Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да купувам ли сега-моля за съвет

Публикувано от FanBG 
Re: Да купувам ли сега-моля за съвет
30-07-2009 - 14:27:58
ред хот БГ пепър Написал:
-------------------------------------------------------

> бъдете над нещата.........колко време ще сме
> живи,че да сме само сериозни иПОСЛЕ да имаме
> после и време за шеги

smiling smiley *ok*
Re: Да купувам ли сега-моля за съвет
30-07-2009 - 14:33:33
avatar
За забавление. Докато ти си доказал, че изявите ти са в резултат на грешно решение, а се опитваш покрай себе си да прецакаш и други членове на стадото.

ред хот БГ пепър Написал:
-------------------------------------------------------
> вие защо
> си търсите свободни "чесалки" за задниците


Re: Да купувам ли сега-моля за съвет
30-07-2009 - 14:53:05
avatar
На мен ми приличаш на поредния пушър на пазара..... smiling smiley Е как така от пика цените да не са паднали? Това е неуспорим факт !
Re: Да купувам ли сега-моля за съвет
30-07-2009 - 14:59:25
avatar
Да не говорим че сега предстои голямата метла в администрацията, правителството ще трябва да реже разходи защото приходната част е вече издънена с много. Освен това реалния сектор с всеки ден затъва повече и повече, много хора ще излетят от работата си съвсем скоро. Необслужваните ипотеки (реално) вече са 7-10%, тези имоти ще излезнат на пазара и тогава ще видим истинските цени ! Това кой каква оферта сложил по сайтовете няма нищо общо с пазара... Затова не купувайте, защото срвът предстои !
Re: Да купувам ли сега-моля за съвет
30-07-2009 - 15:32:54
Никъде няма да излязат тия ипотекирани имоти преди да минат 6 месеца от последната вноска по кредита.Пак задълбахте не където трябва.
Re: Да купувам ли сега-моля за съвет
30-07-2009 - 16:00:50
Здравейте,

Абе той човека Ви попита нещо, Вие му наспамихте темата.....

Айде стига простотии, никой не може да даде 100% на това което ще се случи в следващата една година.

Лично мойто мнение е че съдейки по липсата на инвестиции, това че ефекта на кризата при нас идва по бавно бих посъветвал господина да изчака.

ТАЗИ ЗИМА ще коригира болните мозъци на продавачите. Ранно на пролет (април-май 2010) ще говорим за един спад с 10-15-25% от сега . Няма финансиране, няма признаци лихвите по кредитите да се свалят, ръста на безработица се увеличава, дефлацията се увеличава, 'сухото' става все по-ценно като жив ресурс - и Вие се успокоявате че това било дъното.

Напротив - остротата на изпускането на балона 'се надявам да укроти топката до към лятото на 2010, но реално покачване на имоти едва ли ще има преди пролетта на 2012.


Поздрави,





smoking smiley
Re: Да купувам ли сега-моля за съвет
30-07-2009 - 16:03:01
Здравейте!
Аз съм си реален човек, нямам навика да пиша с няколко ника и т.н?!
Това пък откъде ви хрумна?
Още повече аз моля за мнение/съвет-не казвам купувай/не купувай? Нали самият аз се чудя? smiling smiley
Града е малък провинциален град, който обаче си е мой роден и на мен ми харесва.
Живеехме в София, не ни хареса и се върнахме тук.

Благодаря на всички, изказали мнение!
Както може да се разбере-аз съм готов да купя апартамента, ами някакво пусто колебание имам, което знам че е няма смисъл, но... Честно казано дали за 50 или 60к - това не ми е толкова важен критерий, че аз на борсата загубих доста повече от 10к пари и не се трогнах smiling smiley
Re: Да купувам ли сега-моля за съвет
30-07-2009 - 16:04:52
Знам че звучи странно, но поне тук е факт!
Просто няма предлагане достатъчно, може би това играе роля?

gekko Написал:
-------------------------------------------------------
> На мен ми приличаш на поредния пушър на
> пазара..... Е как така от пика цените да не са
> паднали? Това е неуспорим факт !


Re: Да купувам ли сега-моля за съвет
30-07-2009 - 16:10:00
Благодаря за мнението!
Знам че може би сте прав и може би наистина цените ще паднат, но проблема ми е, че ние имаме нужда от по-голямо жилище. Това досега ни спира и да имаме още деца.
Знам че сигурно същият тип апартамент може да струва не 50000лв а 40000лв догодина, но мен какво ще ми помогне това?
Първият ЛСД монитор, който си купих,имах нужда за моята работа и т.н беше на фона на сега-15 инчов Самсунг за скромната сума от 830 лв! Сега не струва и 200, но можех ли да чакам 5 години?
Както и да е, благодаря за мненията!
Ще видим какво ще измислим с жена ми...
Re: Да купувам ли сега-моля за съвет
30-07-2009 - 16:15:28
Като ти харесва - купувай!
Нали знаеш от какво го е страх българина - да не се мине и да не настине!
Бъди гражданин на света, а не типичен българин!
Още повече, че от около 2 месеца тренда надолу поспря.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход