Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

как да се отърва ,моля за съвет

Публикувано от obarkan 
Re: как да се отърва ,моля за съвет
23-06-2009 - 07:42:02
Не слушай Драгула и Оунъра,та са от болните мозъци тук!!!!!В момента в Дружба кв.м не струва повече от 500 евро,а след 6-7 месеца не разчитай на повече от 250!!!!!Тези, които ти дават съвети са най-обикновени необразовани брокери(попитай ги за предишната им професия) и си нямат и понятие от икономика.Задава се такава буря,каквато кратуните ви не могат да разберат посмъртно.Продавай и живей временно някъде, или под наем известно време и след това ще си купиш същата квадратура,но в Лозенец!!!!!!!
Re: как да се отърва ,моля за съвет
23-06-2009 - 08:05:17
Аз само съм цитирал данните от този сайт. И може и да не се харесва на много хора, но това е положението сега.
Мога и на него и на теб да кажа какво друго съм работил и какво съм учил. Това няма значение.
В момента 500Е в Дружба са само в мечтите на някои от пишещите тук. Аз квалификации не давам, за да ги нарека с точното им име.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: как да се отърва ,моля за съвет
23-06-2009 - 08:43:44
avatar
Kara Написал:
-------------------------------------------------------
> Не слушай Драгула и Оунъра,та са от болните мозъци
> тук!!!!!В момента в Дружба кв.м не струва повече
> от 500 евро,а след 6-7 месеца не разчитай на
> повече от 250!!!!!Тези, които ти дават съвети са
> най-обикновени необразовани брокери(попитай ги за
> предишната им професия) и си нямат и понятие от
> икономика.Задава се такава буря,каквато кратуните
> ви не могат да разберат посмъртно.Продавай и живей
> временно някъде, или под наем известно време и
> след това ще си купиш същата квадратура,но в
> Лозенец!!!!!!!


Драга ми Кара,
Ти продаде ли вече или само така си поплямпваш.И под наем може би вече живееш.И чудото чакаш.
Абе смешници, прочетохте ли изобщо какво пита човека.
Живее му се в чист квартал.Екологичен.Щото сина му така иска.
Дали има болни мозъци ще преценят хората които могат.
И го правят.
А ти като даваш такива идиотски съвети, следваш ли подобно поведение.
*book*
Re: как да се отърва ,моля за съвет
23-06-2009 - 09:23:55
Настоящия момент е лош за продажба.Зарежи го пазара,изобщо не чети оферти до другото лято приблизително.
Re: как да се отърва ,моля за съвет
23-06-2009 - 09:38:53
avatar
Пропуснах да си кажа какво мисля от уточнения за болни мозъци .
Не продавай сега защото ще те заболи главата от обяснения на специалисти каква голяма криза е и защо трябва да си дадеш имота без пари точно на тях.
Блока ти е един от добрите в Дружба.В района няма промишленост и единствения голям замърсител беше ТЕЦа.
А и наоколо се строят доста нови неща.
Района ще е много по добър след две години.
Re: как да се отърва ,моля за съвет
23-06-2009 - 10:02:38
Дали ще продадеш апартамент или ще купиш е изцяло въпрос на личен избор.
Какъв е пазара в момента е съвсем друга тема .
Доколкото разбирам искаш да се преместиш в по-добър квартал и по малко жилище

Първо бих избрал квартала
Второ бих проверил в момента как са цените там ( не за вбъдеще- в момента)
Трето бих потърсил жилище което отговаря на критериите които ме удовлетворяват
Четвърто бих си набелязал не -повече от три оферти
Пето бих водил преговори и за трите
Шесто - чак тогава бих пуснал обява за своето жилище
Седмо - бих подписал предварителен договор за продажба +капаро и чак тогава да направя постъпления за покупка
Осмо - не бих закупил незавършен апартамент
Девето -не бих закупил апартамент за тотален ремонт
Десето - не прави нищо , ако наистина не ти се налага !

Аз така бих постъпил - успех !
Re: как да се отърва ,моля за съвет
23-06-2009 - 10:31:27
Аз ли пропуснах или никъде не се споменава етажа?
Re: как да се отърва ,моля за съвет
23-06-2009 - 10:40:42
Ако става въпрос за бл519, който е първия след кръстовището на цариградско, горубляне и дружба - бягай бързо... колкото по-бързо и по-далеч, толкова по-добре.

В този блок ни беше първият офис. И повярвай ми нещо си в грешка за годината на построяване, не с много но да кажем с 3 години. Блока е 93-94, както и повечето от околните... яко криви стени и лайна на трудоваци в стената.... немам думи.... Мястото е хубаво заради Искъра,който е на 100метра. Навремето имаше даже нещо като къмпинг с бунгала.

OwnerBG - я виж на какво растояние е гара Искър и кои предприятия работят още, после говори, че само тец-а замръсява.... А и не забравяй сметището на същата тая гара.
Явно не си от София и не я познаваш.

ПП Ей щях да забравя. Искам да питам автора на темата, ако наистина е в 519бл, дали още стрелят вечер пияни военни?



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-06-23 10:46 от kopan.
Re: как да се отърва ,моля за съвет
23-06-2009 - 10:46:11
" момента в Дружба кв.м не струва повече от 500 евро,а след 6-7 месеца не разчитай на повече от 250!!!!"

а след 10 - 12 месеца ще те бият ако не им доплатиш за да ти вземат апартамента. Абе те му дават 800 Е цена, той 250 Е.
Re: как да се отърва ,моля за съвет
23-06-2009 - 10:57:07
Ако си твърдо репил да го шитнеш - трябвало е преди година (знам че не ти помагам, ама това са фактите).
Ако не си твърдо решен - прочети какво са писали дивал и КТРК.
Ако искаш да стане бързо - ще е добре да ползваш агенция. Не че съм им голям фен, ама това им е работата и би трябвало да са наясно на каква цена сделката е реална.
Но в сегашната ситуация на много свит пазар имай предвид че продажбата може да се проточи.
Както са писали по-горе - добре е все пак да имаш някаква представа в кой точно квартал искаш да купуваш, какви са там реалните цени, а ако имаш и конкретни оферти - най-добре.
Не знам защо мислиш да се "отърваваш". Имота си е имот, оше повече като си го направил добре. Вярно е че цените падат, ама те си падат масово. Ако си решил да го сменяш - дали ще го смениш сега или след 5 години, все тая, Даже току виж подкарали метрото до Дружба и му се вдигне цената малко (макар че метрото май няма да ти е съвсем близко).
Да си остане твой - едва ли. Сифия продължава да се увеличава, макар и с по-малки темпове. Освен това 1/3 от жилищния фонд е панели, много от тях - доста по-стари от твоя апартамент. Ерго, тея 2 милиона дущи някъде трябва да живеят, пък било то и в Др 2.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход