Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Могат ли цените в България да паднат с 70 % от пика си ?

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
16-07-2009 - 12:29:20
прУфесУр тъпарон Написал:
-------------------------------------------------------

> =============================
> Не съм афганеца Осама - ще ми уредиш разходка до
> "онези" служби а те хич не са гостоприемни
> -----
> колкото до "очакванията" .......
> тази дума вражеска с дяволски привкус вдигна цени
> на апартаменти от 1500 евро !
> тази дума вражеска с дяволски привкус свали цени
> на апартаменти до 450 - 500 Евро!
> тази дума вражеска с дяволски привкус ЩЕ направи
> цени на апартаменти ??????
> ------------
> хайде сети се,къде е заровено кучето и чии
> интереси са приоритетни ?!?!
> имаш право на три опита
>
> 1-........???????
> 2..........???????
> 3.........???????
>
>
>
> --------------------
> правилния отговор : ув'ейф е пд,флекф л /дкудйд
> мц,лр ид
> ркйе,еирйе кд /дкудйд
>
>
> с к'во съгреших , та ме наказа
> Господ да ви познавам


:]
Добре, няма да ти викам Осама. Професоре, може би? Но ти утре, ще си смениш пак ника, и пак ще съм в грешка... smiling smiley

1. кэчето е заровено в банката
първи са интересите на банката
2.кучето.....
3.ключето....

Здюхьг вс? smiling smiley

Ех, тези банки. Пак грешни очаквания, че са добрички и прощават (опрощават) грехове (дългове). smiling smiley
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
16-07-2009 - 12:32:59
Асене Кара ..--Явно "чекаТЕ "цена от 1993 год...Отогава все вИ е къпо...А от мене няма кой и какво да събира нямам кредити и не дължа никому нищо...

Собствен бизнес се прави със собствени капитали..!!!

Колко до истински спорт едва ли с Кара бих водил разговори ..
А ВИФ си е Виф...ама си имам и други "образУвания" ..ей така от скука..

СДЕЛКИ ИМА ЗА ХОРА С АКЪЛ И ПАРИ ....Цени и ценообразуване по сривлювски цени няма да има ...
*ok*
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
16-07-2009 - 12:37:38
avatar
Muza Написал:
-------------------------------------------------------

> Здюхьг вс?
>
> Ех, тези банки. Пак грешни очаквания, че са
> добрички и прощават (опрощават) грехове (дългове).
-------------------


умница си ти Музо Ахилска , умцицаааа
що те не позвнавах по-рано,да те Зема ?
-------
след 65 годишно практикуване на "очаквания" се уредихме с престижното Първо място в Европа по......???????
спр. Дейвид Черной
така че,не подценявай очакванията !

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
16-07-2009 - 14:25:21
Др. Иванов, позволи ми да имам преки наблюдения над комплекса. Все пак доста лета си изкарвах хляба там

Ти си си вадил хляба, аз декарите, затова слушаш и козируваш. Сега ходих да обядвам и единствената българска реч, която чух беше от един див селянин, по черни шорти на бос крак, с висящ корем, който подвикна на жена си: "Глей, глей. Седят си на балконите/чужденците/". И това на алея дето едвам се разминаваш от хора. Като се прибере на село добичето ще влезе в кръчмата да маа кебапчета и ще разправя на всички, как чужденците си седат по стаите и ядат банички. И съм сигурен, че поне 20 журналисти ще го отразят. Затова от край време настоявам българи да се пускат на комплекса само по уважителни причини.

Слънчев бряг бил пълен?! Направо избихме рибата. Пак. На Майорка заетостта е 60 %, ама къде ти е Майорка, къде Касп... извинете, Слънчев бряг.

Не трябва да се подценява Майорка, преди време и там е било хубаво, сега е на Сл.бряг, утре ще е другаде, колелото се върти. Дори да вземем полетите, тук намалението ще е 14%, там 40%, но няма какво да ги мислим, те да си берат гайлето.
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
16-07-2009 - 14:37:26
Др Ивановр кога започва строежа в Триъгълника? Всъщност момента е добър за строеж - работната ръка се увеличава, надниците намаляват, цените на материалите намаляват, собствениците са склонни на по-ниски обезщетения...
Кризата все някога ще свърши, строежа ще продължи поне година-две така или иначе.
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
16-07-2009 - 14:52:29
Др. Иванов, никой не ти се бърка в декарите. Но да говориш, че комплекса е пълен както предходните години - просто е смешно. Така че забрави да ти козируват. И предпочитам да вярвам на очите си и ушите си отколкото на твоите приказки.
И предполагам че и ти си Българин winking smiley Или ... *ok*
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
16-07-2009 - 15:34:50
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> Асене Кара ..--Явно "чекаТЕ "цена от 1993
> год...Отогава все вИ е къпо...А от мене няма кой
> и какво да събира нямам кредити и не дължа никому
> нищо...
>
> Собствен бизнес се прави със собствени
> капитали..!!!
>
> Колко до истински спорт едва ли с Кара бих водил
> разговори ..
> А ВИФ си е Виф...ама си имам и други "образУвания"
> ..ей така от скука..
>
> СДЕЛКИ ИМА ЗА ХОРА С АКЪЛ И ПАРИ ....Цени и
> ценообразуване по сривлювски цени няма да има
============================================================

абе само дано нямаш унссовско образУвание......по добре ВИФ,отколкото унсс....вече съм се убедил стократно.
това е чудесно,че нямаш кредити,но ако се занимаваш с бизнес(както казваш),никък не е лошо да си бил с кредити....защото ако стъпиш на криво,фалираш фирмата си и оставаяш "инвестициите" си на банката,която е имала малоумието да поеме риска да те финансира........
обаче,ако играеш със собствени пари,тогава моа голяма част от тях да се поизпарят......
при физическите лица е друга хавата-в бгетовицата е още феодално крепостнически строй и няма физически банкрут,ама при юридическите лица има......някой път 10-15% лихви си заслужава да се плащат,че при неправилни инвестиции,тогава банката ще поеме 100% удара на твоите грешки......





Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
16-07-2009 - 16:07:12
Quote

Собствен бизнес се прави със собствени капитали..!!!
:] :} :} :] :]
А после се сърдят като каже някой, че брокери на НИ са събрани от кол и въже...
----
другарю Иванов, нали това ти викам и аз - нерде Майорка, нерде Каспичан. Къде ще се мерят онези келтаци със само 22 млн пътника с наш'те другари Иванови, правещи туризъм в Каспичан.
Сънито нали стигна до Каспичан? не съм се объркал, нали?
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
16-07-2009 - 16:18:09
Др. Иванов, никой не ти се бърка в декарите. Но да говориш, че комплекса е пълен както предходните години - просто е смешно.

Ти как разбра? Аз съм тук всеки ден, и няколко пъти писах, че още не може да се определи. Ти по какво определи, че туристите са по-малко? Със самолетите са 14% по-малко, което е някакъв обективен показател, но в същото време има румънци с коли и рейсове и от близкият соц. с коли, даже днес се загледах и имаше много коли с балтийски номера. Даже да падне с 10% пак ще е на нивото то 2007. Това е туризъм, на всеки 5-6 силни години има 1-2 слаби с криза или без криза.

Щеше да има смисъл да слушам какво говори някой, ако имаше поне една година през последните 50 когато някой е казал "Тази година е супер, по-добре е от миналата". Аз поне от 33 г. чувам как настоящата година е пълен зян, а колко добре е била миналата. Затова предпочитам да изчакам статистиката през октомври-ноември.
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
16-07-2009 - 16:33:54
Др. Иванов, прав си за това че все реват. Открай време е така. Наистина края на есента, началото на зимата ще се разбере, но определено по-малко хора щъкат из комплекса.

Не съм там всеки ден, така е, но на седмицата поне по-веднъж ми се налага да прескачам за съжаление. За съжаление, защото това отдавна не е туристически комплекс а едно голямо гето sad smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход