Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

как да се отърва ,моля за съвет

Публикувано от obarkan 
Re: как да се отърва ,моля за съвет
25-06-2009 - 22:13:14
вчера ме осени мисълта ,че въпреки спускането така да се каже от цариградско шосе към др. 2,то няма логика да падат изпаренията от колите долу в квартала ,защото доста яко си ги изгълтват тези сгради нависоко и наблизо до магистралата ,пък ако не са толкова тежки изпаренията ,то май да не се окаже ,че се разхождат и в някои от супер скъпхите и уж чисти квартали ,ей това ме крепи в момента представяте ли си ,да ме прощавате
Re: как да се отърва ,моля за съвет
25-06-2009 - 22:26:48
obarkan Написал:
-------------------------------------------------------
> вчера ме осени мисълта ,че въпреки спускането така
> да се каже от цариградско шосе към др. 2,то няма
> логика да падат изпаренията от колите долу в
> квартала ,защото доста яко си ги изгълтват тези
> сгради нависоко и наблизо до магистралата ,пък ако
> не са толкова тежки изпаренията ,то май да не се
> окаже ,че се разхождат и в някои от супер скъпхите
> и уж чисти квартали ,ей това ме крепи в момента
> представяте ли си ,да ме прощавате
>


Тъй де, не е важно язе да съм добре, важно е Вуте да е зле! :]
Re: как да се отърва ,моля за съвет
25-06-2009 - 22:29:32
Дружба е като Чернобил,трябва да ти плащат вредни :]
Re: как да се отърва ,моля за съвет
25-06-2009 - 23:06:15
и това е възможно ,чернобил да е :] ,но вие млади господине или госпожице къде живеете в софия
Re: как да се отърва ,моля за съвет
25-06-2009 - 23:17:25
Ми на пъпа :]
Re: как да се отърва ,моля за съвет
25-06-2009 - 23:45:04




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-26 07:29 от Спиридон Тепавичаров.
Re: как да се отърва ,моля за съвет
26-06-2009 - 19:19:02
granit Написал:
-------------------------------------------------------
> Ми на пъпа


а дроб остана ли ти поне един?

Re: как да се отърва ,моля за съвет
26-06-2009 - 19:31:48
Спиридон Тепавичаров Многозначително Написал:
> Редактирано 1 пъти, последният път 06/26/09 06:29AM от Спиридон Тепавичаров.

eye popping smiley :} winking smiley
Re: как да се отърва ,моля за съвет
26-06-2009 - 21:06:53

Barbaron,
късно снощи написах нещо на (П)объркан (шегата със скобата е добронамерена), но сутринта се усетих че под този НИК може да е ТЯ а не ТОЙ, засрамих се и го изтрих. ТОЙ или ТЯ наистина не познава София, щом клати клона на екологията в Дружба 2. Опитал съм се да помогна с предишния си пост, но явно че решението е взето. Това е като да се опиташ да спреш магаре устремило се през минно поле към магарица в ранна пролет...

NO CHANCE

Re: как да се отърва ,моля за съвет
26-06-2009 - 22:38:48
Този объркан май си прави шеги с форума и ние му връзваме smiling smiley Но пък може и да е сериозен, знаиш ли? Строителството дето описва е наистина калпаво. Екология в София пък звучи като някакъв виц-гавра със софиянци. Въпреки това - доколкото съм чувал/чел преобладаващите въздушни течения над София са от запад на изток -> поиздухва малко мръсотията първо в западната част. Дори прогнозите за времето често звучат така: "първо в западна БГ, а по-късно и над цялата страна". Може и да е наивно, ама има някаква логика... В Елин Пелин на този вятър хората му викат софиянеца, защото носи поредната порция мизерия над и без това не много хубавия им град. Качи се на Витоша през уикенда и погледни отгоре къде има смог и къде не. Таман ще се разтъпчеш малко и ще успокоиш страстите. moody smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-26 22:42 от lust.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход