Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2
06-05-2009 - 00:50:29
Re: Преглед на печата 2
06-05-2009 - 00:55:52
Гърция се стяга за криза. България си свирка


[www.ekipnews.com]
Re: Преглед на печата 2
06-05-2009 - 02:25:15
Благодарско на компанията.

Не знам за вас, ама аз като ученик бях пощурял по рап. Танцувахме с приятели брейк и скапахме едно битамаксче от връщане отново и отново... После по дискотеките нямаше кой да ни се опре. След това се запалих по рока и така... Обаче на концерт на голяма звезда не съм бил - то по онова време Васил Найденов беше единствената звезда, на чийто концерт бях ходил.
И сега, понеже имам предчувствие, че това е миг свобода, съм си казал - докато мога, ще я пращам голямата да гледа. НА Фифти Сент бях най-отпред до сцената заедно с щерката и после главата ми думкаше поне една седмица. На Риана ме валя два часа дъжд и тълпата ме носеше като бутилка в морето... Бях обещал, ако влезе детето в Английската и ако Бионсе мине през Европа, да я пратя на концерт. Влезе в Англ. и Бионсе взе та дойде... Кво да правя.


Кризата с мангизите не е страшна, колеги. Тежката простащина и безконтролната некадърност е проклятието на България. Българската действителност като бездарие и посредственост е нещо уникално, покъртително. Няма аналог. Нито една друга държава в света не е била в нашето положение и няма рецепта за измъкване. Няма и гаранция за измъкване... Безпроблемните комуникации дадоха на Простака безпределно поле за изява. И той се изявява - о, как само се изявява! Организира си фестивали на простащината с големи награди, прави си телевизии, радиа; състезава се в ужасно елементарни състезания (познай в коя кутия е пачката) и купува чуждоземски предавания, след което ги превръща в пошли водевили. Ако беше жив Маркс, щеше да открие, че е крайно време всички ние, подтиснатите от Простака, да се осъзнаем като класа и да се ... съединим. Но Маркс не е актуален днес, особено сред онези, които само са чували, че е кофти пич. Какви ги забърка...

Говорим си колко ще струват панелките... или новите суперлуксозно довършени и просторни нови жилища. Подиграваме се на хората, че са далдисали, но глупостта не е престъпление. Престъпление е да РАБОТИШ усърдно за създаването на глупави поколения българи. Това е чудовищно! Освен това е факт. А и първото поколение вече е във властта, макар и като баберек

Мисля, че до изборите можем да го ударим на вицове, като внимаваме кога точно ще спре да ни е смешно. Ей този момент ще е дъното...

Ман Ю смачкаха артилеристите. Аз съм стар фен на Арсенал и сега, когато Митко играе в Юнайтед ... направо ми се къса сърцето. Честито на Бербо за финала, и дано този път спечели.
Re: Преглед на печата 2
06-05-2009 - 04:01:58
koganev Написал:
-------------------------------------------------------
> Благодарско на компанията.
>
> Не знам за вас, ама аз като ученик бях пощурял по
> рап. Танцувахме с приятели брейк и скапахме едно
> битамаксче от връщане отново и отново... После по
> дискотеките нямаше кой да ни се опре. След това се
> запалих по рока и така... Обаче на концерт на
> голяма звезда не съм бил - то по онова време Васил
> Найденов беше единствената звезда, на чийто
> концерт бях ходил.
> И сега, понеже имам предчувствие, че това е миг
> свобода, съм си казал - докато мога, ще я пращам
> голямата да гледа. НА Фифти Сент бях най-отпред до
> сцената заедно с щерката и после главата ми
> думкаше поне една седмица. На Риана ме валя два
> часа дъжд и тълпата ме носеше като бутилка в
> морето... Бях обещал, ако влезе детето в
> Английската и ако Бионсе мине през Европа, да я
> пратя на концерт. Влезе в Англ. и Бионсе взе та
> дойде... Кво да правя.
>
>
> Кризата с мангизите не е страшна, колеги. Тежката
> простащина и безконтролната некадърност е
> проклятието на България. Българската
> действителност като бездарие и посредственост е
> нещо уникално, покъртително. Няма аналог. Нито
> една друга държава в света не е била в нашето
> положение и няма рецепта за измъкване. Няма и
> гаранция за измъкване... Безпроблемните
> комуникации дадоха на Простака безпределно поле за
> изява. И той се изявява - о, как само се изявява!
> Организира си фестивали на простащината с големи
> награди, прави си телевизии, радиа; състезава се в
> ужасно елементарни състезания (познай в коя кутия
> е пачката) и купува чуждоземски предавания, след
> което ги превръща в пошли водевили. Ако беше жив
> Маркс, щеше да открие, че е крайно време всички
> ние, подтиснатите от Простака, да се осъзнаем като
> класа и да се ... съединим. Но Маркс не е актуален
> днес, особено сред онези, които само са чували, че
> е кофти пич. Какви ги забърка...
>
> Говорим си колко ще струват панелките... или
> новите суперлуксозно довършени и просторни нови
> жилища. Подиграваме се на хората, че са далдисали,
> но глупостта не е престъпление. Престъпление е да
> РАБОТИШ усърдно за създаването на глупави
> поколения българи. Това е чудовищно! Освен това е
> факт. А и първото поколение вече е във властта,
> макар и като баберек
>
> Мисля, че до изборите можем да го ударим на
> вицове, като внимаваме кога точно ще спре да ни е
> смешно. Ей този момент ще е дъното...
>
> Ман Ю смачкаха артилеристите. Аз съм стар фен на
> Арсенал и сега, когато Митко играе в Юнайтед ...
> направо ми се къса сърцето. Честито на Бербо за
> финала, и дано този път спечели.
>

Коганев,
*bow* ....и мини към Ливърпул,няма по-сърцат и велик тим
Re: Преглед на печата 2
06-05-2009 - 09:57:19
Коганев наисал:

>....кога точно ще спре да ни е смешно....<


На идиотите винаги ще им е смешно........ Трябва да ги разберем , защото те нямат право на друго.
Това им е диагнозата....... Дългия, Азис, Глория, Славкови..............

за останалите остава привилегията "Смях през сълзи"

малко тъжно , но от сърце....




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-06 09:59 от Спиридон Тепавичаров.
Re: Преглед на печата 2
06-05-2009 - 10:21:46
"Кризата с мангизите не е страшна, колеги. Тежката простащина и безконтролната некадърност е проклятието на България. Българската действителност като бездарие и посредственост е нещо уникално, покъртително. Няма аналог. Нито една друга държава в света не е била в нашето положение и няма рецепта за измъкване. Няма и гаранция за измъкване... Безпроблемните комуникации дадоха на Простака безпределно поле за изява. И той се изявява - о, как само се изявява! Организира си фестивали на простащината с големи награди, прави си телевизии, радиа; състезава се в ужасно елементарни състезания (познай в коя кутия е пачката) и купува чуждоземски предавания, след което ги превръща в пошли водевили. Ако беше жив Маркс, щеше да открие, че е крайно време всички ние, подтиснатите от Простака, да се осъзнаем като класа и да се ... съединим. Но Маркс не е актуален днес, особено сред онези, които само са чували, че е кофти пич. Какви ги забърка... "

*bow*

Спиро,
Не ми се смее през сълзи...

Фло,
Не го обичам това стихотворение...

Какво, аз искам или обичам, не означава, че ще стане...

Дали?!









Re: Преглед на печата 2
06-05-2009 - 10:27:44
Български работници масово се връщат от Гърция

Хм, като прибавим и онези от Испания, Масларова пак ще трябва да звъни в НСИ да "оправя" работата.
Re: Преглед на печата 2
06-05-2009 - 10:39:53

Муза,
на теб не ти се смее през сълзи, но не помня кой беше казал:


"Някои хора, когато се чувствуват най-добре, имат вид като че ли ги боли зъб"

т.е смехът през сълзи според г-н Тепавичаров по нищо не отстъпва на лигавенето в шоуто на......на.......... на ...... на .... а бе на който и да кажеш , няма да сбъркаш.....
Re: Преглед на печата 2
06-05-2009 - 11:53:45
Спиридон Тепавичаров Написал:
-------------------------------------------------------

> т.е смехът през сълзи според г-н Тепавичаров по
> нищо не отстъпва на лигавенето в шоуто
> на......на.......... на ...... на .... а бе на
> който и да кажеш , няма да сбъркаш.....


:] Когато всички станем инженери -интелектуалци ,ще възникне въпроса ,кой по-голям и кой ще мете офиса ,ще копа градината и ще бърка варта и ще изнася боклука!Тия дето ще се занимават с мръсната работа трябва и да го правят с една ръка,да не изтърват томчето на Булгаков от под мишницата.Никъде няма да се чува лютата чалгия,а ще се леят тихо класически дитирамби за смисъла на живота.Телешоутата-утехата и разтухата на простия народ ще изчезнат от самосебе си.Култура и интелект ще извират и от най-тъмните кътчета на човешката деятелност! Ех какъв живот ни чака,но това няма да стане ей-така без борба по недъзите!Сега например ми трябват двама общаци за покрива и си представям елементи от длъжностната характеристика: мангал-бакалавър с пиетет към класическата музика :]
Re: Преглед на печата 2
06-05-2009 - 12:08:11
Спиро,

Така е, но....

"....мангал-бакалавър с пиетет към класическата музика..."

Фло,

Рискуваш да ти свири "на ухо" Чардаш....и ще ти излезе по-скъпо. :]





Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход