Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

как да се отърва ,моля за съвет

Публикувано от obarkan 
Re: как да се отърва ,моля за съвет
23-06-2009 - 23:29:30
понеже ударихме една странница спам
и понеже темата е как да се отърва?
аз предлагам автора да си избере някои произволен участник от форума и кротко да му прехвърли апартамента.....да се отърве :] :] :] *beer*
Re: как да се отърва ,моля за съвет
23-06-2009 - 23:32:04
Да се тегли чоп!
Как така ще си избира, тук още няма демокрация! :]
Re: как да се отърва ,моля за съвет
23-06-2009 - 23:32:57
прав си ! с чоп е наи-добре :] *beer*
Re: как да се отърва ,моля за съвет
23-06-2009 - 23:36:14
avatar
Абе казвах ви че Дружба не е лош квартал.
Участвам в чопа. *beer*
Re: как да се отърва ,моля за съвет
23-06-2009 - 23:44:10
avatar
Обаче задължително в чопа включете и стария собственик, та ако му се падне обратно на него, да се чувства прецакан, че не се е оттървал winking smiley
Re: как да се отърва ,моля за съвет
23-06-2009 - 23:50:33
avatar
dodo2 Написал:
-------------------------------------------------------
> Обаче задължително в чопа включете и стария
> собственик, та ако му се падне обратно на него, да
> се чувства прецакан, че не се е оттървал

Ама стига го мъчихте човека.
Той на чисто иска да живее.
Не ще на 400м. от новия правителствен център и на 950м. от най големия търговски център на Балканите.
Re: как да се отърва ,моля за съвет
24-06-2009 - 00:00:49
Аз ям зеле, Камелия канибалства, истината е по средата. За един апартамент може да се каже колко струва едва когато има сделка. Но при една голяма представителна извадка може да се следи нивото на точно определени апартаменти. Аз лично в имот беге си имам един филтър, който го пускам всеки ден (т.е. пусках до вчера, понеже вече капарирах един двустаен).И именно по него си следя темпа на намаляване. По този начин могат да се наблюдават доста интересни тенденции.
Re: как да се отърва ,моля за съвет
24-06-2009 - 00:01:11
Muza Написал:
-------------------------------------------------------
> "Ако аз ям свинско, а ти ядеш зеле, значи ли това,
> че ние с теб ядем свинско със зеле?"
>
> Ако в едната чиния е свинското, а в другата
> зелето, значи ли, че е разделно хранене?
>
> ==================================================
> ==================================================
> =====
> ДариНА .... Да опазим децата !


Разделно хранене е да изядеш вечерята в кухнята, а десерта в хола.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: как да се отърва ,моля за съвет
24-06-2009 - 00:09:06
МС 20 е ситуирана на кръстовището с бул. „Цветан Лазаров" жк. ”Дружба 2”, по който има добре развит МГТ. След МС 20 с радиус 300 м, трасето преминава през средата на ж. к. „Дружба 1” по ул. „Кр. Пастухов" до бул. „Искърско шосе". Свободната от застройки зона покрай езерото е предпоставка за по-безпроблемното изпълнение на конструкцията на метроучастъка между МС 20 и МС 21. Наклона на нивелетата в този участък е 0,38 %. МС 21 се разполага преди кръстовището с бул. „Искърско шосе", където се осъществява връзка с напречния наземен МГТ .

Ситуирана е на кръстовището с бул. „Цветан Лазаров". Кота „долен ръб" на долна плоча е на - 11,00 м от терена. Изпълнява се по „Милански способ".


Така като гледам блока, който е тема на дебата, ще е най-близко разположения до станция на 20 метрото.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-24 00:21 от dragula.
Re: как да се отърва ,моля за съвет
24-06-2009 - 00:11:00

Obarkan написал:

> но изискванията на сина ми за екологично по-чиста среда<

Драги ми "Объркан", ти наистина си объркан, мноооого объркан. Позволявам си да ти го кажа, защото ти питаш за съвет, а аз като един от кибиците във форума не мога да не изкоментирам.
Сина ти най-вероятно има изисквания за снобско-първенюшко по-чиста среда, но те подработва с екологоия. Най-вероятно и ти споделяш такова виждане и затова си разклатил плувката здраво. По отношение на екологията ще те посъветвам да се качиш на Симеоновския лифт и да обясниш във форума гледката към София. Смогът е до околовръстното през лятото и до НАД Симеоново през зимата. Един от най-скъпите райони-около Орлов мост- е с много по-утежнени екологични показатели от Дружба.
Все пак, the choice i your (изборът е твой).
Аз мога да ти предложа един екологично чист гълъбарник в Хиподрума срещу твоя апартамент без доплащане.
И преди да се решиш на крайната стъпка, все пак би било добре да си спомниш как си се радвал на придобивката преди 10 години-макар и в Дружба.

Когато помолили Айнщайн да даде пример за числото "безкрайност"
отговорът бил:
" Числото на глупаците"
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход