Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?

Публикувано от dmb 
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
20-05-2011 - 12:37:31
avatar
Quote
Атанас Янев
И като влезеш да оглеждаш доматите в магазина да ти искат входче 20 стотинки, все пак влизаш в обекта им и им дишаш въздуха, ама ако купиш - приспадат ги от печалбата си :}


Едни колеги преди време опитаха да искат пари за изготвяне на ОФЕРТА (не спецификация, а оферта) - познайте какво стана с тях *pardon*

Сериозно - има ли такива фирми във Варна? smiling smiley

Има една разлика, която умишлено не забелязваш.
Ти влизаш в магазина и разглеждаш доматите, а не ти ги носят вкъщи да ги гледаш.
Когато ти ги донесат на място, поровиш ги, пък не си харесаш нищо, а те не ти поискат пари за това, можеш да споделиш във форума.
По времето на бума, разходите " разводач" можеха да се покрият от по- високия оборот, но сега- няма как и това е обяснението за въвеждането на таксата.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
20-05-2011 - 12:41:56
avatar
Ками, я кажи, кой е тоя брокер или агенция, които ти носят имотите вкъщи да ги разгледаш, че ми стана много любопитно?
С 3D анимация ли ти ги показват? Ако е така, хамериканците ще си умрат от яд, че сме ги изпреварили технологично. *angel*

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
20-05-2011 - 12:54:32
Quote
камелия
Има една разлика, която умишлено не забелязваш.

Правилно!

Изключително съм ти благодарен за това. Размърдаха ми се две мозъчни клетки и се сетих основната разлика, която съм пропуснал предния път:

Доматите се развалят и се бракуват за 5 дни и отпадат от пазара, а апартамента остава с години на пазара.

Голяма си сладурана *rose*
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
20-05-2011 - 13:25:03
avatar
Quote
Атанас Янев


Правилно!

Изключително съм ти благодарен за това. Размърдаха ми се две мозъчни клетки и се сетих основната разлика, която съм пропуснал предния път:

Доматите се развалят и се бракуват за 5 дни и отпадат от пазара, а апартамента остава с години на пазара.

Голяма си сладурана *rose*

Съжалявам, че размърдването на двете ти мозъчни клетки доведе до безсмислени съпоставки и заяждания.
Така че, оставям те да попълниш компанията на професионалистите по всичко.winking smiley
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
20-05-2011 - 13:36:35
Камелия, професионалист съм си само в моят бранш и не разбирам от всичко.

За останалото се консултирам с професионалисти.
По въпроса с имотите все още хвърлям боб, че не ги намирам профитата, покрили са се *yes*

Писаниците ти ми действат разтоварващо, все по-симпатична ми ставаш.

На живо 100% си голяма сладурана.
Блазе на приятелите ти - за разговори си страхотна *rose*

редакция
imoti.net е единственият форум, в който не съм прочел да се организира сбирка, да се опознаят хората и на живо, да се почерпим по една-две бири, вино за дамите *rose* Ама не - ще се избием *huh*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-20 13:39 от Атанас Янев.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
20-05-2011 - 13:49:15
avatar
Quote
Атанас Янев
Камелия, професионалист съм си само в моят бранш и не разбирам от всичко.

За останалото се консултирам с професионалисти.
По въпроса с имотите все още хвърлям боб, че не ги намирам профитата, покрили са се *yes*

Писаниците ти ми действат разтоварващо, все по-симпатична ми ставаш.

На живо 100% си голяма сладурана.
Блазе на приятелите ти - за разговори си страхотна *rose*

редакция
imoti.net е единственият форум, в който не съм прочел да се организира сбирка, да се опознаят хората и на живо, да се почерпим по една-две бири, вино за дамите *rose* Ама не - ще се избием *huh*

Хубаво е, че се опитваш........
Лошата новина е, че топката е прекалено и очеизвадно ниска.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
20-05-2011 - 13:51:52
Quote
камелия
*rose* :cry:
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
20-05-2011 - 14:40:03
Продавачите са за бой. Киснат им имотитете с години по сайтовете щото са позволили към оферата да се прикачи паразит.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
20-05-2011 - 15:12:02
avatar
Quote
valsodar
Ками, я кажи, кой е тоя брокер или агенция, които ти носят имотите вкъщи да ги разгледаш, че ми стана много любопитно?
С 3D анимация ли ти ги показват? Ако е така, хамериканците ще си умрат от яд, че сме ги изпреварили технологично. *angel*

Вашата групичка наистина има проблем с възприемането на писан текст, съставен от думи, чието значение е ясно и на 3 годишно дете.:]
Внимавай, обяснявам!
С каквото решат, с това ще ти го обяснят и покажат, ако дойдеш в агенцията. И няма да ти поискат пари, ами кафе и безалкохолно ще ти предложат.
А след като искаш да те ЗАВЕДАТ на оглед, защо да не си платиш? Нали, тръгвайки за огледа, не декларираш, че ще купиш жилището, та услугата " водене" да влезе в комисиона?:]
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
20-05-2011 - 15:43:50
avatar
Ками, а как ще продаде агенция изобщо имот, ако откаже да го покаже на купувачите за оглед?
Хитрите маймуни сами си режат клона, на който седят.
Подобна простотия може да се роди единствено в България и Тамбукту.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход