Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ

Публикувано от valsodar 
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
05-03-2010 - 21:34:43
Quote
RIOT
Да не играеш на някой "куест" и още да не си се събудил. Човече пари няма, хората остават без работа. Свали тея розови очила. Не познавам малоумник, който да извади 105000е в кеш за 67кв в момента, а и се съмнявам, че някога се е и случило подобно нещо.

което само показва, че си много далече от действителността, наречена " пазар на имоти в София " или че си поредният форумен специалист
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
05-03-2010 - 21:40:37
Quote
broker112
Quote
dival
извиняваи че питам , но при 8-10 огледа седмично защо не си продал

защото може би 90 % от хората са с грешни разбирания и подведени от митове и легенди. Всички искат да имат качествен имот на уникално място, но искат да го пулучат за без пари, което няма как да стане. Подведени от тези митове и легенди ми правят оферти с по 25 - 30 000 Е отстъпка от цената и едва ли не се чудят как аз не се съгласявам или пък имат виждането, че 100 000 Е са всичките пари на тоя свят и че всички други са под тяхното ниво. Това си е мое мнение и не насилвам никого с него, но както казах факта, че тази седмица дигнах цената и огледите продължиха ме кара да мисля, че съм прав

дано ! желая ти успех !
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
05-03-2010 - 21:41:15
Quote
broker112
.... но както казах факта, че тази седмица дигнах цената и огледите продължиха ме кара да мисля, че съм прав

Твоята история малко като вица за габровчето дето бягало след автобуса да пести от билетче, а баща му го набил и го пратил да бяга след такси, че там спестява повече smiling smiley
Пускаш, значи обява, идват, гледат цъкат и си отиват. Вдигаш цената - о, чудо - идват, гледат цъкат и си отиват! Има нещо тук, мислиш си. Вдигаш отново цената - пак същото - никой не купува, но продължават да питат.
Т@п, но упорит му се вика на това, без да се засягаш...
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
05-03-2010 - 21:43:40
Quote
dival
Quote
broker112
Quote
dival
извиняваи че питам , но при 8-10 огледа седмично защо не си продал

защото може би 90 % от хората са с грешни разбирания и подведени от митове и легенди. Всички искат да имат качествен имот на уникално място, но искат да го пулучат за без пари, което няма как да стане. Подведени от тези митове и легенди ми правят оферти с по 25 - 30 000 Е отстъпка от цената и едва ли не се чудят как аз не се съгласявам или пък имат виждането, че 100 000 Е са всичките пари на тоя свят и че всички други са под тяхното ниво. Това си е мое мнение и не насилвам никого с него, но както казах факта, че тази седмица дигнах цената и огледите продължиха ме кара да мисля, че съм прав

дано ! желая ти успех !

мерси
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
05-03-2010 - 21:45:34
Quote
Cepcem
Quote
broker112
.... но както казах факта, че тази седмица дигнах цената и огледите продължиха ме кара да мисля, че съм прав

Твоята история малко като вица за габровчето дето бягало след автобуса да пести от билетче, а баща му го набил и го пратил да бяга след такси, че там спестява повече smiling smiley
Пускаш, значи обява, идват, гледат цъкат и си отиват. Вдигаш цената - о, чудо - идват, гледат цъкат и си отиват! Има нещо тук, мислиш си. Вдигаш отново цената - пак същото - никой не купува, но продължават да питат.
Т@п, но упорит му се вика на това, без да се засягаш...

аз не съм от Габрово и тия вицове не ги разбирам, аз съм си от София и съм както казваш " тъп и упорит шоп дето цена на имот не сваля "
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
05-03-2010 - 21:48:51
Quote
broker112

аз не съм от Габрово и тия вицове не ги разбирам, аз съм си от София и съм както казваш " тъп и упорит шоп дето цена на имот не сваля "
Хубаво е, че има нещо с което да се гордееш.
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
05-03-2010 - 21:51:34
avatar
Туй с вдигането на цената ми хареса!
Ще взема да купя нещо от тебе, но не и преди да я вдигнеш поне 4 пъти! winking smiley
Тогава ще дойда на оглед, а без общи части и на реална квадратура - ама хич не ме търси!
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
05-03-2010 - 22:07:55
broker112, без да се обиждаш . Да не би да изпитваш удоволствие от тези огледи.
Явно апартамента ти е доста хубав, идва поредната гръпичка на оглед, цъка с език (явно има защо), предлагат някаква цена - ти пренебрежително ги отрязваш и казваш два лафа от които да се почуствуват пълни цървулковци. :]
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
05-03-2010 - 22:10:36
Поредния новоизлюпен брокер
Като посъбереш малко стаж ще разбереш че клиентите не купуват не защото са малоумни цървуланковци, а защото не си им предложил това което търсят на цената която ги устройва.
А когато предлагането не отговаря на търсенето дори и ти знаеш какво следва
И това не е някаква заплетена сложна ситуация, за която е виновен целия световен анти-имотен заговор, а просто
ЦЕНИТЕ СА МНОГО ВИСОКИ:cry:
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
05-03-2010 - 22:17:11
В края на репортажа казаха че така наречени масови жилища ще поевтиняват още
явно това изречение убягна на форума
иначе колкото до коментираната оферта - наистина пожелавам усоех в продажбата , няма нищо лошо човека да си вземе желаната сума
ако купувам аз -чесно с ръка на сърцето казвам че 100к евро за 67 кв.мняма да дам (а кредити нямам )
но всеки си има предпочитания
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход