равнища който бяха тогава са нормални.
я си сметни имота колкот ти е струвал през 2003 и си сложи средно по 10% покачване на година-етот това е нормалната цена и хората го знаят.
просто ти живееш в 2006 година,имотния бум които замая на всички представата за реален имотен пазар!
но времето ще ви помогне да изтрезнеете
аз също бях продавач до скоро...тръгнах като теб с високата цена ,огледи имаше...но с огледи пари не се праят
кеша е важен
свалих на нормална цена и се продаде
сега се оглеждам за покупка ,но ако са такива като теб,даже и на оглед няма да отида!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-06 12:32 от lucas.
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
06-03-2010 - 12:30:40
Quote
broker112
последно по моя имот, за да ви дам повод още да си чешате езиците

Най - високата цена, която ми предложиха преди десетина дни беше 93000Е.
хайде почвайте сега да анализирате. 93000Е, за 67 кв., в момент на криза, но разбира се аз не се съгласих, зор нямам, кредити нямам, и знам, че ще го продам, за цената която искам, а може и за повече, всеки един изминал ден вече е в полза на Продавачите, не на Купувачите

Давали са ти 1400 Е на м2, аз бих го продал на тази цена, ама ти си знаеш най-добре де... Трябва наистина да е нещо уникално...
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
06-03-2010 - 12:34:40
Quote
dival
Quote
BulCan
Quote
dival
Quote
BulCan
За 1600 Е/м2 апартамента наистина трябва да е уникален. Аз продадох 2 в центъра на Варна (единият срещу Морската градина, другият близо до нея) и то през 2008 г. съответно на 1300 Е/м2 и на 1250 Е/м2. Все пак това беше преди почти 2 години и масово народа идея си нямаше за криза още...

уникално добър ход !
аз продаох малко земя която не ми трябваше и си запазих само ценните парцели *beer*

Настъпваш ме по слабото място Дивале smiling smiley Яд ме е, че НЕ продадох 2 УПИ-та, а за едното си играх 2 години да го вкарам в регулация. Просто се полакомих да преговарям за обезщетение (а купувачи имаше за парцела доста) и докато се договаряхме, той балона взе, че се спука (зимните курорти "лъснаха" първи)... Каквото било, било, да сме живи и здрави *beer*
Защо не се обади за регулацията , вкарах малко за парцели за зелена енергия *beer* а иначе морските упи-та си ги държа защото сина ми е на 12 и мисля да му ги оставя winking smiley

Дивале, тогава не четях форума (за съжаление), а и парцела е далеч от морето (Пампорово, където едва ли имаш познати и връзки). Ами да стои, дъщеря ми е на 1 година, да е жива и здрава, все някога може да и свърши работа...
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
06-03-2010 - 12:36:08
Quote
BulCan
[Давали са ти 1400 Е на м2, аз бих го продал на тази цена, ама ти си знаеш най-добре де... Трябва наистина да е нещо уникално...
Булкане, не всичко дето хвърчи из интернет се яде ...
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
06-03-2010 - 12:36:19
Quote
BulCan
Quote
broker112
последно по моя имот, за да ви дам повод още да си чешате езиците

Най - високата цена, която ми предложиха преди десетина дни беше 93000Е.
хайде почвайте сега да анализирате. 93000Е, за 67 кв., в момент на криза, но разбира се аз не се съгласих, зор нямам, кредити нямам, и знам, че ще го продам, за цената която искам, а може и за повече, всеки един изминал ден вече е в полза на Продавачите, не на Купувачите

Давали са ти 1400 Е на м2, аз бих го продал на тази цена, ама ти си знаеш най-добре де... Трябва наистина да е нещо уникално...

Зор нямам, а и имота е на много хубаво место в Лозенец, така че и притеснения нямам, ще поживеем, ще видим, здраве да има
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
06-03-2010 - 14:26:11
Quote
broker112
последно по моя имот, за да ви дам повод още да си чешате езиците

Най - високата цена, която ми предложиха преди десетина дни беше 93000Е.
хайде почвайте сега да анализирате. 93000Е, за 67 кв., в момент на криза, но разбира се аз не се съгласих, зор нямам, кредити нямам, и знам, че ще го продам, за цената която искам, а може и за повече, всеки един изминал ден вече е в полза на Продавачите, не на Купувачите
Вече е 7.00.Време е да ставаш да ходиш на работа щото в хладилника няма нищо.Мечтите са безплатни а гладът е принудил някой да бъркат исканото с действителното.
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
06-03-2010 - 16:19:22
да, вече е 7. 00, ама не го забелязваш, избивайки комплекси в идиотско - елементарни постове по форумите
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход