Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам една мечта

Публикувано от OwnerBG 
ss7
Re: Имам една мечта
26-02-2009 - 02:06:49
OwnerBG Написал:
-------------------------------------------------------
> Дойде и края на февруари а мечтата ми е все така
> далече.Драги прогностици ама къде ги тези
> прекрасни домове по 248Е на кв.м.
>
> Ей Куку кво стаа с цените


Кой е казал че ще са прекрасни. То прекрасни е мн разтегливо понятие нали знаеш. За мен прекрасни може да са полусрутени и с криви стени. А 248 е/кв.м. ги наближават *book*
Re: Имам една мечта
26-02-2009 - 02:16:57
avatar
ss7 Написал:
-------------------------------------------------------
> OwnerBG Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Дойде и края на февруари а мечтата ми е все
> така
> > далече.Драги прогностици ама къде ги тези
> > прекрасни домове по 248Е на кв.м.
> >
> > Ей Куку кво стаа с цените
>
>
> Кой е казал че ще са прекрасни. То прекрасни е мн
> разтегливо понятие нали знаеш. За мен прекрасни
> може да са полусрутени и с криви стени. А 248
> е/кв.м. ги наближават

Ами поразгледай прогнозите де.И кога да чакам наближаването eye popping smiley
Re: Имам една мечта
27-04-2009 - 00:12:48
avatar
Дойде и края на АПРИЛ а мечтата ми е все така далече.Драги прогностици ама къде ги тези прекрасни домове по 248Е на кв.м.



Ей Куку кво стаа с цените

Асене не трябваше ли да сме измрели вече





:] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] *smiley_ahh* *smiley_ahh* *smiley_ahh* *smiley_ahh* *smiley_ahh* *smiley_ahh*
Re: Имам една мечта
27-04-2009 - 01:02:16
човече, какво да ти кажа?

работата е трагична и ако не си го разбрал още значи нещо с теб не е наред.

П.С. промених си прогнозата на 199 евро на квадрат.
*xxx*
Re: Имам една мечта
27-04-2009 - 08:33:42
Момчета, не викайте дявола. Майтап, майтап, ама майтап на гол гъз си е чисто еб...е

Нещата хич, ама хич не отиват на оправяне.

Държавната машина е впрегната в борбата с/у народа. Медии, служби, инспекции - всички са под "пагон". Това никога не е завършвало добре.
Момчета и момичета, за да съществува Партията, трябва да съществува класата на бедните хора, които си нямат нищо. Партията си ги създаваше, а те я подкрепяха. Партията ИМА НУЖДА от бедняци. Както Доган има нужда от необразовани гледачи на нискокачествен тютюн. Те си ги създават.

Та това не отива на добре... Нас, обикновените предприемачи, от няколко месеца ни мачкат като за козунак... Спряха ни ВСИЧКИТЕ източници на законово финансиране. Клиентите ни затварят един след друг. Никой дори и дума не отваря за запазване на работни места. А държавните и обществените поръчки вече дори не ги чета... там фарсът е пълен.
Инспекцията по труда е плъзнала и проверява буква по буква. Мен ме разпориха, а аз съм еталон за изрядност. Накрая се хванаха за това, че нямам документ, в който да е ясно доказан ЕФЕКТЪТ ОТ ПОЧИВКАТА на работниците. Това означава, че след като си починат, може и да не са си починали достатъчно, та да им дам още почивка, но този път в рамките на работното време, демек да им я платя, а те да не работят... И този документ се прави от службата по здравна медицина, с която имам договор, но е доста скъпо изследване, а аз и него трябвало да платя. Освен това, ако не са си починали, трябвало да им осигуря тихо, обезпрашено, обезмирисено, достатъчно добре осветено и приятно климатизирано място, на което да си почиват, докато аз им плащам да си почиват... Понеже в едно производствено помещение няма такова място, то трябва да им го ... построя. При мен всеки може да седне и да си почине по всяко време, защото нямам конвейри и производството го допуска. Но не! Трябвало да е на документ. И те така.

Това не е било никога. Партията е извадила антагонизма на преден план. Ще има кьотек, момчета и момичета.

А в патакламата кой ти гледа НИ...
Re: Имам една мечта
27-04-2009 - 08:51:15
avatar
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> човече, какво да ти кажа?
>
> работата е трагична и ако не си го разбрал още
> значи нещо с теб не е наред.
>
> П.С. промених си прогнозата на 199 евро на
> квадрат.
>

Че е трагична е ясно но разума трябва да е повече.Времето показа че прогнозите не са верни и изхвърлянето не е най доброто поведение.Ще продължавам да питам само за да напомням че когато се прогнозират цени трябва да познаваш поне малко пазара и силите които го движат.

Има само един прогностик чиито цени са верни.Кой е той знаят редовно четящите.

Иначе успех на Куку и Асен в преливането от пусто в празно

Re: Имам една мечта
14-06-2009 - 23:27:25
avatar
Дойде и средата на ЮНИ а мечтата ми е все така далече.Драги прогностици ама къде ги тези прекрасни домове по 248Е на кв.м.



Ей Куку кво стаа с цените

Асене не трябваше ли да сме измрели вече.
spinning smiley sticking its tongue out :]
LKK
Re: Имам една мечта
15-06-2009 - 00:00:20
Чекай още малко! Идат избори, а след тях чудеса ще стават.
Re: Имам една мечта
15-06-2009 - 09:38:09
avatar
LKK Написал:
-------------------------------------------------------
> Чекай още малко! Идат избори, а след тях чудеса ще
> стават.


Абе чекам си аз ама сега изборите, после сушата, правителството, учебната година, коледа, нова година.
Е май ще се размина и тази година. :]
Re: Имам една мечта
15-06-2009 - 09:57:53
ще се разминеш, да.
и 100 да станат, пак ще чакаш. за да купиш трябва да имаш кешовица И доход. нещо непосилно за брокерче като теб... все още живееш с мисълта че 100к евро са нищо, но скоро с възхищение че гледаш хората имащи по десетина хилки скатани...
98' като бяха по 8-10к долара хапартаментите ти колко купи? 10, 20, 50? колко?
подобни теми само ще те поставят в неудобно положение ако деиствително имотите се сгромолясат. някакси на лузър ще приличаш...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход