Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2
20-11-2009 - 17:50:43
avatar
gekko Написал:
-------------------------------------------------------

> Ами преди да се объркваш и излагаш питай,
> собственика на Дарик, Радосвет Радев е агент на
> ДС, също като Гоце Параноглу.
> Комисия по досиетата


Гечко, според последните сведения, всички са били доносници. Не разбра ли, че списъците вече нищо не казват и нищо не значат. Постигнаха своето- да се омешат така нещата, че никой да не взима писанията на сериозно. А който реши да злепостави някоя публична личност, да може да го направи лесно.............и да няма никакви последствия и за двете страни...
Re: Преглед на печата 2
20-11-2009 - 17:58:14
.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-11-20 20:25 от Ivanchoto.
Re: Преглед на печата 2
20-11-2009 - 20:19:38

---------------



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-11-21 00:36 от granit.
Re: Преглед на печата 2
20-11-2009 - 22:56:36
Л. Хампарцумян: В момента е по-изгодно да се живее под наем

Според Левон Хампарцумян тя ще продължи толкова дълго, колкото е удобно на световния пазар на услугите. Защото за него тя е нищо друго освен „едно естествено компресиране на „балонизираните“ преди това стойности на стоките и услугите. Краят на кризата ще настъпи тогава, когато стойностите се изравнят и достигнат реалните си нива от преди 5–6 години“.

За финал на оживената дискусия Хампарцумян посъветва: „Ако аз трябва да избирам дали да живея под наем, или да си купя жилище на кредит, никога няма да си купя жилище. В момента наемите са доста по-неангажиращи и лихвено олекотени. Друг е въпросът, разбира се, че у нас купуването на „собствен дом“ е част от народопсихологията и осъзнаването на индивида като пълноценен“.

[imoti.investor.bg]
Re: Преглед на печата 2
21-11-2009 - 01:03:14
gekko Написал:
-------------------------------------------------------
> Или активно мероприятие срещу Дянков от
> ДС-ченгеджийницата Дарик ?

http://dariknews.bg/

Активно, активно, ама с активното участие на Дянков. Не знам, сигурно ще кажете, че съм предубеден, ама ми се гади по принцип от такива гласчета като неговото *huh*
Re: Преглед на печата 2
21-11-2009 - 01:23:46
Пародията продължава

Quote

Едно към едно

Журналист: Какви контакти поддържате със съмнителни субекти и кой е Стенли?

Бойко Борисов: Кой е Стенли. Питате ме, че някой е казал да ме питате кой е Стенли, а кой е Чики или Пики? Кирил Добрев да каже кой е този Стенли. Той има ли име, има ли фирма, какво е направил?

Журналист: Свързано ли е лице с прякор Стенли с поръчките за строежа на столичното метро?

Бойко Борисов: Аз не знам за такова лице. С прякор Стенли аз не познавам човек.

Журналист: Познавате ли хора, които участват в поръчки за метрото, и дали те свързани ли са по някакъв начин с Цветелина Бориславова?

Бойко Борисов: Просто не мога да разбера какви са тези въпроси. С клевети не се занимавам. Ако някой е преценил, че има проблем с някакво лице, да е отишъл и да е внесъл в прокуратурата всички сигнали. Добрев, ако има съмнения или данни за нарушения, отива и ги внася при прокурор и с това се приключва случаят. Направили сме 24 км метро. Десетки фирми участват в това метро. За коя отсечка, за коя станция става въпрос? Ще отговоря на всеки въпрос, когато ми бъде поставен конкретно. Кажете името на този човек.

Журналист: Името е Стоян Сарийски. Той е наричан Стенли.

Бойко Борисов: Ще ме извиняват колегите кметове. Дано не се оплаквам, но беше гадже на дъщеря ми. И я заварих плачеща една вечер и го набих.

*xxx*

Кой е Стоян Сарийски

Доведената щерка на Б. Борисов - Ралица, уреди приятеля си, собственик на “Бул лес строй”, с поръчка за 50 000 000 евро

Quote

Доведената дъщеря на столичния кмет Бойко Борисов - Ралица, от спътничката му в живота и акционер в “СИБанк” Цветелина Бориславова уреди приятеля си и съдружник в разложката фирма “Бул лес строй” Стоян Сарийски-Стенли с участие в поръчка за 50 000 000 евро за изграждане на столичното метро. Връзката с фамилията на неформалния лидер на ГЕРБ и управник на София вкара съдружниците Стоян Сарийски, Иван Стойчев и Антон Гешев в нашумялата строителна фирма от Пиринско в големите пари и те захвърлиха местния си бизнес и се съсредоточиха в изграждането на софийското метро като подизпълнител. За капак и осигуряване на безоблачното бъдеще на младите Ралица и Стоян тъщата Цв. Бориславова отпуснала голям кредит за купуване на тежка механизирана техника и камиони за справяне с поръчката. Б. Борисов ги е уредил, “Бул лес строй” нито отговарят, нито могат да изпълнят изискванията по строителството. В Разлог срещу фирмата има издадена заповед от РДНСК за събаряне и на двата й бетонови възела, коментираха бизнесмени от община Разлог. Сигурни сме, че и бетоновият център на околовръсното в София на “Бул лес строй” също е проблемен, тъй като излиза на тротоара, но кметът Б. Борисов ги пази, довериха столични предприемачи.
Репортер на “Струма” установи, че фирма “Бул лес строй” е в тежко финансово положение в момента, няма работа и се задъхва да обслужва банковите си кредити. Единствените им останали два обекта са им дадени им от Б. Борисов - отсечката на метрото “Надежда”, където са подизпълнители на турската фирма, спечелила търга. Според управителя Ив. Стойчев с тази поръчка са се подсигурили с работа за 4 години. Подготвят и строителството на жилищни сгради в квартал “Младост”. Този месец изплатиха заплатите на работниците си за ноември миналата година. Хората са притеснени, че въпреки подкрепата на столичния кмет, фирма “Бул лес строй” върви към фалит, но никой не ни казва истината. Който недоволства и иска много да знае, му се сочи вратата, затова всички си мълчим, коментираха работници.
Дъщерята на Цв. Бориславова - Ралица, е по-голямата, за сестра й Веселина се писа, че ще се омъжва за един от управителите на “Балкан стар”, вносител на автомобилите “Мерцедес” в България. Ралица е магистър по обществени науки, завършила е в САЩ. Децата на Цв. Бориславова са от първия й брак със сина на бившия член на Политбюро на ЦК на БКП Иван Абаджиев - Стефан.
*xxx*
Re: Преглед на печата 2
21-11-2009 - 10:58:18
Веселбата става още по-пълна

Quote

bTV научи, че вчера и.д. кметът Mинко Гeрджиков е подписал заповед, с която нарежда във връзка с мероприятие на кмета на район овча купел, СДВР да осигури няколко неща - от 8 ч. сутринта до края на купона, пред Монтерей да не паркира никой, освен поканените. От 2 ч. следобед, когато е стартът на партито, пак без краен час, по преценка на КАТ, по случай юбилея улицата да бъде затваряна в двете посоки. Документът е изпратен за сведение до няколко адресата в общината и МВР.

Минко Герджиков също дойде да уважи колегата си. Каза, че не е в течение на въпроса, и че не вярва да е свързано с рождения ден.

„Сигурен съм, мога да се закълна. не съм подписвал заповед. Много неща подписвам, но нямам спомен, но ако съм подписал, сигурно не си спомням и не е изрично отбелязано”, каза Герджиков.

Да пожелаем на кмета на Овча купел да празнува още годишнини с осигурен патрул от КАТ, а и.д. кмета на София г-н Минко Герджиков да не се заклева повече в невярни неща. winking smiley clap:
Re: Преглед на печата 2
21-11-2009 - 11:36:49
Държавата и фирмите в омлет
[capital.bg]
Re: Преглед на печата 2
21-11-2009 - 15:24:25
Бавно възстановяване и рекордна безработица очаква еврозоната

Quote

Икономиката на еврозоната ще се възстановява най-дълго от глобалната рецесия, а безработицата в региона ще продължи да расте до 2011 г. Това прогнозира в четвъртък Организацията за икономическо сътрудничество и развитие (ОИСР) в доклад с ревизирана прогноза за световната икономика.
Страните от европейския валутен съюз са изправени пред продължителен ръст на безработицата - един от макропроблемите, които остават и след края на рецесията. От ОИСР очакват до 2011 г. безработицата в еврозоната да стигне 11% от работната сила. За валутния съюз това ще са безпрецедентни стойности - дори и сега, когато безработицата в него е на исторически връх, стойността на показателя е под 10%.

Според прогнозите именно еврозоната ще е последният голям икономически регион в света, където безработицата ще започне да се понижава. Това ще окаже негативно влияние и върху излизането от рецесията, тъй като по-висока безработица означава по-малко доходи за домакинствата и съответно по-малко потребление. "Очакваме безработицата в еврозоната да стигне връх в края на 2010 г. или 2011 г., което ще удари домакинствата и ще забави възстановяването на икономиката", се казва в доклада на ОИСР. Подобна лоша прогноза направи наскоро и Международната организация на труда.

Развитието на еврозоната е важно за малки икономики като българската, които зависят от износа. Повечето основни търговски партньори на страната ни са част от валутния съюз (включително и Германия - най-голямата икономика в Европа) и здравето им се отразява пряко на приходите на българските дружества с продажби в чужбина. За следващата година ОИСР предвижда 0.9% ръст за брутния продукт на еврозоната, а за 2011 г. - 1.7 на сто.
ОИСР дава положителна оценка на паричната и фискалната политика в еврозоната и по света, като предупреждава, че рекордното понижение на лихвите е довело до свръхликвидност в световната финансова система. Според организацията централните банки и правителствата трябва да се подготвят за изтеглянето на антикризисните мерки от финансовия и реалния сектор, като се предвижда това да стане постепенно през следващите две години.

В началото на ноември финансовите министри от ЕС се съгласиха, че най-късно в началото на 2011 г. трябва да започнат изтеглянето на фискалните пакети. Те обявиха още, че помощите за банките трябва да бъдат изтеглени малко по-рано, за да се върнат към нормално функциониране без държавна подкрепа. От ОИСР предупреждават, че евтиното финансиране от централните банки е увеличило маржовете на търговските банки и те следва да отпускат тези пари като кредити, вместо да ги пренасочват към други пера от отчетите си като например разходи за възнаграждения.

В доклада си организацията сигнализира и за друга опасност - средносрочно обезценяване на американския долар. Това неизбежно ще удари икономиките на еврозоната и Япония, тъй като и двете са експортно ориентирани, а основният им търговски партньор са САЩ. За европейските износители скъпото евро означава по-малки приходи от продажби извън еврозоната - опасност, за която вече сигнализират анализатори и представители на бизнеса.

Re: Преглед на печата 2
22-11-2009 - 00:44:25
avatar
Трише каза, че че си прибира вересиите.А кво че стане с цените на имотките, като нема да има вересии и еВтини борчове за изклесняците и пиздодерите?Ако некой купува, че е ония с парЕ у кеш.Та , свикваите с идеята за 20 К Е за тристайка, туугла, не по БДС, и у Софето, и по морето,При нас у Резервато-Бай уан-гет уан ффии за тез парЕ.Те тов аче е , връъ ви го на сичките.
Ама нема да се плашите, здраве и либоф да е само.Те ви и малко романтика за лека нощ, после че дойде Щипоняка.

мАалее квА си Убава
мааааалииииии
квА си Убава

кви са Убави ръцете ти
и краката ти квИ са Убави
и очите ти квИ са Убави
и косите ти квИ са Убави
мАни не мЪчи се вЕче - либИ ме
не прекИнваи се - либИ ме
либИ ме
със сИчката сила на ръцете си,
кракАта си, очите си,
със сИчката Убус на движенията нгИ
повЕрвай ми завинаги – и нИкуги
ти нЕма да си проста - либИ ме
и да си нийЕла - либИ ме
либИ ме

по улиците пОсле по слЪбите
Яле па по слЪбите квА си Убава
Със дрЕй и без дрЕй, се си Убава
нАй Убава си у сОбата
у тевнИцата когИ си със грЕбеню
и грЕбеню е увЪгнал у косите ти
косИте ти са плЪни с ток
докАчим ли ги, ше свЕтнем у тевнИцата
вЕрно си убава – повЕрвай ми
и глЕй до краю да си Убва
не тОлко за мене – за тЕбе си
за дрЪвята, прозорците и за Ората
не сурИвай брЪже убусттА си
с кУрвенски подозрения прощавай ми
когИ съм пропаднал некъде
не улИвай се молим ти се с тутУня
да ме не затрИаш нИкуги – найдИ ме
нагнйетИ ме с детинско изумление
пак да се онОдем у ръцете ти
у краката ти, у очите ти либИ ме
кОлко сАкам да те задръжИм завинаги
да те лИбим сЕкуги
завинаги
и кЪк не мом ... цЕлата си от пЕсък
и мОлим ти се не думай, че сакаш да се сковранишеме
та да ме лИбиш сЕкуги
завинаги
мАле квА си Убава
мааааалииииии
квА си Убава

кви са Убави ръцете ти
и краката ти квИ са Убави
и очите ти квИ са Убави
и косите ти квИ са Убави

мАле квА си Убава
мааааалииииии
кОлко си цела

*drunk* *beer*

Вечно ЖЪДЕН!Ебем ти ебане пред пиене!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход