Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Лозенец на 665 е/м2 - добра цена ли е?*write*

Публикувано от valsodar 
Re: Лозенец на 665 е/м2 - добра цена ли е?*write*
06-01-2010 - 18:57:07
Ти му думаш куме Иване, то търчи за ...да те хване! Додко, никога не съм казвал, че имам 17 г. стаж в имотите, пиша тук откакто вече бяха 19, чудиш се какво да измислиш, за да се заяждаш. Пак ще кажа - въпрос на капацитет. Давай, плюй, като не разбираш от имоти....
Re: Лозенец на 665 е/м2 - добра цена ли е?*write*
06-01-2010 - 20:02:47
avatar
Значи съм те объркал с Камелия, извинявай smiling smiley
Re: Лозенец на 665 е/м2 - добра цена ли е?*write*
06-01-2010 - 20:44:58
avatar
Quote
dicho
като не разбираш от имоти....

P.S. Ти в тази конкретно тема показа особено "разбиране", направо се оака, но ме мързи да обяснявам защо. Малко си на принципа "дай да напиша нещо, нали съм специалист с 20 години стаж, пък било то и глупост".
Re: Лозенец на 665 е/м2 - добра цена ли е?*write*
06-01-2010 - 22:02:07
Мястото е хубаво. До 2012 края ще имаш и метро, а по Вапцаров връзката с Цариградско е много бърза (ще стане още по-бърза, ако направят кръстовища на две нива при Семинарията и ТВ-кулата). Цената също е добра, но все пак е начална.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-06 22:04 от gogolcho.
Re: Лозенец на 665 е/м2 - добра цена ли е?*write*
06-01-2010 - 22:27:51
avatar
Quote
gogolcho
Мястото е хубаво. До 2012 края ще имаш и метро, а по Вапцаров връзката с Цариградско е много бърза (ще стане още по-бърза, ако направят кръстовища на две нива при Семинарията и ТВ-кулата). Цената също е добра, но все пак е начална.

Преди няколко месеца като гледах регулационния план, имаше проект за път от бул. Вапцаров до бул. Гоце Делчев, който пресичаше парка (което тогава не можех да си представя как ще стане - по въздуха или с тунел :] ). Вчера като погледнах - това вече го няма - някой знае ли какво беше?

Ако има такъв преход, всички тукашни улици, които сега се задръстват яко сутрин и вечер, ще се отпушат.
Re: Лозенец на 665 е/м2 - добра цена ли е?*write*
06-01-2010 - 22:36:31
Тунел под парка е много скъпо, макар че би запазило парковата среда максимално и ще създаде чудесна връзка с Гоце Делчел. Няма да го направят и заради американското посолство.

Доколкото знам сега идеята е да правят отклонение на Вапцаров зад Токуда - т.е. нов булевард, който да свърже Вапцаров със Сребърна. Първо, ще отрежат още от и без това орязания парк зад Токуда, и второ не ми е много ясно къде точно ще излезе този булевард, за да се върже със Сребърна.*huh*
Re: Лозенец на 665 е/м2 - добра цена ли е?*write*
06-01-2010 - 22:42:44
dodo2 като ти чета глупостите ,разбирам защо нямаш работа и пари...Върни си се на село и си ори нивицата.Там нямаш ток и интернет и ще си го изкарваш само на животните.Аман от комплексирани нещастници като теб.
Re: Лозенец на 665 е/м2 - добра цена ли е?*write*
06-01-2010 - 22:44:41
Хм сега го гледах на картата - може да стане добра връзка.
Re: Лозенец на 665 е/м2 - добра цена ли е?*write*
06-01-2010 - 22:46:51
avatar
Quote
delluxx
dodo2 като ти чета глупостите ,разбирам защо нямаш работа и пари...Върни си се на село и си ори нивицата.Там нямаш ток и интернет и ще си го изкарваш само на животните.Аман от комплексирани нещастници като теб.

Посочи глупостите 1 по 1.
Re: Лозенец на 665 е/м2 - добра цена ли е?*write*
06-01-2010 - 23:01:58
avatar
Quote
gogolcho
Хм сега го гледах на картата - може да стане добра връзка.

Посолството не пречи, то и сега си има път покрай него и правителствена болница, че чак до долу.

Ей го на, седи си:



Червеното е Правителствена болница или както се казва сега, розовото е американското посолство. Широкото отляво е Гоце Делчев, отдясно - Вапцаров. Това което ги свързва ми изглежда като доста широк булевард, минаващ през парка. Майната му на парка smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход