Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да купя или да изчакам дъното....

Публикувано от alienza 
Re: Да купя или да изчакам дъното....
12-12-2009 - 19:33:44
avatar
Quote
камелия
Quote
zlostyr

Защо да не се радвам, че не съм купил 2008-ма да речем, при сегашното положение?
И на някой, дето е купил, като му падне саксия на главата какво ще стане - ще му вземат имота, а жена му ще продължава да плаща невърнатото.
Не се притеснявам от това, че някой щял да спечели от покупката ми, просто си правя сметката кога ще ми е най-изгодно.
И откъде разбра, че живея скотски? Хиляда пъти са ти казвали да не даваш определения за хора, които познаваш от 10 поста във форума, обаче на теб изобщо не ти пука.
А иначе много от хората, взели ипотека тепърва ще има да живеят скотски, защото не са си преценили възможностите. И това е констатация, а не "... на Вуте да му е зле".

Я, не се пенИ, ами чети какво ти се пише, или поне какво ти си писал!
Досега оревавахте заради тези, които СА КУПИЛИ до 2008г., сега ме питаш, що да не се радваш, че НЕ СИ КУПИЛ до 2008г.
Да усещаш, че се опитваш да завъртиш въпроса? Че досега и ти пя в хора на тия, дето без да познават купилите имоти, ги определяте като малоумни, което не ти пречи да се докачиш, като си казвам мнението за живеенето под наем. Е, за мен такъв живот е скотски. Нямам ли право да си кажа?
И понеже ми писна всички да давате акъл и прогнози, ще дам и аз- лично за теб.
Ти няма да купиш, защото никога няма да видиш дъното- все ще ти се струва, че е още по- надолу. И винаги ще пресмяташ колко ще спечели банката от лихвите по кредита.
От тези ти терзания ще те освободи на бърза ръка една бъдеща г- жа Злостерка и някое- друго дребно Злостърче.............

Опитвам се да държа някакъв приличен тон, обаче е очевидно, че с теб няма смисъл, затова този път ще ти падна до нивото и ще ти отговоря, драга ми КамИлия.

Кой извърта въпроса, уважаема г-жо химик? Пял съм в хора на тези, които смятаха, че през последните 2-3 години няма смисъл да се купува и в момента се вижда ясно защо. Да, обикновено се докачвам когато се опиват да ме обиждат, особено хора, които изобщо не ме познават. И кой ти е казал, че не може да се живее нормално под наем? И кой ти е казал, че не може да се живее като скот и в собствено жилище?

Да, може и никога да не купя, особено ако жилищата вечно продължават да струват 30 годишни наема. (освен ако не спечеля някой милион от тотото и спре да ми пука smiling smiley ) Тъй като обаче тази вероятност (за 30-те годишни наема) не е много голяма определено ще купя един ден. И тогава ще пусна специална тема за теб, драга моя Камилия *angel*.
А г-жа Злостърка съм я подбрал достатъчно интелигентна за да знае кога е разумно да се купува жилище и кога не.
Re: Да купя или да изчакам дъното....
12-12-2009 - 19:34:04
avatar
Quote
камелия
Най- скъпото нещо, което остава за поколения, като им дава трамплин за самостоятелност и база, с която могат да се разпореждат в своя помощ, определяш като " 4 стени,все пак!"

Под 4 стени имах предвид, че можеш да си ги оформиш както поискаш. Докато разните други неща човек трудно може сам да си ги сглоби и стимулите за покупка на имот и на движими вещи са съвсем различни.
Re: Да купя или да изчакам дъното....
12-12-2009 - 19:36:32
avatar
Quote
Брокеръ
Странно какво правят тези пари в хората, при тези лихви в банките?!

Банките много питат.
Па и едни декларации са измислили.eye popping smiley
Re: Да купя или да изчакам дъното....
12-12-2009 - 19:39:05
avatar
Quote
OwnerBG
Quote
Scyther
Quote
OwnerBG
Quote
Scyther
Абе по градинарски да попитам, тия дето са задръстили нотариусите да купуват, с кви пари купуват?

А, де.
Нали нямало пари.

Няма лиииии.

В Бурканбанк има ресурс за покупка на някоя мъненка държавица, камо ли за някой и друг имот.

А и януари няма да има сделки поради "подреждането" на съдилища и служби по вписвания.

Така че ВТОРИ ФЕВРУРИ може да не е само празник на ...............ли

Значи един лев да има в държавата - за имот ще да е... Та с какви пари казваш, се купува?


С личниииииииии и в достатъчно количество.*book*

Супер!*drink1*

Значи следва пълен спек на пазара.Ще останат само мършави апартаментчета за мършавите лешояди-кешовици. Дори ще има и саторита, че тристаен в топ-локейшън пак си е мърша.Края на мършавия бул-трап, известен още като едномесечното плато.

Вечно ЖЪДЕН!Ебем ти ебане пред пиене!
Re: Да купя или да изчакам дъното....
12-12-2009 - 19:47:42
avatar
Quote
Бойчо Курдисания
Quote
OwnerBG
Quote
Scyther
Quote
OwnerBG
Quote
Scyther
Абе по градинарски да попитам, тия дето са задръстили нотариусите да купуват, с кви пари купуват?

А, де.
Нали нямало пари.

Няма лиииии.

В Бурканбанк има ресурс за покупка на някоя мъненка държавица, камо ли за някой и друг имот.

А и януари няма да има сделки поради "подреждането" на съдилища и служби по вписвания.

Така че ВТОРИ ФЕВРУРИ може да не е само празник на ...............ли

Значи един лев да има в държавата - за имот ще да е... Та с какви пари казваш, се купува?


С личниииииииии и в достатъчно количество.*book*

Супер!*drink1*

Значи следва пълен спек на пазара.Ще останат само мършави апартаментчета за мършавите лешояди-кешовици. Дори ще има и саторита, че тристаен в топ-локейшън пак си е мърша.Края на мършавия бул-трап, известен още като едномесечното плато.

Не че не си прав.
Ама недей толкоз откровенно.
Иде Коледа /по нашенски Божич /
Re: Да купя или да изчакам дъното....
12-12-2009 - 19:51:32
avatar
Quote
OwnerBG
Quote
Бойчо Курдисания
Quote
OwnerBG
Quote
Scyther
Quote
OwnerBG
Quote
Scyther
Абе по градинарски да попитам, тия дето са задръстили нотариусите да купуват, с кви пари купуват?

А, де.
Нали нямало пари.

Няма лиииии.

В Бурканбанк има ресурс за покупка на някоя мъненка държавица, камо ли за някой и друг имот.

А и януари няма да има сделки поради "подреждането" на съдилища и служби по вписвания.

Така че ВТОРИ ФЕВРУРИ може да не е само празник на ...............ли

Значи един лев да има в държавата - за имот ще да е... Та с какви пари казваш, се купува?


С личниииииииии и в достатъчно количество.*book*

Супер!*drink1*

Значи следва пълен спек на пазара.Ще останат само мършави апартаментчета за мършавите лешояди-кешовици. Дори ще има и саторита, че тристаен в топ-локейшън пак си е мърша.Края на мършавия бул-трап, известен още като едномесечното плато.

Не че не си прав.
Ама недей толкоз откровенно.
Иде Коледа /по нашенски Божич /

Виж ми последния пост в прегледа на печата и че разбереш що сам на такъв кеф.
Re: Да купя или да изчакам дъното....
12-12-2009 - 19:56:34
Quote
Бойчо Курдисания
Quote
OwnerBG
Quote
Scyther
Quote
OwnerBG
Quote
Scyther
Абе по градинарски да попитам, тия дето са задръстили нотариусите да купуват, с кви пари купуват?

А, де.
Нали нямало пари.

Няма лиииии.

В Бурканбанк има ресурс за покупка на някоя мъненка държавица, камо ли за някой и друг имот.

А и януари няма да има сделки поради "подреждането" на съдилища и служби по вписвания.

Така че ВТОРИ ФЕВРУРИ може да не е само празник на ...............ли

Значи един лев да има в държавата - за имот ще да е... Та с какви пари казваш, се купува?


С личниииииииии и в достатъчно количество.*book*

Супер!*drink1*

Значи следва пълен спек на пазара.Ще останат само мършави апартаментчета за мършавите лешояди-кешовици. Дори ще има и саторита, че тристаен в топ-локейшън пак си е мърша.Края на мършавия бул-трап, известен още като едномесечното плато.
:]

Значи бултрапа се вихри в пълна степен. Даже края му се вижда. Какво казваш Оунъре, февруари ли ще е ЪПа? Аз викам, че февруари грешната графика с големите балони ще е 45 градуса надолу. Вече един път загуби бас, къв е проблема? А?...
Re: Да купя или да изчакам дъното....
12-12-2009 - 19:59:24
avatar
Quote
zlostyr

Кой извърта въпроса, уважаема г-жо химик? Пял съм в хора на тези, които смятаха, че през последните 2-3 години няма смисъл да се купува и в момента се вижда ясно защо. Да, обикновено се докачвам когато се опиват да ме обиждат, особено хора, които изобщо не ме познават. И кой ти е казал, че не може да се живее нормално под наем? И кой ти е казал, че не може да се живее като скот и в собствено жилище?

Да, може и никога да не купя, особено ако жилищата вечно продължават да струват 30 годишни наема. (освен ако не спечеля някой милион от тотото и спре да ми пука smiling smiley ) Тъй като обаче тази вероятност (за 30-те годишни наема) не е много голяма определено ще купя един ден. И тогава ще пусна специална тема за теб, драга моя Камилия *angel*.
А г-жа Злостърка съм я подбрал достатъчно интелигентна за да знае кога е разумно да се купува жилище и кога не.

Ти го извърташ, Злостъре! Прочети какво си написал.
Да прецениш, че последните 2-3г. няма смисъл да купиш, е едно. Да смяташ направилите го за малоумници, без да ги познаваш- друго. Да им пресмяташ хипотетичните печалби и загуби- трето. А накрая да извъртиш, че всъщност говориш за не купилите като теб- какво хипотетично са спечелили- е нещо съвсем различно.
И понеже питаш- живяла съм до 12г. си възраст под наем. И дори, и като дете, не ми е харесвало. Винаги сме се съобразявали, че сме на чуждо място и жилището ще е във вид, решен от другиго. И че за всяко нещо, което решим да направим, трябва да питаме хазяина.
На теб, това може да ти харесва. Може да обичаш да превиваш гръб пред този и онзи. Аз не го приемам за нормално. Както моите родители са ме научили, че моят дом е моята крепост, така съм създала " крепости" и за децата ми. Затова, хич не ми пука, че се подиграваш с името ми- като нямаш други аргументи, все някак трябва да реагираш........ама е доста елементарно.............
Re: Да купя или да изчакам дъното....
12-12-2009 - 20:19:17
avatar
Quote
Scyther
Quote
Бойчо Курдисания
Quote
OwnerBG
Quote
Scyther
Quote
OwnerBG
Quote
Scyther
Абе по градинарски да попитам, тия дето са задръстили нотариусите да купуват, с кви пари купуват?

А, де.
Нали нямало пари.

Няма лиииии.

В Бурканбанк има ресурс за покупка на някоя мъненка държавица, камо ли за някой и друг имот.

А и януари няма да има сделки поради "подреждането" на съдилища и служби по вписвания.

Така че ВТОРИ ФЕВРУРИ може да не е само празник на ...............ли

Значи един лев да има в държавата - за имот ще да е... Та с какви пари казваш, се купува?


С личниииииииии и в достатъчно количество.*book*

Супер!*drink1*

Значи следва пълен спек на пазара.Ще останат само мършави апартаментчета за мършавите лешояди-кешовици. Дори ще има и саторита, че тристаен в топ-локейшън пак си е мърша.Края на мършавия бул-трап, известен още като едномесечното плато.
:]

Значи бултрапа се вихри в пълна степен. Даже края му се вижда. Какво казваш Оунъре, февруари ли ще е ЪПа? Аз викам, че февруари грешната графика с големите балони ще е 45 градуса надолу. Вече един път загуби бас, къв е проблема? А?...


За бултрапа не съм казвал нищо.Бойчо ги предполага тези нещица.

За баса си говорим с Додо2.

А февруари ще е празника.
За някои де.
Удържалите.
Re: Да купя или да изчакам дъното....
12-12-2009 - 20:29:40
Няма да цитирам, щото от виното и дребния шрифт ми се завърта едно такова.
Не те разбирах нещо тебе. Хем си хард ъпър, а току се сривнеш от време на време...
Акъллия си явно. Хайде *drink1*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход