Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да купувам ли сега-моля за съвет

Публикувано от FanBG 
Re: Да купувам ли сега-моля за съвет
03-08-2009 - 16:09:54
dodo2 Написал:
-------------------------------------------------------
> Реакцията "хихи", "хехе" издава слабост,
> изнервеност и уязвимост. Това съм запомнил от една
> приятелка психоложка. Така че Камелия, по-добре
> спри с тези хихикания, излагаш се.


:} *pardon*
Re: Да купувам ли сега-моля за съвет
03-08-2009 - 16:35:37
Един съвет от мен: не вземай решения от които ще зависи живота ти за 20 години напред на база съвети на непознати в някакъв си форум. (Всички критяни са лъжци :])

Мисли сам, не си на 5 години - после поне ще знаеш кого да хвалиш или кого да псуваш за резултатите.
Успех! *beer*
Re: Да купувам ли сега-моля за съвет
03-08-2009 - 16:45:03
avatar
Мда, по-добре да си хвърля на боб човека, а после и чорбичка може да си направи с помагалото. :}

А бе, чудя се едно нещо... защо никой не иска да вземе решение на своя отговорност, ами все някой друг трябва да му е виновен?

Ей на - аз съм прост, имам пари - плащам си за простотията с възможните загуби от лоша сделка в лош момент.

Другият вариант е - плащам на човек, който е учил и знае това, което аз не знам, за да направи по-добре, това което аз бих оплескал.

В случай, че искам да мина тънко - влизам във форум и се доверявам на най-убедително отговорилият ми.

С едната разлика, че после пак ще се сърдя на наивитета и некомпетентността си . :]
Re: Да купувам ли сега-моля за съвет
03-08-2009 - 16:51:44
Човек не може да разбира от всичко, така че е нормално да иска съвет. Но съвета си е съвет, а решението си е решение. Последното решение винаги трябва да се взима самостоятелно (ако си над 18).
Re: Да купувам ли сега-моля за съвет
03-08-2009 - 17:52:07
avatar
valsodar Написал:
-------------------------------------------------------
> Неврози, депресивни състояния изразяващи се в
> пълно отричане на случващото се, изпадане в
> кататония, параноични изблици към несъгласните с
> причисляването им към световен заговор на банките,
> шизофренично раздвоение на личността - а бе, тоя
> форум за имоти ли е или е опитно поле за
> психиатрите в България??!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ФалсодарЧо,

всички сме в КриЗа, но при някои тя е личностна, при други на средната възраст, при трети финансова, а при четвърти просто психическа.

Така че Форумът принципно ДА ... е за Имоти, но проявленията на кризата са строго субективни за всеки индивид. Аз лиЧно отдавна съм забелязал Наченки на психически отклонения и анормално респ. девиантно поведение на някои пишУЩИ тук.

... но пък Форумът е свободен, всеки луд, луднал, просто идиот или пък прост идиот може да си пише в него ...

... за да пишеш във Форум за съжаление НЕ минаваш 1-во през психотест .... макар че обмислям да го предложа на Magic да го въведе като задължително условие да пишеш Тук

smiling smiley

... както и да е ... това of course е шега тъй като Форумът е Анонимен ... може би е Време Всички да излезем от анонимност .... :ami:

ама пък тогава как ще се пише безнаказано, рeсп. плюе, обижда и т.н ...?
Re: Да купувам ли сега-моля за съвет
03-08-2009 - 18:05:52
- Да купя ли апартамент в този момент?

- Некупувай , не е сега момента.

- А благодаря за съвета.Ще купя.
Re: Да купувам ли сега-моля за съвет
03-08-2009 - 18:07:04
avatar
Сега ако дадеш и съвет, как разбираш предварително някой дали е учил за услугите, които ти продава, цена няма да имаш. Иначе при тези тълпи нереализирали се безработни брокери, току виж си попаднал на някой я таксиджия, я химичка, "преквалифицирал се" за 3 дни от брокер на нещо друго.


valsodar Написал:
-------------------------------------------------------
> Другият вариант е - плащам на човек, който е учил
> и знае това, което аз не знам, за да направи
> по-добре, това което аз бих оплескал.
Re: Да купувам ли сега-моля за съвет
03-08-2009 - 18:26:15
Тъжната истина е, че малките градчета си отиват. Тихо, кротко се обезлюдяват. Един в чужбина, друг в София, накрая остават само бабите. Разходи се някоя вечер и обърни внимание колко са тъмните прозорци. Замисли се и пресметни в блока в който живееш, колко жилища ще се "освободят" през следващите 10 години и колко са 15-годишните сега деца, които ще имат нужда от самостоятелно жилище през следващите 10 години. Изводите си ги направи сам.
Re: Да купувам ли сега-моля за съвет
03-08-2009 - 18:58:26
Wilson Написал:

>
> ... както и да е ... това of course е шега тъй
> като Форумът е Анонимен ... може би е Време Всички
> да излезем от анонимност ....

Ами, някои излязохме вече от анонимност. Има проведени вече 3 форумни срещи.

Оказа се, че няма нито един с психическо разтройство и всичките се оказаха много свестни и стойностни хора. smiling smiley

Re: Да купувам ли сега-моля за съвет
04-08-2009 - 08:54:42
avatar
dodo2 Написал:
-------------------------------------------------------
> Сега ако дадеш и съвет, как разбираш предварително
> някой дали е учил за услугите, които ти продава,
> цена няма да имаш.

Лесно се установява това - по клиентите му.
Не гледай, кой какво говори за себе си - чуй какво казват тези, за които е работил!

*yes*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход