Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Могат ли цените в България да паднат с 70 % от пика си ?

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
23-07-2009 - 15:49:38
Селяк -справедливата цена е налице "без малко"..После си познал..А БАЛОНА ЩЕ ГО ИМА ...,но предполагам по -скоро..Не ,че го препоръчвам ама така са нещата..КАПИТАЛИЗЪМ кво да правиш.. *xxx*
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
23-07-2009 - 15:54:52
Турбозоле, аз също мисля, че балон при недвижимостите рано или късно ще има. За разлика от теб обаче си мисля, че ще е по-късно. И не за друго, а просто преди него ще решат да набалонират нещо друго. Очакванията ми са 2-3 години стабилизиране и излизане от кризата, след това набалончване на нещо друго, пукане на балона, 1-2 години излизане от кризата и чак тогава отново надуване на недвижимостите.
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
23-07-2009 - 16:46:46
Аз очаквам да стане по скоро ..ОТ 3 МЕСЕЦА -до една година ...Излизане от кризатА.бАЛОН не знам..
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
23-07-2009 - 17:07:26
Нов балон на имотите може да има, но за целта трябва да се забрави текущия. Обаче на голям процент от българите, банките 25-30 години ще им го "напомнят" в "общите части". Такова голямо "напомняне" ще пада, че най-вероятно ще се надуе балон в сферата на презервативите и контрацептивите. Тъй че не очаквайте да се забрави скоро.
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
23-07-2009 - 17:43:55
.....



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2009-07-24 09:34 от kopan.
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
23-07-2009 - 17:59:50
....



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-07-24 09:37 от kopan.
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
23-07-2009 - 18:05:52
Оунъре, а не ти ли хрумва, че това което е било до преди година и половина вече няма да го бъде? как пък само брокерите и дюлгерите не разбрахте че обстановката понякога се променя?
пожелавам ви късмет в чакането на втората вълна англичани и марсианци.
...
но мен едно ме радва - все пак има и грамотни брокери и дюлгери, не само такива като теб и камелия, и те точно сега си работят и си гушкат пачките... а вие които не осъзнавате даже и таргета на своя бизнес май по цял ден във форуми ревете... или пък се мъчите на "Exel" i "Ilustrator" да работите... :]
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
23-07-2009 - 18:16:35
Съжалявам, тук не може да се дават препратки към конкурентния сайт, но там вече се намират апартаменти в крайни квартали от сорта на Надежда под 500 евро офертна цена.
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
23-07-2009 - 18:17:10
avatar
Аз пак да напомня, че в моята формула се взима предвид и cost of living. Тъй като ако някой взима заплата 350 лева и минималните месечни разходи за да не пукне са 345, му остават 5 лева на месец и с тях може да си купи само макетче на апартамент от картон.

Т.е. преди да се умножава заплатата е добре да се извади от нея cost per living за съответната държава. Съответно НЦЖ пада още, а се качват коефициентът на тъпота и коефициентът на наглост.
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
23-07-2009 - 18:37:53
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз очаквам да стане по скоро ..ОТ 3 МЕСЕЦА -до
> една година ...Излизане от кризатА.бАЛОН не
> знам..

Хем ти каза ама ти пак твойта си знаеш.Спад до пролетта както е от 10 месеца насам-после стабилизиране на пазара за мнооого дълго времеsmiling smileyЩе си имаш работа споко...само до пролетта да изкараме *beer* *beer* *beer*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход