Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2
05-05-2009 - 00:06:50
Барбарон, знаеш ли как става ?

Когато читателите го оценят с "-15" и минава в "долния праг", но все пак мнението може да се прочете с още едно "кликване"...

Бравоу-от мен за методиката, въпреки, че не харесвам собственика на медията "Капитал" и "Дневник".
Re: Преглед на печата 2
05-05-2009 - 01:07:04
Спиридон Тепавичаров Написал:
-------------------------------------------------------
> > Един съвет за кешаджийте и от мен;
>
>
> Докато не видите Пловдивското поле разорано,.....>
>


Утре гледай Язов как ще подкара трактора с палешника, че се е нагъчил с едни 25 дка застроена и недовършена площ извън Пловдив... (май чак сега се изясни какво означавало "комплекс от затворен тип"winking smiley... и ако разораното поле ще му помогне в продажбите, отма го е изорал - егати полето!

:]
Re: Преглед на печата 2
05-05-2009 - 16:03:19
koganev,
А Гергов кво ли ще прави с двата разсадника? Че са си бая площ!
Re: Преглед на печата 2
05-05-2009 - 21:13:24

Коганев,
и Язов, и Гергов принадлежат към сганта, която опорочи прехода от феодализъм към капитализъм в БГ, защото никога не са имали нищо общо с двигателите на историята на този етап- буржозазията, фермерите и технократите . Това са тричави(както би се изразил Захари Стоянов), подпърдащи дискретно и доволно докато жените им правят салатата (както би се изразил Г-н Тепавичаров) задници, които правят единственото , което умеят-крадат с шепи , ползувайики химикалки и протекции и делят краденото с покровителите си. Затова Бг е опоскана като сиромашка нива, затова и пишещият тези редове заряза скромния си , но печеливш производствен бизнес преди 12 години и си продаде труда на чужда фирма, предполагам затова и Коганев ще направи същото . В 1300 годишната си история БГ никога не е падала толкова ниско- всичко да зависи от Негово Величество Корумпираният Задник с писалка за 5000 евро. Защото дори и в най-тежките следвоенни години 70-80 % от населението се е издържало само, независимо и достойно-имам впревид железния български селянин, наложил БГ като икономическиа сила на Балканите след две национални катастрофи. Това , което става в момента наистина изостря до неузнаваемост нездравото ми любопитство на форумен сеирджия...

Поживьом -увидем
Re: Преглед на печата 2
05-05-2009 - 22:03:25
Бернанке: Икономиката вероятно ще се върне към растеж още тази година


[www.investor.bg]
Re: Преглед на печата 2
05-05-2009 - 22:05:45
ДАНС души около 150 богаташи


[www.monitor.bg]
Re: Преглед на печата 2
05-05-2009 - 22:37:23
Жена ми е в Холандия на гости на сестра ми и на концерт на Бионсе - това заради голямата щерка... та думата ми е, че жена ми се обажда и ми вика "аз съм в някаква приказка... всички полицаи са на унгарски коне с огромни гриви, а превозните средства са каруци и карети... водени от хора в приказни дрехи... На всичкото отгоре бабичките, които се разхождат, пеят песни и се хилят като моми" От една каруца си купили палачинки... и реве и не ще да се връща, не ще да слуша за Доган и купищата сатанински изчадия, които ни се хилят самодоволно от всички екрани.
А дъщерята след концерта е неадекватна. Оная мамуна Бионсе фърчл над публиката и не знам си кво... Викам й, на щерката, "учи, учи, че това ти е билетът за целия свят" пък дано да й стане ясно, че правото на избор е най-голямото богатство.

А ти ми говориш за продаване на бизнеса... На косъм съм да го зарежа, не да го продам. Такъв к.р ям. Отвсякъде ме гледат очи с различни огньове - едни искат повече (щото сме АД), други искат да си запазят работните места. Е как става тази работа при намалящи обороти?

В момента чета едни повести и разкази на М. Булгаков и неговата безпощадност, която преди ми се струваше лаконична сатира, вече я възприемам като безнадежден реализъм.
Докараха ме дотам, че да ме е страх да чета Булгаков... Някои изречения ме съсичат - толкова са ... безмилостно актуални.

"Няма да стигнеш, разбира се, като не знаеш закъде си тръгнал"

или

"Къде отивам? Къде? На гърба - последната ми риза. По маншетите - разкривени букви. А в сърцето ми - тежки йероглифи. Разчел съм само един от тайнствените знаци. Той означава: горко ми! Кой ще ми изтълкува останалите?"

Направо ме е страх да чета нататък...
Re: Преглед на печата 2
05-05-2009 - 23:02:21
Коганев, стискам палци за теб, семейството и бизнесът ти!
Малко са хората като теб.
Re: Преглед на печата 2
05-05-2009 - 23:40:15
koganev,

извинявай за грубия изказ, но за мен ти си готин пич и ти желая успех!
Re: Преглед на печата 2
06-05-2009 - 00:17:47
Коганев, абе какви са тези ерЕтически идеи да пускаш жената и щерката в Холандия? Обясни им, че това, което са видяли е лъжа и измама и е само повърхностното лустро на Запада. Нали така ни учеха едно време бащите на управляващите. Ааама - ха, само пред екрана да гледат новините по БТВ-то - Доган, Галеви, Станишев - това е то истинския свят...

Иначе сериозно - за бизнеса - поздравления!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход