Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да купя или да изчакам дъното....

Публикувано от alienza 
Re: Да купя или да изчакам дъното....
05-12-2009 - 16:28:26
т,е ти найстина казваш,че ани пращат мутри на клиентите си ако не си платят ,когато нямат договор?
това разбрах аз
ако си с договор-съд
ако не-мутри
правилно ли те разбрах?
Re: Да купя или да изчакам дъното....
05-12-2009 - 16:38:03
avatar
Quote
lucas
Ето затова ти говоря.Ограничения човек само обижда ,когато е слаб.
Ти не ме познаваш ,а определи дали имам или нямам.
Нямам намерение да ти давам обяснения колко имам и откъде ги имам,
въпроса е манталитета ти,тъп и селски.
Няма как да го осъзнаеш,че с обиди по форуми и висене в нета пари не се вадят!
И никой не е казал,че с измами става.
Говорехме,че ако ти не се държиш професионално с клиента и при един евентуален оглед той би те прескочил,без да му мигне окото.
А, най-жалкото е ,че няма да разбереш защо аджеба го е направил!
Само да те светна,че аз лично давам на брокерите winking smiley а не на агенцията ....има по добър ефект!

Не е обидно да нямаш пари, обидно е да си неграмотен и да определяш професионализма на някого, без да го познаваш и без да си работил с него. Което ти правиш. Не си ти този, който може да ми каже как се " вадят" пари. Нито имаш понятие как се държа с клиентите.
А че си склонен да мамиш- и в този пост го доказваш.
Едно нещо не разбираш- щом намериш брокер, готов да измами фирмата, в която работи, още по- лесно ще измами теб. И ще се чудиш защо иска двойно на договореното, или защо сделката е нечитава.
Re: Да купя или да изчакам дъното....
05-12-2009 - 16:41:04
avatar
Quote
Дядо Мечо
Е как откъде? Ми другата страна идва с брокер. Въпросния брокер ми обяснява как защитава и моя интерес бореики се за сключване на сделка, как без него няма сделка, как е работил за рекламирането на имота и т.н.
*drink1*

А ти, как се свърза с другата страна? И къде "идва" тя"?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-05 16:43 от камелия.
Re: Да купя или да изчакам дъното....
05-12-2009 - 16:45:09
с поставяне на главни букви в поста ми няма да станеш по умна в очите на хората.
това е форум и е нормално да не се старае човек да пише с всички правила на бг език.
а относно професионализма ти-ами то се вижда...
аз ти казах,в кой случай бих те прескочил,ама ти явно си по-тъпа отколкото всички те наричат тука
АКО НЕ СЕ ДЪРЖИШ ПРОФЕСИОНАЛНО,А НАГЛО И СЕЛСКО!
ТОГАВА МОГА ДА ТЕ ПРЕСКОЧА КАТО КЛИЕНТ!
а ако си вършиш работата ,с кеф ще ти дам,та даже и отгоре!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-05 16:45 от lucas.
Re: Да купя или да изчакам дъното....
05-12-2009 - 16:45:19
Quote
камелия
Quote
Дядо Мечо
Е как откъде? Ми другата страна идва с брокер. Въпросния брокер ми обяснява как защитава и моя интерес бореики се за сключване на сделка, как без него няма сделка, как е работил за рекламирането на имота и т.н.
*drink1*

А ти, как се свърза с другата страна? И къде "идва" тя"? [forum.abv.bg]

Пускам обява. Звъни ми телефона. Уговаряме оглед. Другата страна идва с брокер. Въпросния брокер ми обяснява как защитава и моя интерес бореики се за сключване на сделка, как без него няма сделка, как е работил за рекламирането на имота и т.н.
*drink1*
Re: Да купя или да изчакам дъното....
05-12-2009 - 16:50:32
lucas, ти освен, че си пълен неграмотник, си и съвсем изтрещял бе човече, не си си пил "антикукуринчето" ли днес ? Ти на Камелия на малкото пръстче не можеш да стъпиш нито по отношение на знания и опит в имотите, нито по отношение на възпитание, ти даже си неук !Заради това, че в нашата държава е пълно със селяни като теб сме на това дередже !
Re: Да купя или да изчакам дъното....
05-12-2009 - 16:52:54
Дядо, лъжеш като дърт циганин! Как така ти пускаш обява, пък дошлия брокер твърди, че ти е рекламирал имота ?! Способни сте да измисляте всякакви проститии, само и само да излезе колко вие разбирате от това и колко ние не знаем как да работим ?! Това е поредната тема, превърнала се в тема за оплюване на брокерите от неудачници - поплювковци.
Re: Да купя или да изчакам дъното....
05-12-2009 - 16:57:53
avatar
Quote
lucas
с поставяне на главни букви в поста ми няма да станеш по умна в очите на хората.
това е форум и е нормално да не се старае човек да пише с всички правила на бг език.
а относно професионализма ти-ами то се вижда...
аз ти казах,в кой случай бих те прескочил,ама ти явно си по-тъпа отколкото всички те наричат тука
АКО НЕ СЕ ДЪРЖИШ ПРОФЕСИОНАЛНО,А НАГЛО И СЕЛСКО!
ТОГАВА МОГА ДА ТЕ ПРЕСКОЧА КАТО КЛИЕНТ!
а ако си вършиш работата ,с кеф ще ти дам,та даже и отгоре!

До тук, аз се държа интелигентно и образовано- така, както и пиша.Този, който обижда, държи се нагла, тъпо и селяндурско, си ти.Или си грамотен, или не си- не става " да си" за пред официалните власти и " да не си " в ежедневието.
Re: Да купя или да изчакам дъното....
05-12-2009 - 17:02:15
дойде и защитника на камелия-другия брокер
нещастни гладни въшки smiling smiley
Re: Да купя или да изчакам дъното....
05-12-2009 - 17:03:43
Quote
dicho
Дядо, лъжеш като дърт циганин! Как така ти пускаш обява, пък дошлия брокер твърди, че ти е рекламирал имота ?! Способни сте да измисляте всякакви проститии, само и само да излезе колко вие разбирате от това и колко ние не знаем как да работим ?! Това е поредната тема, превърнала се в тема за оплюване на брокерите от неудачници - поплювковци.

Ами бил убеждавал клиента си да сключи сделка, и тои бил вадел и проверявал документи и др.под.
А аз не твърдя кои колко разбира. Просто четеики Камелия стигам отново до извода, че не бива да ползвам услугите на брокер, защото е безсмислено набутване.
И леко с циганите- вече са роми! *pardon*
*drink1*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход