Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2
19-11-2009 - 21:41:45
Затишие пред буря на банковия сектор заради очаквани загуби от бизнес имоти


[imoti.investor.bg]
Re: Преглед на печата 2
19-11-2009 - 22:01:27
EasyCredit отчита забавяне на ръста на лошите кредити

[pari.bg]
Re: Преглед на печата 2
19-11-2009 - 23:02:18
Брокери: Купувайте до края на март


Имате ли нужда от жилище, сега е моментът да купувате. Това съветват брокери. Цените на квадратен метър са най-изгодни. Пазарът почти е стигнал дъното, твърдят експертите. Според тях никога повече у нас няма да има толкова евтини жилища.
В момента купувачът има възможност да избира стотици предложения. Апартаменти в модерните софийски квартали "Манастирски ливади", "Мотописта", "Стрелбище" и "Бъкстон" вървят по 850 евро на квадрат. Само преди месец те бяха със 100 евро отгоре. Освен това строителите дават и много атрактивни бонуси - обзавеждане или гараж без пари, изплащане на лизинг, гратисен период и др.
Най-вероятно до март ще има още един спад в цените на апартаментите, прогнозират брокери. Според тях тенденцията ще е до март. След това пазарът ще се отлепи от дъното. И който е пропуснал шанса си, ще загуби.


[paper.standartnews.com]
Re: Преглед на печата 2
20-11-2009 - 09:43:28
Чакат арабски шейхове, молят се на братушките
[standartnews.com]

Англичаните продават на половин цена [standartnews.com]

Запорираха сметки на две общини заради дългове insurance.bg

2009 г. е най-тежката за имотите от началото на прехода [darikfinance.bg]
Re: Преглед на печата 2
20-11-2009 - 10:59:08
Отказваме потребителски кредит до 14 дни

[www.imoti.net]
Re: Преглед на печата 2
20-11-2009 - 11:29:28
Небостъргачи сменят влакчето на ужасите

Quote

Бъдещето на "Софияленд" скара общинарите в столицата. По-голямата част от 35-те декара на бившия лунапарк са предвидени за строителство на високи сгради, а останалото ще бъдат зелени площи. Това пише в приетия вчера от градския парламент нов устройствен план на София.
Re: Преглед на печата 2
20-11-2009 - 16:26:15
Дянков обвини журналист, че не си плаща осигуровките, после се извини

Quote

Вицепремиерът и министър на финансите Симеон Дянков обвини журналиста от "Дарик" радио Кирил Вълчев, в неплащане на осигуровки. Това съобщи медиата, пресъздавайки разговора по време на интервюто, което е взимано за списание "Правен свят".

Ето и самия разговор, цитиран от dariknews.bg.

Кирил Вълчев: Аз ви казвам, аз самият се самоосигурявам"

Симеон Дянков.: Колко получавате, каква ви е заплатата".

К. В.: Осигурявам се до максимума, но сега вие ще ме накарате да внасям текущо два пъти повече през годината.

С. Д.: Да, защото криете доходи.

К. В.: Не, аз не крия доходи.

С. Д.: За вас ние знаем, че криете доходи, конкретно за вас.

К. Д.: Откъде знаете?

С. Д.: Ами знам. На мен това интервю не ми харесва по начина, по който говорите и си тръгвам.

Развръзката предизвика реакция от Кирил Вълчев и по-късно той заявява следното: "Дали това е практика на г-н Дянков да проучва журналистите, с които предстои да се види и даде интервю? За съжаление попадна на неподходящия човек, тъй като аз не крия доходи и от много години се осигурявам върху максималния доход. Не зная как да тълкувам думите на г-н Дянков, може би като заплаха към мен, не знам какво иска да ми каже. Наистина съм озадачен".

В последствие финансовият министър отива лично в редакцията, за да се изивини на водещия. "Поводът на днешното ми идване в Дарик радио е да се извиня на журналиста. Вчера наистина си изпуснах нервите. Може би, понеже е бюджетно време и няма достатъчно пари, за да удовлетворим всичките желания, които имаме. Моля, извинението ми да бъде прието. Мога да потвърдя: и Дарик, и журналистът си плащат данъците", каза днес Симеон Дянков.

Малката пица пак ни забавлява *bow* :]
Re: Преглед на печата 2
20-11-2009 - 16:54:01
avatar
Или активно мероприятие срещу Дянков от ДС-ченгеджийницата Дарик ?
Re: Преглед на печата 2
20-11-2009 - 17:02:23
Аз ли се обърках кои са ченгетата ... абе в лудницата вярно ли имате интернет ... или аз нямам ?? *tired*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-11-20 17:03 от Ivanchoto.
Re: Преглед на печата 2
20-11-2009 - 17:16:18
avatar
Ivanchoto Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз ли се обърках кои са ченгетата ... абе в
> лудницата вярно ли имате интернет ... или аз нямам
> ??
>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 11/20/09
> 05:03PM от Ivanchoto.

Ами преди да се объркваш и излагаш питай, собственика на Дарик, Радосвет Радев е агент на ДС, също като Гоце Параноглу.
Комисия по досиетата
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход