Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Лозенец на 665 е/м2 - добра цена ли е?*write*

Публикувано от valsodar 
Re: Лозенец на 665 е/м2 - добра цена ли е?*write*spinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue out
05-01-2010 - 22:40:06
хаха нервиш се скитерее нерво с нерво smiling smiley

Поседях 10ина секунди и осъзнах, че ми потвърди думите smiling smiley

А има и една част дето е особено заинтригувана от такива редки мозъци, като във този форум spinning smiley sticking its tongue out
Re: Лозенец на 665 е/м2 - добра цена ли е?*write*spinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue out
05-01-2010 - 22:48:01
Quote
Svetlio
хаха нервиш се скитерее нерво с нерво smiling smiley

Поседях 10ина секунди и осъзнах, че ми потвърди думите smiling smiley

А има и една част дето е особено заинтригувана от такива редки мозъци, като във този форум spinning smiley sticking its tongue out

Не бе Светльо, заяждам се с тебе, не сфана ли? Кеф ми е. Сметна ли го или аз да го смятам вместо теб? Айде да не си прайм гаргара, давай с числа да говорим. Колко му искаш на твойто и за колко си го дал под наем? Ербап ли си?
Re: Лозенец на 665 е/м2 - добра цена ли е?*write*
05-01-2010 - 22:53:33
хаха батка, а кой те е излъгал, че задължително трябва да отвръщаш на секи пост аи ??

Не можеш да се заяждаш с мен, просто защото не го умееш smiling smiley

Според мен се нервиш, защото никога до сега не съм изпитвал интерес отностно особата ти и въпреки настойчивите от твоя страна провокации, аз продължавам да не се интересувам *write*
Re: Лозенец на 665 е/м2 - добра цена ли е?*write*
05-01-2010 - 23:02:01
Quote
Svetlio
хаха батка, а кой те е излъгал, че задължително трябва да отвръщаш на секи пост аи ??

Не можеш да се заяждаш с мен, просто защото не го умееш smiling smiley

Според мен се нервиш, защото никога до сега не съм изпитвал интерес отностно особата ти и въпреки настойчивите от твоя страна провокации, аз продължавам да не се интересувам *write*

Добре. Явно ония 10 секунди са свършили работа. Усетил си, че си се прецакал. Само не ми казвай, че изплащаш и кредит за "актива" си, че много ще те съжалявам, да знайш.
Беше се понаточил като глист на буца, ама като стана дума за числа, се измъкваш нещо с "особи" и интереси...
Още ли се имаш за инвеститор? :}
Re: Лозенец на 665 е/м2 - добра цена ли е?*write*
05-01-2010 - 23:08:32
"""хаха батка, а кой те е излъгал, че задължително трябва да отвръщаш на секи пост аи ?? """

Добре, твойта да е... считай, че ти си пуснал последният пост :}
Re: Лозенец на 665 е/м2 - добра цена ли е?*write*
05-01-2010 - 23:12:20
avatar
Quote
valsodar
Със сигурност не е панел, поне такъв не съм видял, а и не съм чул там да са вдигали панелни блокове winking smiley
Старичък е блока, а това със сигурност гарантира допълнителни разходи в размер на поне още 15-20%.
Първият етаж си има куп негативи, това го коментирах. Сериозен е проблемът с паркоместата.

Големият блок който е между твоя и Черни връх е панелен. Така че и тук си има панелки smiling smiley

Обаче иди и го виж, аз мисля че няма проблем с паркирането, там си имат едни задънени улички и си паркират. Едно време беше много тихо в тази част, има и пространство между блокчетата. Сега може да е по-шумно, ама ако си си в апартамента надали ще чуваш нещо. И тоя блок със сигурност не е 100 годишен, а е най-много на 40. Аз помня като строяха тези големите панелните.

Така че апартаментът си е хубав (като изключим първи етаж - ще трябва да си сложиш решетки като затворник?), а то е ясно че след покупка ще се прави тотален ремонт, за да си го направиш твое си.

Обаче както споделих, мисля че това няма да е цената, защото за да не е публикувано на сайта на ЧСИ, някой друг също има апетит. Имаш голям магазин, пазар, ясла, детски градини няколко, според мен ще се зарибиш, както аз с тавана на бай Пешо братовчедка му smiling smiley

Имало е предишна продажба на 12.10.2009 за 172500, явно тя не е станала.

*beer*
Re: Лозенец на 665 е/м2 - добра цена ли е?*write*
05-01-2010 - 23:16:08
Quote
Svetlio
"""хаха батка, а кой те е излъгал, че задължително трябва да отвръщаш на секи пост аи ?? """

Добре, твойта да е... считай, че ти си пуснал последният пост :}

Ай ся. Теб пък кой те излъга, че трябва да ми отговаряш? Аз ти казах, юрна се да се компетенчиш по случая, с което точно нищо не каза, преди да си си изпрал кафявото по гащите отзад. Нещо не фаща дикиш да ми спориш с цифри, щото ще лъсне на всеослушание, че си лузър, който дава акъл. Глей си там наема и се надявай на ъп тия дни, както пунди мантрува. *beer*
Re: Лозенец на 665 е/м2 - добра цена ли е?*write*
05-01-2010 - 23:22:10
Ти си уникален! Нали се разбрахме, че последният пост е твоя :]

Ай са остави хората да понапишат 2-3 думи на валси, белким го ориентират в този така сложен казус smiling smiley




ПС; (да не се счита за прескачане на последният пост на скитера)
И внимавай как боравиш с думичките да не те лъсна аз тебе !
Re: Лозенец на 665 е/м2 - добра цена ли е?*write*
05-01-2010 - 23:31:03
Quote
Svetlio
И внимавай как боравиш с думичките да не те лъсна аз тебе !

Настръхнах, батка. Ще си налея още едно и те оставям на мира в разсъжденията ти.
Искаш ли да ти се извиня?
Извинявай, понеже!
Да перефразирам камито, кой на кредит, кой от лихви, всички пием биричка на плажа...spinning smiley sticking its tongue out

П.С. Кой се нерви сега? :}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-05 23:34 от Scyther.
Re: Лозенец на 665 е/м2 - добра цена ли е?*write*
05-01-2010 - 23:44:47
Quote
Scyther
Quote
Svetlio
И внимавай как боравиш с думичките да не те лъсна аз тебе !

Настръхнах, батка. Ще си налея още едно и те оставям на мира в разсъжденията ти.
Искаш ли да ти се извиня?
Извинявай, понеже!
Да перефразирам камито, кой на кредит, кой от лихви, всички пием биричка на плажа...spinning smiley sticking its tongue out

П.С. Кой се нерви сега? :}


оооо ма чичка ти с тва трябваше да започнеш... ти си бил от тия битовите !!

В такъв случай да ти обадя, че си много много страшен! Имам страхова невроза от тебе честно! Не сме да влеза да пиша във форума.. в главата ми бучи единствено страшните ти последващи постове """АААА какво кОпуваш..какво прУдавашшш...за какво си тук!!! къде ти е далаверата?!!""".. и так дале - се изпълнения на вече одъртяващото битово пиянде...

Не мерси чичка! Не си от мойта партия! Не се пени повече да ми пишеш каквото и да е - не си ми в ранга...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход