Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да купя или да изчакам дъното....

Публикувано от alienza 
Re: Да купя или да изчакам дъното....
09-12-2009 - 15:36:30
Quote
Въртоглав
Ако пък не дай си поже ме извозиТЕ-шанса Ви е едно към един милион!!Какви мутри ,какви излишни разходи ?!Лично ще Ви открия и ще направя за Вас, това което не сте си и помисляли,че може да се случи.Ще усетиш земното притегляне няколко пъти и ще плащаш по десет ,а и ако се нервирам ,може и собственост да прехвърляТЕ.Такива като тебе съм ги "лекувал" много пъти да знаеш. Не съм бил цял живот брокер ,,господа измИкяри *xxx*.
..................
Шутуве у тъпата ти зурла докато не се ос.....ш .Дават ти се две минути за почистване и още пет да"праиш ресто".*black eye*

Какъв бизнес модел, каква етика, каква стратегия за задоволяване на нуждите на клиента!... *xxx*
Re: Да купя или да изчакам дъното....
09-12-2009 - 15:44:02
avatar
Quote
Scyther


Какъв бизнес модел, каква етика, каква стратегия за задоволяване на нуждите на клиента!... *xxx*

Бизнес модела се прави според клиента.
Нещо да кажеш за изявите на новите " клиенти" тук?
Ти, би ли работил за тях?
Ако "да", би ли разказал- как, какво би свършил и колко би искал да ти платят?
Пък после ще приканя и тях да поразсъждават.........smiling smiley
Re: Да купя или да изчакам дъното....
09-12-2009 - 15:45:38
avatar
Камелия, душа, ти тотално си изтрещяла мила! В кой закон е записано, че комисионата ти е 6% и не подлежи на коментар бе душо? Като ви чета тука брокерите, виждам що са настръхнали хората срещу вас. Шизофренично направо звучите...eye popping smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-09 15:46 от Geronimo_Mcph.
Re: Да купя или да изчакам дъното....
09-12-2009 - 15:46:19
СкитърА написал-Какъв бизнес модел, каква етика, каква стратегия за задоволяване на нуждите на клиента!... и откъде на къде , пък намеси клиента?!Тези "нетипични услуги " са отнесени към "ИДИОТУС БУЛГАРИКУС",А НЕ КЪМ КЛИЕНТА.!!!!!!!!!!!
Всъщност съм пояснил Шансът на ИДИОТУС БУЛГАРИКУС е едно към един милион,но грижата за него е визирана коректно .*ok*
Re: Да купя или да изчакам дъното....
09-12-2009 - 15:48:03
avatar
Quote
dicho
Geronimo_Mcph , ама ти наистина си се взел много насериозно бе мишенце! Кой ти каза, че можеш да говориш от името на народа - "на народа му писна" казваш, ти другарю Че, явно си безработен неудачник и за хиляден път ще кажа - тук си намерил отдушник да си избиваш комплексите, няма лошо , ако от това се чувстваш по - добре, ама май не е така, оставаш си освен неудачник и елементарник.[/quote

Що имам едно усещане, че безработния неудачник си ти, мишенце? :}
%
Re: Да купя или да изчакам дъното....
09-12-2009 - 15:48:42
avatar
Quote
собственик
Quote
dicho
"Отказах дори да платя стоп капаро,"
"Забравих да спомена, че след като платих стоп капарото,"
-----------------------------
собственик , забравил си да уточниш кое от двете е вярно ? И понеже явно нищо не разбираш, аз да те светна - когато клиент остави стоп - капаро, това не означава сделка, а само ангажимент до определена дата имота да не се показва на потенциални клиенти, което не означава, че няма да се запишат телефоните на всички , които през това време са се интересували от този имот и ако не се осъществи сделка с теб, те да бъдат потърсени и да им бъде предложен имота. По тази причина той продължава да стои в реклама, разбра ли ? От всичко, което си изписал е ясно - ти си поредният поплювко тук.

Отказах дори да платя стоп капаро, преди да бъде извършена оценка на лицензиран от банката ми оценител.

Ако ти е трудно да четеш изреченията докрая им, защо си правиш труда да коментираш ?!
Стоп капаро, означава, че имота НЕ СЕ предлага за продажба докато не настъпи събитие, обусляващо липсата на възможност за сделка между продавача и купувача (по каквато и да е било причина) ! Това разбира се е фиксирано в предварителния договор.

Собственико,

Остави ги брокитата и най-вече дичо, той няма да те разбере защото той горкият толкова си може (затова е и брокер). Иначе за коментари на "специалистите" не можеш им затвориш устите. А и съм сигурен, че този шльокер който те нарича поплювко ще можеш да го купиш поне 5 пъти със все цялата му рода.

====================================================================
А портрета ми от аватара строго ви следи. Кой съм аз, че да се съмнявам в себе си? ====================================================================
Re: Да купя или да изчакам дъното....
09-12-2009 - 15:59:36
Камелия, душа, ти тотално си изтрещяла мила! В кой закон е записано, че комисионата ти е 6% и не подлежи на коментар бе душо?

ДА ТЕ ..... У ТЪПАКО!!!:]Абе ей ЛАНКОЛЛУУУУУ,....Абе защо трябва да е визирана комисионната със ЗАКОН !!!!То ти" сиреньето "по кой закон го купуаш бе господин Всезнайко, ъъъ??Има свободно договаряне!!!,АКО ИСКАШ 6% плащаш,ако не искаш -у лево!Ако някой се навие на 0.5% или на 10 % ,или на 188% все се нарича съгласие между участниците и страните в сделката.Всеки е в правото си да приема или да отказва !Някой да те кара на сила ?И трябва ли да има ЗАКОН "clap:Умни мисли"за всеки "МЪДРЕЦ " във форума.
Re: Да купя или да изчакам дъното....
09-12-2009 - 16:05:25
avatar
Quote
Въртоглав
Камелия, душа, ти тотално си изтрещяла мила! В кой закон е записано, че комисионата ти е 6% и не подлежи на коментар бе душо?

ДА ТЕ ..... У ТЪПАКО!!!:]Абе ей ЛАНКОЛЛУУУУУ,....Абе защо трябва да е визирана комисионната със ЗАКОН !!!!То ти" сиреньето "по кой закон го купуаш бе господин Всезнайко, ъъъ??Има свободно договаряне!!!,АКО ИСКАШ 6% плащаш,ако не искаш -у лево!Ако някой се навие на 0.5% или на 10 % ,или на 188% все се нарича съгласие между участниците и страните в сделката.Всеки е в правото си да приема или да отказва !Някой да те кара на сила ?И трябва ли да има ЗАКОН "clap:Умни мисли"за всеки "МЪДРЕЦ " във форума.

Тоя пост предполагам към Камелия си го насочил, че тя само некви 6% си сънува милата? *write*
Господин ВъртОглав, ако слагаш клиентите си "у лево" нали се сещаш, че и те ще те сложат "у лево"? winking smiley И като идеш "у лево" треа си смЕниш работата, щот папането ти зависи от същите тия клиенти, дето ги пращаш "у лево".



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-09 16:06 от Geronimo_Mcph.
Re: Да купя или да изчакам дъното....
09-12-2009 - 16:07:01
avatar
Quote
Въртоглав
Поредният идиот написал-
Има и още един вариант: Отиваш с продавача при нотариус които изповядва сделката,стискате си ръцете и пращате брокИрчето да попасе малко зелена тревичка,да му дойде акъла дето вече му е дошъл.
Ех ..и,учи то научаване няма!

Да ,да и аз съм ти обяснил какво следва.Шутуве у тъпата ти зурла докато не се ос.....ш .Дават ти се две минути за почистване и още пет да"праиш ресто".*black eye*

М.. да!:[forum.imoti.net]
spinning smiley sticking its tongue out



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-09 16:08 от кратункьо.
Re: Да купя или да изчакам дъното....
09-12-2009 - 16:15:27
Не чакай повече! Купувай! На дъното сме... отново...

[dom.dir.bg]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход