Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имотите с ДЪНО , а СТР. МАТЕРИАЛИ , А ТРУДА ?..Лоши новини за сривлЮФците ....и по-лоши ще стават :-)

Публикувано от пунди 
Re: Заформя ли се бултрап за имотите?
14-03-2010 - 21:13:03
avatar
Quote
Winnetou
Хохохо, забавленията продължават с пълна сила:
Quote
Перловец
Виж Тинки Уинки ,на този форум и на данните в него не вярвам защото:
1. повечето хора в него са некомпетентни и моделират фактите както им отърва,но убеждават другите и сами си вярват
2.Пряко или косвено ,работата ми е свързана точно с това и имам достатъчно истинска информация.

Би ли уточнил какво имаш предвид:
- не вярваш на БНБ и твърдиш, че информацията която публикуват е невярна? :]
- твърдиш, че банките подават на БНБ грешна информация и имат "черна каса" с депозити? :]

Понеже линка е директно към БНБ, а не с данни от форума. И айде да спрем с нощните напикавания - парите нямат само две състояния "имот" и "влог в банка" (в частност в България).


Ти ненормален ли си или неграмотен?Цитираш мое мнение и намесваш БНБ.Къде видя да пиша това?!Абе тука всички ли слушат само гласовете в главите си?!И един съвет-щом се напикаваш отиди на уролог.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-03-14 21:15 от Перловец.
Re: Заформя ли се бултрап за имотите?
14-03-2010 - 22:44:54
Разбирам, че умствения багаж не ти позволява да водиш нормален диалог и ако ще ти олекне псувай на воля.

Обаче ситуацията е следната:
- Перловец не вярва на статистиката
- дават му (Тинки) линк към БНБ с данни за депозитите
- Перловец продължава да не вярва на данните и на статистиката.

Затова те питам - като имаш достатъчно истинска информация, опровергай данните на БНБ и произведи новина. Ако не, може да напишеш нещо и в зелен цвят и да си лягаш.
Re: Заформя ли се бултрап за имотите?
14-03-2010 - 22:51:49
avatar
Quote
Winnetou
Разбирам, че умствения багаж не ти позволява да водиш нормален диалог и ако ще ти олекне псувай на воля.

Обаче ситуацията е следната:
- Перловец не вярва на статистиката
- дават му (Тинки) линк към БНБ с данни за депозитите
- Перловец продължава да не вярва на данните и на статистиката.

Затова те питам - като имаш достатъчно истинска информация, опровергай данните на БНБ и произведи новина. Ако не, може да напишеш нещо и в зелен цвят и да си лягаш.

За човека има две възможности:
- диагноза 1: липса на секс (90%)
- диагноза 2: синдром на Жил дьо ла Туре (10%)

:]
tot
Re: Заформя ли се бултрап за имотите?
14-03-2010 - 23:28:33
Quote
Winnetou
Разбирам, че умствения багаж не ти позволява да водиш нормален диалог и ако ще ти олекне псувай на воля.

Обаче ситуацията е следната:
- Перловец не вярва на статистиката
- дават му (Тинки) линк към БНБ с данни за депозитите
- Перловец продължава да не вярва на данните и на статистиката.

селска тиква трудно увира:}
Re: Заформя ли се бултрап за имотите?
14-03-2010 - 23:34:45
avatar
Абе, Тот, ти нали беше споменал,че живееш в "Оборище" и това е близо до Сухата река. Аз имам къща в Редута. Да не се окажем почти комшии. Да си учил в 23СОУ или Бастилията?

П.П. Що ебаваш кестените?:-[

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Заформя ли се бултрап за имотите?
15-03-2010 - 07:49:35
avatar
Бастилията в Редута, за елитарно училище ли се счита вече? winking smiley
Re: Заформя ли се бултрап за имотите?
15-03-2010 - 18:36:03
avatar
Quote
valsodar
Бастилията в Редута, за елитарно училище ли се счита вече? winking smiley

Първо- Бастилията не е в Редута , а до него- в Гео Милев. Второ- винаги е било елитарно, щом там се записват да учат деца от Кр. поляна и от къде ли не ? Поинтересувай се малко преди да изказваш мнения.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
tot
Re: Заформя ли се бултрап за имотите?
15-03-2010 - 18:42:10
Quote
sobstvenik 31
Абе, Тот, ти нали беше споменал,че живееш в "Оборище" и това е близо до Сухата река. Аз имам къща в Редута. Да не се окажем почти комшии. Да си учил в 23СОУ или Бастилията?

П.П. Що ебаваш кестените?:-

на ул. Оборище съм. Близо до кръстовището с ул.Черковна.
Иначе съм завършил немската гимназия.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-03-15 18:42 от tot.
Re: Заформя ли се бултрап за имотите?
15-03-2010 - 20:23:07
avatar
Quote
sobstvenik 31
Quote
valsodar
Бастилията в Редута, за елитарно училище ли се счита вече? winking smiley

Първо- Бастилията не е в Редута , а до него- в Гео Милев. Второ- винаги е било елитарно, щом там се записват да учат деца от Кр. поляна и от къде ли не ? Поинтересувай се малко преди да изказваш мнения.

Не врат, а шия било?

Елитарно?!

Ако това са ти разбиранията за елитарност, започвам да схващам за Слатина - център на вселената winking smiley
Re: Заформя ли се бултрап за имотите?
15-03-2010 - 21:16:51
avatar
Ей, приятелю ти май нямаш деца щом не си чувал за Бастилията! По-принцип не мислех да те отразявам защото никога не опонираш по същество. Ако искаш малко да се светнеш по тези въпроси поинтересувай се колко деца записват Бастилията и колко средно статистическо столично у-ще / за ваше село не говоря - то е извън класациите /.
Също се поинтересувай кое столично у-ще въведе за първи път пръстови отпечатъци за всяко дете дошло на у-ще. Тези които не са дошли автоматично се известяват родителите с телефонно обаждане. Виж кое е това у-ще?

П.П. Ако си мислиш, че аз съм го завършил, далеч си от истината. Но мога да уредя поколението ти утре, ако се държиш прилично!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход