Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ

Публикувано от valsodar 
Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
05-03-2010 - 19:31:55
avatar
Поредният виц в новините ба БТВ - пазара е залят от купувачи!
Спекулативно настроени - сега купуват, а след няколко месеца продават с ОГРОМНА печалба :}
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
05-03-2010 - 19:54:31
Това е вярно, донякъде. Залят е от пишман купувачи. Продавам един апартамент и за последните две - три седмици ме сцепиха от огледи, обаче всички купувачи са или цървулковци, или много гледащи телевизия. Явно, подведени от вестници и телевизии ми искат отстъпки от порядъка на 25 - 30 % от цената. Незнам защо си мислят, че аз съм фонд за подпомагане на безимотни или европейски фонд за безвъзмездно финансиране.
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
05-03-2010 - 20:01:53
Тези цървулковци ще са ти единствените купувачи поне следващите 10 години. След някой друг месец ще ти искат и 70% отстъпка, и най гадното за теб, е че ще си съгласен да им направиш и по голяма. Изчакай, шоуто тепърва започва.
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
05-03-2010 - 20:05:25
и аз гледах репортажа , за една броика да ме навият
викам си - изпуснах момента и веднага след репортажа един приятел звънна
вика събирам 10-12 човека на вилата ...заповядаите -стори ми се по разумна инвестиция и мисля да отида на банкета
а имотите нали са недвижими -няма къде да избягат
даже мисля да изчакам спекулантите които са тръгнали сега да се наспекулират
*beer*
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
05-03-2010 - 20:35:30
И аз го гледах
Отново безумното твърдение беше изказано от анонимен дрипльо - брокер от незнайна агенция.
Принципът е "Някой каза нещо за имотите"
Ама хората нямат пари...... и нямат и нужда от имоти.
Няма да стане с партенки по ТВ
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
05-03-2010 - 21:15:05
Quote
RIOT
Тези цървулковци ще са ти единствените купувачи поне следващите 10 години. След някой друг месец ще ти искат и 70% отстъпка, и най гадното за теб, е че ще си съгласен да им направиш и по голяма. Изчакай, шоуто тепърва започва.

Цървулковците не са купувачи, те са разходачи, туристи и т.н. Колко отстъпка ще ми искат след някой и друг месец не ме интересува. През изминалата седмица дигнах цената с 10 %, но огледите пак си продължиха, както и предложенията за цена, която не ме устройва.
Къде го видяхте това шоу, аз незнам, знам само, че за 67 кв.м., за 105000 Е имам по 8 - 10 огледа седмично.
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
05-03-2010 - 21:18:42
Не лъже човекът, да знаете. И, както смятат в съседната тема, това са пари от заплати................
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
05-03-2010 - 21:18:55
извиняваи че питам , но при 8-10 огледа седмично защо не си продал
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
05-03-2010 - 21:24:31
Да не играеш на някой "куест" и още да не си се събудил. Човече пари няма, хората остават без работа. Свали тея розови очила. Не познавам малоумник, който да извади 105000е в кеш за 67кв в момента, а и се съмнявам, че някога се е и случило подобно нещо.
Re: Спекулативно настроени купувачи превзеха пазара за НИ
05-03-2010 - 21:30:42
Quote
dival
извиняваи че питам , но при 8-10 огледа седмично защо не си продал

защото може би 90 % от хората са с грешни разбирания и подведени от митове и легенди. Всички искат да имат качествен имот на уникално място, но искат да го пулучат за без пари, което няма как да стане. Подведени от тези митове и легенди ми правят оферти с по 25 - 30 000 Е отстъпка от цената и едва ли не се чудят как аз не се съгласявам или пък имат виждането, че 100 000 Е са всичките пари на тоя свят и че всички други са под тяхното ниво. Това си е мое мнение и не насилвам никого с него, но както казах факта, че тази седмица дигнах цената и огледите продължиха ме кара да мисля, че съм прав
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход